Įkraunama...
Įkraunama...

Supernatural(išrinktieji)

Buvau užsikabliavus ant šito serialo labai, bet gaila, kad kuo tolyn - tuo prastyn (mano požiūriu). Pirmą sezoną drąsiai rekomenduočiau, antram yra keletas tikrai stiprių serijų, trečiam-viena kita, o toliau jau man dingo noras žiūrėt:(
Atsakyti
As niekaip nedamusu 4 sezono, vis neturiu kada, prie vaiku kazkaip nesinori ziureti tokio filmo - per baisus. Siaip man labai patinka, verta ziureti vien del broliu santykiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2009 09 30, 09:18)
As niekaip nedamusu 4 sezono, vis neturiu kada, prie vaiku kazkaip nesinori ziureti tokio filmo - per baisus. Siaip man labai patinka, verta ziureti vien del broliu santykiu  lotuliukas.gif



tikrai pritariu biggrin.gif ypac del Dino wub.gif jau toks verniukas wub.gif biggrin.gif
o man visai nepatiko pirmo sezono kazkur 10serijos..
ziurejau ir ziuresiu wub.gif
Atsakyti
kas ziuri 5 sezona bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
ech,Dinas mano meile wub.gif wub.gif wub.gif ir Semas toks paauges biggrin.gif
broliai shaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
As ziuriu 5 sezona. Tik man darosi panasu i pasaka be galo, jau atrodo, kad viskas prasvieses,kai ima ir prisidirba kuris nors is broliuku doh.gif ir vel... trukt uz vadziu, vel is pradziu doh.gif kazi kaip ten su tuo antikristu (ar Semas taps juo) bus.
Atsakyti
o ten meilės nors kiek yra? biggrin.gif
Atsakyti
Dinas ir yra meile wub.gif wub.gif wub.gif
o man ziauriai nepatiko serija apie beprotnami schmoll.gif ir girdejau,kad sekanti bus dar lievesne
Atsakyti
Ar yra dar ziurinciu? Kas paziurejo 5 sezona, as pabaigos tai nelabai supratau, kai Sema pabaigoj parode g.gif Ar jis tas pats liko ar ne g.gif
Atsakyti
Manau cia paliko tokia nezinia, kad lauktu 6 sezono.
Atsakyti
sveiki gal kaz zino koki sezona rodo tv1 ?
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 07 17, 22:42)
sveiki gal kaz zino koki sezona rodo tv1 ?

Baigė pirmą rodyti ax.gif
Atsakyti
tai pirmadieni prades antra rodyt?
Papildyta:
ir gal kas zino interneto svetaine kur butu galima ziureti isrinktuosiu lietuviskai ?
Atsakyti