Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

user posted image


SENA TEMA

Tesiam toliau apie skystas pudras bigsmile.gif

Isigyjau Lancome Photogenic Luminessence 10 ml. megineli, nekantrauju isbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 29 rugpjūčio 2009 - 09:04
QUOTE(Vitulka @ 2009 08 29, 06:33)
gal su Primeriu naudojai?  smile.gif


Labai retai kada su primer'iu, užknisdavo ir laiko nebūdavo tepliotis smile.gif. Gal čia dėl to, kad jauna oda g.gif . O gal tiesiog tiko man studio fix ir tiek biggrin.gif


QUOTE(Dovkyte @ 2009 08 29, 07:35)
jei isbandysi Gorgio armani,butinai parasyk atsiliepimus mirksiukas.gif labai norejau ja nusipirkti,bet vis tik nusipirkau Matlumiere,nes jau isbandytas reikalas biggrin.gif o Armani pas mus net nera kur pabandyti..tai butu labai idomus atsiliepimai ax.gif


Parašysiu, nors dabar prisiskaičiau daug gerų komentarų apie Dior Nude kreminę pudrytę tai nežinau unsure.gif , jos ir Armani kainos panašios.
Atsakyti
sveikos, neskaičiau senos temos, gal ten ir yra informacijos, tiesiog paklaust norėjau ką patartumėt nusipirkt iš krempudrų riebiai probleminei odai blush2.gif bigsmile.gif noriu, kad veidas mūtų matinis, kuo ilgiau neišlystu blizgesys ir kad maskuotu mano prakeiktus spuogus doh.gif pirkau Dior forever (taip patarė "Douglas" konsultantė) labai patiko, bet minusas, kad ji man greit blizgėt pradėdavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granta: 29 rugpjūčio 2009 - 15:30
QUOTE(Granta @ 2009 08 29, 16:16)
ką patartumėt nusipirkt iš krempudrų riebiai probleminei odai  blush2.gif  bigsmile.gif noriu, kad veidas mūtų matinis, kuo ilgiau neišlystu blizgesys ir kad maskuotu mano prakeiktus spuogus 


Manau tiktu sios, Clarins Truly Matt, YSL Matt Touch smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 08 28, 13:12)
Nesuprantu kodel jus taip svaigstat del tu garsiu firmu pudru, isbandziau Kanebo sensai fluid finish (pirmaja brangia pudra blush2.gif ) ir ispudzio nepaliko, ir matosi ant veido kur sausesnes problematiskos vietos, ir blizgeti taip pat pradeda, man visiskai niekuo nesiskiria nuo mano pamegtos Lumene, gal ji net maziau pastebima schmoll.gif Tik kaina penkis kart mazesne, na tik nebent siaip sudetis prastesne ax.gif

o aš vakar Kanebo Sensai išbandžiau, tai kaip tik patiko mirksiukas.gif išsilaikė labai ilgai geras vaizdas, vos vos blizgesiukas išlindo (oda mišri). apskritai pudra maloniai labai dengėsi, man pakankamai pamaskavo, tik vat gal šiek tiek spalvytė tamsesnė galėjo būti, konsultantė parinko Almond Beige g.gif
dabar nekantrauju EL išbandyti bigsmile.gif bet rankos tiesias ir prie Guerlain Parure Extreme ax.gif labai smagiai ji man naudojosi, tik norisi kažką naujesnio išbandyt.
Aš irgi anksčiau naudojau paprastas pudras, bet pabandžius brangesnes, iškart pamačiau skirtumą, kaip ir merginos rašė, man didžiausias pliusas, kad pudra ir gražus vaizdas išsilaiko ilgesnį laiką ir, aišku, sudėtis jų geresnė.

Mergaitės, o kokia EL Double Wear Light konsistencija, skystutė pudra? Kažkaip nelimpa man tirštos tos, kaip Chanel Teint Innocence pvz doh.gif Nesusigyvenau aš su ja niekaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 29 rugpjūčio 2009 - 18:23
QUOTE(Tutia @ 2009 08 29, 19:22)
Mergaitės, o kokia EL Double Wear Light konsistencija, skystutė pudra?


Nera labai skysta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 28, 20:00)
Finna,ka ruoses rudeni/ziema naudot? unsure.gif


Dar nežinau. Jei nerasiu nieko geresnio, naudosiu tą pačią Clarins.
O tu? smile.gif

QUOTE(Tutia @ 2009 08 29, 18:22)
Mergaitės, o kokia EL Double Wear Light konsistencija, skystutė pudra?


Na, man ji irgi nepasirodė labai skysta.
Atsakyti
kuri geresnė chanel mat lumiere ar dior forever? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 08 29, 23:32)
kuri geresnė chanel mat lumiere ar dior forever? smile.gif

dior forever truputi labiau maskavo nei chanel mat lumiere, bet man veidas su mat lumiere graziau atrode.. bet is visu mano bandytu pudru chanel teint innocence man labiausiai patinka
Atsakyti
Chanel mat lumiere man irgi labai patiko,graziai atrode,tai vakar nieko negalvodama ja prigriebiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(innuendo @ 2009 08 29, 14:05)
Parašysiu, nors dabar prisiskaičiau daug gerų komentarų apie Dior Nude kreminę pudrytę tai nežinau  unsure.gif , jos ir Armani kainos panašios.



nu kad nera jos panasios, bude kaina apie 42$, o armani pudros apie 60 $ rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 08 29, 22:32)
kuri geresnė chanel mat lumiere ar dior forever? smile.gif


Tai turbūt nuo odos priklauso. Aš esu turėjus Dior Forever, mano odai netiko, labai greitai pradėdavo blizgėti veidas, atrodydavo kaip su taukais išteptas doh.gif Chanel Mat Lumiere nebandžiau, bet labai ji man rūpi biggrin.gif Tik, kad Lietuvoj nėra tokio atspalvio, kokio man reiktų, o siųstis nepabandžius, nesinori, nes jei netiks, bus labai gaila išleistų pinigų smile.gif

QUOTE(Granta @ 2009 08 30, 08:00)
mergaitės, o gal galit pasakyt kur geriau pirkt pudrytę, gal pvz. kažkurioj parduotuvėje yra pigiau jos nei kitose  blush2.gif nors turbūt abejotina  g.gif


Geriausia užsisakyti iš užsienio, iš internetinių parduotuvių. O iš kurios geriau, sunku pasakyti, reikia žiūrinėti ir ieškoti, vienur vienokias labiau apsimoka pirkti, kitose kitokias smile.gif
Atsakyti