Įkraunama...
Įkraunama...

Kas griauna draugystę?

QUOTE(Vilnoja @ 2007 09 18, 20:44)
g.gif jooo.ne kas.. Ir kokie spendimai Lelija_31 svarstomi del vyrelio? blush2.gif

vis dar ne kartu 4u.gif laikausi kiek galedama, kad neatleisciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 09 18, 22:00)
vis dar ne kartu  4u.gif laikausi kiek galedama, kad neatleisciau doh.gif


Aš iškenčiau 4 viršaus mėnesius, po to susitaikėm ir to nesigailiu. Žinoma, mano situacija nebuvo tokia pati.
Sunku ką ir patarti. Viskas priklausys nuo tavo jausmų, nes moteris jie valdo. Retai kada moteris vadovaujasi protu, bent jau aš tai tikrai ne - jausmai paima viršų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 09 20, 12:35)
Sunku ką ir patarti. Viskas priklausys nuo tavo jausmų, nes moteris jie valdo. Retai kada moteris vadovaujasi protu, bent jau aš tai tikrai ne - jausmai paima viršų  doh.gif

Tame tikriausia ir tra mano didziausias trukumas (draugo akimis), kad as vadovaujuosi tik jausmais, protas retai kada ka pataria blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 09 18, 21:00)
vis dar ne kartu  4u.gif laikausi kiek galedama, kad neatleisciau doh.gif



jokiu budu neatleisk, cia jau nebera pagarbos ir saugumo, o be ju santykiu negali buti. laikykis ir nenuolaidziauk smile.gif
Atsakyti
g.gif ne..cia jau ner nei pagarbos tau..net ir sau, jei taip sugebejo pasielgt... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 09 18, 21:00)
vis dar ne kartu  4u.gif laikausi kiek galedama, kad neatleisciau doh.gif



niu ir kaip sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergiike @ 2007 09 21, 14:39)
niu ir kaip sekasi? 4u.gif

Blogai sekasi g.gif Vis ti tie su... jausmai nugalejo bash.gif
Atleidau ir apgavau taip save sad.gif
Dabar tik ir laukiu kitos progos, kad galeciau tvirtai apsispresti blink.gif doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 09 25, 08:25)
Blogai sekasi  g.gif Vis ti tie su... jausmai nugalejo  bash.gif
Atleidau ir apgavau taip save sad.gif
Dabar tik ir laukiu kitos progos, kad galeciau tvirtai apsispresti  blink.gif  doh.gif:

blink.gif doh.gif
Atsakyti
blush2.gif Suprantu tave lelija..velnias, man irgi kazkada buvo sunku neatleisti (nors kita sitaucija, nekele rankos ir t.t)...bet aciu Dievui, po to kart jis "susieme"..ir buvo viskas OK. Tikiuosi ir pas tave viskas susideleios i savo vagas...
Atsakyti
Su savo MB kaip tik praėjom vieną iš mūsų santykių krizių. Buvau jau tikrai išsigandus, kas bus... Pradėjom pyktis, vienas kito nebesuprasti, leisti laiką kartu, bet atskirai...
Tačiau tada pagalvojau, kad nenoriu, tikrai nenoriu nei pyktis, nei skirtis, teko savo pačios elgesį pasvarstyti, ir pripažinti, kad dažnai būnu neteisi ir įsikarščiuoju. Ir iš tiesų kai tai pripažinau, pasikalbėjom ir jis pripažino, kartais klystąs dėl tų pačių dalykų. Tiesiog peržengėm savo ego ir vėl santykiai puikūs. Vieną naktį neseniai po ilgo ilgo laiko sušnibždėjo man į ausį, kad myli mane ir tiesiog sutirpau...
Tikrai įmanoma tas krizes peržengti ir manau, dažnai (nesakau, kad visada) jos kyla dėl per didelio išdidumo ir nenoro pripažinti savo klaidas...
Atsakyti
drinks_cheers.gif reik ismokt kalbet..iskayt viska...o ne laikyt savyje...o po to viska "Isklot"... doh.gif
Atsakyti
Mes vel nebekartu ir dabar tai jau visi taskai sudeti ant i verysad.gif
Atsakyti