Įkraunama...
Įkraunama...

Kas griauna draugystę?

QUOTE(Lelija_31 @ 2007 10 01, 15:39)
Mes vel nebekartu ir dabar tai jau visi taskai sudeti ant i  verysad.gif

Laikykis console.gif vadinas taip geriau, tu verta geresnio gyvenimo ir jis tik priesaky 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 09 25, 08:25)
Blogai sekasi  g.gif Vis ti tie su... jausmai nugalejo  bash.gif
Atleidau ir apgavau taip save sad.gif
Dabar tik ir laukiu kitos progos, kad galeciau tvirtai apsispresti  blink.gif  doh.gif:


niu yra kaip yra g.gif svarbiausia pasitikek savimi ir neliudek drinks_cheers.gif daugiau niekada neleisk saves skriausti tik, buk gera mirksiukas.gif
Atsakyti
verysad.gif uzjauciu..kaip jautiesi? console.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2007 10 02, 01:25)
verysad.gif  uzjauciu..kaip jautiesi? console.gif

Jauciuosi super puikiai thumbup.gif Pasipasakojau mamai ir ji mane palaiko, brolis isvis atrodo, kad nusimete akmeni didesni nei mano blush2.gif - nemaniau, kad jis taip pergyveno verysad.gif
Tik vakar maniskis kazkaip susizgribo, kad nebera manes ir kazka rezga, atsiprase, kisa man knygute pasiskaityti apie seimos santykius ir pan., bet pasakiau, kad nesam mazi vaikai - jei neisiena gyventi kartu, tai kam tie zaidimai g.gif Galim likti draugais ir ne daugiau drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija_31 @ 2007 10 02, 08:28)
Jauciuosi super puikiai  thumbup.gif Pasipasakojau mamai ir ji mane palaiko, brolis isvis atrodo, kad nusimete akmeni didesni nei mano blush2.gif - nemaniau, kad jis taip pergyveno  verysad.gif
Tik vakar maniskis kazkaip susizgribo, kad nebera manes ir kazka rezga, atsiprase, kisa man knygute pasiskaityti apie seimos santykius ir pan., bet pasakiau, kad nesam mazi vaikai - jei neisiena gyventi kartu, tai kam tie zaidimai  g.gif Galim likti draugais ir ne daugiau  drinks_cheers.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
gal yra sutinkanciu su nuomone, kad pradzioje draugystes bent reti pykciai ir laikinos neapykantos uzeina ir tai naturalu, o veliau , kai zmones jau pazista vienas kita, zino poziurius ir tt. , gal jau mazeja tu kvailu blogu emociju ? cia as apie atveji, jei zmones galu gale po konfliktelio vis del to susisneka drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enerija @ 2007 11 30, 01:53)
gal yra sutinkanciu su nuomone, kad pradzioje draugystes bent reti pykciai ir laikinos neapykantos uzeina ir tai naturalu, o veliau , kai zmones jau pazista vienas kita, zino poziurius ir tt. , gal jau mazeja tu kvailu blogu emociju ? cia as apie atveji, jei zmones galu gale po konfliktelio vis del to susisneka  drinks_cheers.gif  biggrin.gif



būna visaip, taisyklės čia neišvesi smile.gif
Atsakyti
ax.gif Mano nuomone, buna visaip..nes pvz as su savuoju isdraugavom kelis metus be pyksciu..jokiu...veliau, pykomes del smulkmenu..po to vel saulute sviete musu gyvenime blush2.gif
Atsakyti
as tai manau, kad pykciai yra naturalu smile.gif ir kartais pasipykti tiesiog reikia smile.gif
bet jei per tuos pykcius yra nepagarba, izeidinejimai (apie smurta net nekalbu) , tada jau reiktu susimastyti.... tai santykiai kurie tikrai niekur neveda...
Atsakyti
Nuo pat pradziu perskaiciau tema ir matau, kad beveik visos mes esame paranojikes (kai reikia ir kai nereikia, dazniau kai nereikia) blush2.gif
Kazkaip nepavyksta tvardytis nors tu ka schmoll.gif Todel ir neskiria mums demesio musu berniukai unsure.gif
Gal yra tokiu, kurios jau ismoko, kaip su tuo tvarkytis? 4u.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as sad.gif tikiuos cia galesiu issiliet, kai to reiks, nes...aplinkiniam nebesinori sakyt smile.gif
krize jau nuo liepos, per ja jau zlugo bendras gyvenimas ir turejusios netrukus but vestuves.. dabar turime tiek, kad tik draugaujame, ir laukiame gal vel atsiras naturalus poreikis but kartu daugiau nei draugaujant... vis bandau susiimt ir gyvent absoliuciai savrankiskai, nebepainiojant jo i savo planus ir ju nebederinant su juo, bet...kiekviena miela minute kai esame kartu pykstames, kai esame ne kartu- bendraut galime..
Atsakyti