Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradeda juoktis balsu?

taip aiškiai,tai maždaug 2mėn.3sav.,o pabandymai nuo 2mėn. prasidėjo.Dabar beveik 4mėn.tai juokiasi taip,kad visi namai skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske pirma karta nusijuoke, kai buvo 2 menesiu 3savaiciu. tada jai labai juokinga buvo pamatyti lyginancia mama. lotuliukas.gif o dabar juokiasi is daug ko. vienas draugas jai kazkodel juokingas yra. katutes, kai darom juokinga, viru viru kose - juokinga, su pirstais per pilvuka ejimas irgi juokingas. nu zodziu ji pas mane jumoriste lotuliukas.gif
Atsakyti
manoji pirma karta nusijuoke 3 men. kazkur. Bet labai jau rimta mergyna. Sypsosi tik saviems, o prajuokinti beveik neimanoma. Kartais as sugebu. Man net keista, kai kitos drauges sako, kad ju vaikai net vieni juokesi smile.gif
Atsakyti
Manoji triju menesiuku,jau juokiasi su garsu,ypac jei pakutenu pilviuka,taip gera girdeti jos juoka smile.gif
Atsakyti
Hmm maniske net neatsimenu tiksliai kada garsu pradejo juoktis, bet manau kazkur 3-4men rolleyes.gif
Atsakyti
SVEIKUTES,AS NAUJOKE,MANOJI PRADEJO JUOKTIS NUO2.5MEN
Atsakyti
sveikutes.
na maniske su garsu pradejo juoktis nuo 3 men ir dabar po truputi vis daugiau ir garsiau pradeda..o poryt mums jau 4 men 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
nuo 1.5 jau juokiasi. Ypac kada geros nuotaikos, pavalgius sociai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,mano dukryte panašu i krykštavimą garsą skleidžia jau nuo 1,5 men.,ir kuo toliau tuo dažniau,pradeda ir šnekinti.Šypsosi nuo pat gimimo smile.gif Labai miela 4u.gif




http://lines.akusher...eika/655892.gif[/img][/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kids: 19 sausio 2011 - 15:23
mes net data uzfiksavom, kada tai ivyko smile.gif))) tada mazytei buvo 4menesiai. iki tol buvo sypsenos ir pavieniai garsai.
Atsakyti
sveikutes.
na maniske su garsu pradejo juoktis nuo 3 men, labai patinka jai kai kuteni pilvuka su pirstukais, tada juokiasi ir juokiasi smile.gif


Atsakyti
Sveikutes,na musu pipiras pardejo balsu juoktis tik tada kaip pradejo gerai matyti,tai kazkur dveju menesiuku,o siaip budavo jei pakutini tai ir jau anksciau juokdavosi biggrin.gif
Jei koks smagus vaikuciu juokas biggrin.gif
Atsakyti