Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

Ir mane uzpuolė ta nedekinga liga - endometriozė, todėl ir aš pradėjau vartoti Qlaira.
Šiandien gersiu dar tik ketvirtą tabletę. Savijauta pakenčiama.
Atsakyti
Labas, perskaičiau ir akys atsivėrė. O aš galvą suku kas čia su manimi vakarais darosi, kad nei nusižiovaut normaliai negaliu, oro trūksta, naktimis prakaituoju.. prie viso to dar jaučiuosi išsipūtusi... krūtinė nepadidėjo, tačiau visa jaučiuosi lyg patinusi.. pasak gydytojos turėjo sumažėti PMS simptomai, bet nesumažėjo sad.gif man netinka šios tabletės... sad.gif man turbūt jokios netinka.

QUOTE(irenateresa @ 2009 12 10, 19:22)
Sveikutės, skaitau ir galvoju, ar man tiktų šitos KT. Anksčiau bandžiau Logestą ir Yaryną. Buvo šalutinis poveikis: kairės rankos skausmas ir dusulys krutinėje. Vakarais trukdavo oro. Ar niekam taip nėra buvę?

Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2009 12 26, 12:32)
Labas, perskaičiau ir akys atsivėrė. O aš galvą suku kas čia su manimi vakarais darosi, kad nei nusižiovaut normaliai negaliu, oro trūksta, naktimis prakaituoju.. prie viso to dar jaučiuosi išsipūtusi... krūtinė nepadidėjo, tačiau visa jaučiuosi lyg patinusi.. pasak gydytojos turėjo sumažėti PMS simptomai, bet nesumažėjo sad.gif man netinka šios tabletės... sad.gif man turbūt jokios netinka.

As nutariau nebevartoti siu tableciu. Salutinis poveikis man nemalonus ir varginantis, o ar didele nauda - neaisku. Kai nutraukiau vartojima - buvo staigus spaudimo pakilimas. 2 dienas galingai uzkilo kraujospudis, bet po to lyg ir nieko.
Atsakyti
Aš manau, kad visos KT yra blogis... Merginos/moterys jūs taip nejuokaukit, kažkuri rašė, kad vyksta tokie baisūs dalykai, kaip kairės rankos tirpimas, dusulys... ohmy.gif Juk čia ir infarktas gali ištikti...
Aš manyčiau prieš pradedant vartoti KT reikia išsitirti nuo iki kaip sakoma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 26 gruodžio 2009 - 11:51
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 12 26, 12:49)
Aš manau, kad visos KT yra blogis... Merginos/moterys jūs taip nejuokaukit, kažkuri rašė, kad vyksta tokie baisūs dalykai, kaip kairės rankos tirpimas, dusulys...  ohmy.gif Juk čia ir infarktas gali ištikti...
Aš manyčiau prieš pradedant vartoti KT reikia išsitirti nuo iki kaip sakoma...

Na as pradejau vartoti gydytojos nurodymu ir ne del apsaugos nuo nestumo, o del kitu ligu profilaktikos, todel ir kentejau kuri laika. Bet paaiskejo, kad ir taip susitvarke reikalai, nutariau, kad nebeverta gerti tas tabletes.
Atsakyti
QUOTE(Vidara @ 2009 12 26, 13:04)
Na as pradejau vartoti gydytojos nurodymu ir ne del apsaugos nuo nestumo, o del kitu ligu profilaktikos, todel ir kentejau kuri laika. Bet paaiskejo, kad ir taip susitvarke reikalai, nutariau, kad nebeverta gerti tas tabletes.


Tai suprantu... Bet bent iš mano rato yra ne viena, kuri daro eksperimentus su KT...
Pamenu man po pirmo nesėkmingo nėštumo ginekologė pasakė, kad išsirinkčiau savo nuožiūra kokias nors KT blink.gif Ir nesigilino visai...
Gerai, kad aš žinojau, kad mano aukštas spaudimas ir būtų buvę pavojinga vartoti. Bet yra šimtai, kurios tarsi niekuom nesiskundžia ir lengva ranka geria KT.
Atsakyti
QUOTE(Lijanuska @ 2009 12 26, 12:32)
Labas, perskaičiau ir akys atsivėrė. O aš galvą suku kas čia su manimi vakarais darosi, kad nei nusižiovaut normaliai negaliu, oro trūksta, naktimis prakaituoju.. prie viso to dar jaučiuosi išsipūtusi... krūtinė nepadidėjo, tačiau visa jaučiuosi lyg patinusi.. pasak gydytojos turėjo sumažėti PMS simptomai, bet nesumažėjo sad.gif man netinka šios tabletės... sad.gif man turbūt jokios netinka.


Sveikutė, perskaičiau tavo atsiliepimą apie KT. O kokias šiuo metu geri KT.
Po nesekmingų ankstesnių bandymų pradėjau gerti Qlaira. Iš pradžių jaučiau nestiprų kairės rankos tirpimą, bet dusulio vakarais nebuvo, todėl nenutraukiau vartojimo. Prieš KT vartojimą nusipirkau vitaminų, nes kažkuri moteris buvo rašius, kad daktarė patarė vartoti su KT ir vitaminus. O kad rankos tirpimas praeitų, nuvariau į vaistinę ir pasikonsultavau, ką daryti, ar magnis panaikintų tą rankos tirpimą?
Vaistininkė patarė pabandyti pagerti magnį "Disaporal" ir būtinai nueti pas savo gydytoją pasidaryti kraujo tyrimus. Po naujų metų nueisiu pas gydytoją ir išsireikalausiu, kad padarytų kraujo tyrimus.
O šiuo metu kaip ir praėjo tas rankos tirpimas, biski krutinė padidėjo, savijauta visai nieko. Tikiuosi, kad priprasiu prie šių KT ir endomitriozė toliau neprogresuos.
Atsakyti
QUOTE(green_eyes @ 2009 11 19, 11:30)
Sveikos, man pirmasis menuo, kaip naudoju Qlaira tabletes, is pradziu buvau skeptiskai nusiteikusi, nes tai pirmosios mano KT, kurias vartoju, tad ir pozymius visus seku labai atidziai. Pliusai tai, kad is tikruju labai palengvina pms, mane tiesiog vargindavo tas issiputes pilvas, del hormonu audru nevaldomas apetitas ir pan... o dabar jauciuosi labai rami.. tai tikrai sutvarke... minusas, na nesakyciau kad minuas, bet tiesiog naujas pojutis organizmui tai, kad mano ciklas trumpesnis, o dabar kai jis pailgerjo, tai organizmas gana idomiai jauciasi, lyg ir turetu prasideti menstruacijos, bet ju dar nera... krutine tik siek tiek jautrsene, bet dideliu sunkumu nesusiduriu..
taip pat pire siu tableciu amn daktare israse vitaminu, papildu, kad organizmas isisavintu lengviau ir sumazintu galima pasalini poveiki... pagalvojau, kad tiesiog butu labai naudinga pagerti vitaminus, nes jus tikrai senai be vartojau... nezinau, tikriausiai galima pritaikyti ir kitus, bet daktare rekomendavo VItakur... paskaiciau, tai tikrai tokie moteriski cvitaminai, pagrinde groziui ir oraganizmo gerai veiklai, ten nakvisu aliejus ir pan... patinka abieju situ vaistuku poveikis, tikria jauciuosi zymiai geriau...  smile.gif


Man irgi gydytoja israse vitaminu, wellwoman 3 men o paskui vitakur 3 men, po puses metu ziuresim kaip man cia bus rolleyes.gif . Siaip as vaistus perku camelia vaistinese, ten ir taip kainos neaukstos, o dar su nuolaidu kortele, kuri kainuoja tik 0,50 cnt viskam 10 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eidija @ 2009 12 31, 03:04)
Man irgi gydytoja israse vitaminu, wellwoman 3 men o paskui vitakur 3 men, po puses metu ziuresim kaip man cia bus  rolleyes.gif . Siaip as vaistus perku camelia vaistinese, ten ir taip kainos neaukstos, o dar su nuolaidu kortele, kuri kainuoja tik 0,50 cnt viskam 10 proc. nuolaida  thumbup.gif




aha as irgi perku arba camellia arba seimos vaistineje, kai sekmadieniais buna visiem vaistam 40 proc nuolaida... bet sunku pataikyti, nes sekmadieni veikia tik didziosios vaistines, kurios toliau nuo namu, tai labai nepatogu =] ... o be to ir as po pusmecio eisiu pas daktaryte, konsultacijai del vaistuku poveikio ir visa kita smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Gerai, kad uzsukau i Jusu temute, nes irgi geriu ta nelemta Qlaira doh.gif
Visa gyvenima turiu bedu su mm, ir visa gyvenima sedziu ant tu idijotisku tablietku, uzkniso juodai. doh.gif
Maniau, kad niekada nepastosiu, ir vualia pati niekaip ir niekada nebuciau pastojusi, tik su Klostilbegitu pavyko. Na zodziu sekmingai pagimdziau sunu, maitinau 6 menesius, tada nutariau, kad esu baisiai stora, mat priaugau 27kg ir baigiau maitinimus. To pasekme - mm ir ne siaip mm, o istisas karaujavimas kaip is krano irtisus 2 menesius. Lankaiusi pas gine, israse Qlaira. Ilgai ji mane ikalbinejo, nes as ne siaip nenoriu KT vartoti, pavasari zadu vel pastoti, nenoriu buti irzli, nenoriu visu tu nereikalingu lasinuku ir t.t. Zodziu po 2 savaiciu Qlairos vartojimo sekmingai ir toliau kraujuoju, ji nesustabde kraujavimo. Abi rankos tirpsta kasdien, net koju pirtai. Sakiau spjauciu i jas ir geriau jau pakraujuosiu iki balandzio, nei sita suda gersiu (na tiesiog MAN netinka). Jei kam tinka, tuomet super. Tik tema vadinasi Naturalios KT - tokiu nebuna ir Qlaira nera NATURALI, cia nesamone. Qlairoje esantys hormonai yra gauti naturaliausiu budu, lyuginant su kitom KT, taciau tai nera naturalios KT, Hormonai vis tiek yra sintetinti ir cheminiu budu privesti iki tokiu, kokiu reikia. NATURALIU KONTRACEPTIKU NEBUNA, na nebent susilaikymas ir nutrauktas aktas mirksiukas.gif
Tik neisizeiskite uz tokia mano nuomone, pabreziu, cia tik MANO nuomone mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiesiog aš @ 2009 11 12, 18:27)
O kame tas jų natūralumas? Kaip išgaunamas tas natūralus estradiolis? Iš ko?


blink.gif Kai pasakysiu, tai negersite daugiau blush2.gif Man aiskino mano gine - as ne medike, bet gaunamas is menopauziniu moteru berods slapimo.
Atsakyti
Per anksti apsidziaugiau, kad viskas gerai. Po 18 ciklo dienos kai pradejo tepti taip ir nesustoja jau sav, ir tulike 3d sedejau, net negera daresi doh.gif. Pasirodo ne taip jau noriai organizmas priima "naturalia" chemija ziuresim kaip bus po triju menesiu, gal nustos nuolatinis kraujavimas, nes erzina kai pastoviai po truputi lasa blink.gif, net myletis nlb norisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittee @ 2010 01 02, 17:19)
Sveikos mergaites 4u.gif

Gerai, kad uzsukau i Jusu temute, nes irgi geriu ta nelemta Qlaira doh.gif
Visa gyvenima turiu bedu su mm, ir visa gyvenima sedziu ant tu idijotisku tablietku, uzkniso juodai.  doh.gif
Maniau, kad niekada nepastosiu, ir vualia pati niekaip ir niekada nebuciau pastojusi, tik su Klostilbegitu pavyko. Na zodziu sekmingai pagimdziau sunu, maitinau 6 menesius, tada nutariau, kad esu baisiai stora, mat priaugau 27kg ir baigiau maitinimus. To pasekme - mm ir ne siaip mm, o istisas karaujavimas kaip is krano irtisus 2 menesius. Lankaiusi pas gine, israse Qlaira. Ilgai ji mane ikalbinejo, nes as ne siaip nenoriu KT vartoti, pavasari zadu vel pastoti, nenoriu buti irzli, nenoriu visu tu nereikalingu lasinuku ir t.t. Zodziu po 2 savaiciu Qlairos vartojimo sekmingai ir toliau kraujuoju, ji nesustabde kraujavimo. Abi rankos tirpsta kasdien, net koju pirtai. Sakiau spjauciu i jas ir geriau jau pakraujuosiu iki balandzio, nei sita suda gersiu (na tiesiog MAN netinka). Jei kam tinka, tuomet super. Tik tema vadinasi Naturalios KT - tokiu nebuna ir Qlaira nera NATURALI, cia nesamone. Qlairoje esantys hormonai yra gauti naturaliausiu budu, lyuginant su kitom KT, taciau tai nera naturalios KT, Hormonai vis tiek yra sintetinti ir cheminiu budu privesti iki tokiu, kokiu reikia. NATURALIU KONTRACEPTIKU NEBUNA, na nebent susilaikymas ir nutrauktas aktas mirksiukas.gif
Tik neisizeiskite uz tokia mano nuomone, pabreziu, cia tik MANO nuomone mirksiukas.gif
Papildyta:
blink.gif  Kai pasakysiu, tai negersite daugiau blush2.gif  Man aiskino mano gine - as ne medike, bet gaunamas is menopauziniu moteru berods slapimo.

Aš tikiu, kad gali sios KT gaunamos iš šlapimo, nes gėriau kažkada Provera hormonines tabletes ir internete pasiskaičiau iš ko jos pagamintos. Pasirodo iš kumelių šlapimo. Labai buvau nustebus bet nieko, nenumiriau biggrin.gif
Atsakyti