Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

aistuliaa, pasiziurek is Milkshake atspalviuka 7e. Pati planuoju juo dazytis, nes spalvyte nera labai tamsi, bet y ruduma, man te verde ja rekomendavo, kad nebutu zalsvumo plaukuose, tad poros savaiciu laikotarpyje bandysiu dazyt mirksiukas.gif Paletej ziurint ta spalvyte tikrai labai grazi smile.gif Plius jie beamoniakiniai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 13, 19:29)
Tai pagal ideja jau nuo 6 numeriuko buna sviesiaplaukes  4u.gif

As pamenu, kai daziausi 6 numeriuku, tai buvau lb tamsi  lotuliukas.gif

Mano sesutes naturalus plaukai 9 numeriukas, o kai dazosi 8 i ryzuma, tai kai atauga saknys, atrodo, kad ji plika  bigsmile.gif

Todel visad ir galvojau, kad 6, 7, numeriukas nera blond  schmoll.gif


Man 6 ant mano plauku atrodo irgi labai tamsus dazyti, bet naturalus 6 ir 7 nera labai tamsus tikrai smile.gif Gal tiesiog del to keista, kad pas mus priprasta, kad blond tai jau yra oooooj kokia blond biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 19:43)
aistuliaa, pasiziurek is Milkshake atspalviuka 7e. Pati planuoju juo dazytis, nes spalvyte nera labai tamsi, bet y ruduma, man te verde ja rekomendavo, kad nebutu zalsvumo plaukuose, tad poros savaiciu laikotarpyje bandysiu dazyt mirksiukas.gif  Paletej ziurint ta spalvyte tikrai labai grazi smile.gif Plius jie beamoniakiniai smile.gif
Papildyta:
Man 6 ant mano plauku atrodo irgi labai tamsus dazyti, bet naturalus 6 ir 7 nera labai tamsus tikrai smile.gif Gal tiesiog del to keista, kad pas mus priprasta, kad blond tai jau yra oooooj kokia blond biggrin.gif


O kur galima palete rasti? smile.gif
Atsakyti
Tai 6,7 nr ir yra tamsus pakankamai,tik skaitosi kaip dark blond,middle blond.Bet sitie nr yra tikrai tamsus.sviesus tokie kokius as taip suprantu jus isivaizduojat tai yra nuo 8,9 nr.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 19:43)
O kur galima palete rasti? smile.gif


Na tai kur pardavineja situos dazus, nes internete neradau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 10 13, 14:13)
Ar galetu atsakyti tos, kurios dazesi Keune 1517, ar po kiek laiko jie nenusiplaus, neliks ryza spalva? (Zinau, kad pilkas atspalvis nusiplauna). Nes dabar dazau Loreal Preferance 10.21, tai gaunasi labai grazi spalva, bet po kokiu 2 savaiciu nusiplauna ir lieka purvini, ryzi:/ Ir dar gal kas bandete Keune 1000? Nes irgi labai grazi spalvyte atrodo  wub.gif


man Keunes 1517 taip pat po poros savaiciu atsiplaudavo, ne i ryzus-murzinus, bet nugeltonuodavo, pilkumas gerokai atsiplaudavo, bet tuo metu nenaudojau pilkinanciu sampunu, gal jie suo atveju pagelbetu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 13, 17:27)
????  blink.gif

pagal kokia jus cia palete taip  g.gif

Siaip visose paletese buna juoda, ruda, raudona ir sviesus plaukai  4u.gif
Papildyta:
Nera mums cia apie ka gincytis, uztenka i bet kuria paieska ivesti zodi "blond", "sviesiaplauke" ar pan. ir rezultatas aiskus  hihihi.gif


tu klysti, net ant parduotiviniu dazu, numeriukai tarkim 7... buna pavadinti light blond mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 17:34)
Cia tamsi blondine. ar blondine tik balta?
Papildyta:
na man irgi apsiplove, prie saknu grazesne spalva, o per ilgi geltona  doh.gif
bet jau 2 menesius nedazyta, labai saknys ataugusios, tai siandien noriu nusipirkti dazu ir ryt dazyti..


nenori tu joannos pabandyt, dazai tai... bet spalva wub.gif Ketinai ju sudety palygint su kitais, nelyginai? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 19:43)
Man 6 ant mano plauku atrodo irgi labai tamsus dazyti, bet naturalus 6 ir 7 nera labai tamsus tikrai smile.gif Gal tiesiog del to keista, kad pas mus priprasta, kad blond tai jau yra oooooj kokia blond biggrin.gif


drinks_cheers.gif sutinku, as ir manau cia del pripratimo, del tos mados, pries kelis metus, vaiksciot su bespalviais-permatomais plaukais ir vadintis tikra blondine biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes noreciau jusu patarimo . sviesinau plaukus kirpyklose su KEUNE milteliais ir 9% peroksidu, taciau spalva nera sviesi (galbut i ryzuma) dabar namu salygomis uzsinorejau nusidazyti visus plaukus taigi mano klausimas butu toks :
ar galima nusisviesinus saknis milteliais 9% emulsija "tinta developer" visus plaukus dar nudazyti keune tinta color dazais maisant 3% emulsija "tinta developer"?
Atsakyti
QUOTE(Blackwidow @ 2009 10 14, 17:50)
sveikos mamytes noreciau jusu patarimo . sviesinau plaukus kirpyklose su KEUNE milteliais ir 9% peroksidu, taciau spalva nera sviesi (galbut i ryzuma) dabar namu salygomis uzsinorejau nusidazyti visus plaukus taigi mano klausimas butu toks :
ar galima nusisviesinus saknis milteliais 9% emulsija "tinta developer" visus plaukus dar nudazyti keune tinta color dazais maisant 3% emulsija "tinta developer"?

Ogo milteliai ir 9 poc... doh.gif nukris plaukai doh.gif milteliai ir su trim,max 6 labai gerai sviesina...Kam tas devyniu? g.gif
Tai taip ir reikia daryti,jei jau su milteliais sviesini.Nusisviesini saknis ir tada isplovus galva,isdziovinus dedi tona su triju proc peroksidu.Islaikymo laikas 15 min.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 14, 20:24)
Ogo milteliai ir 9 poc... doh.gif  nukris plaukai doh.gif  milteliai ir su trim,max 6 labai gerai sviesina...Kam tas devyniu? g.gif
Tai taip ir reikia daryti,jei jau su milteliais sviesini.Nusisviesini saknis ir tada isplovus galva,isdziovinus dedi tona su triju proc peroksidu.Islaikymo laikas 15 min.

na man kirpykloj visada su 9% sviesina , na tada bandysiu namie su 6 % .Aciu uz pagalba 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif , noriu ir aš prisijungti prie Jūsų klubo.
Plaukus dažiau su profesionaliais dažais atrodo kad vadinasi vivality Nr. 10 ir oksidu 9 proc. Bandžiau su šešias proc. bet gavosi plaukai į gelsvumą. Dabar yra ataugusios šaknys, norėčiau pradėti dažyti plaukus tausojančiais dažais. Perskaičius kelis lapus pastebėjau, kad nemažai merginų dažosi su KEUNE Nr. 1517, ar čia augaliniai skaitosi wub.gif. nmj ar bereikia oksidą pilti jei taip tai kokį procentą.
O dažant su augaliniais ar reikia tepti tik ataugusias šaknis, ar galima kiekvieną kartą per visą plauką pereiti, ir per kiek laiko plaukas apsiplauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2009 10 14, 18:57)
Sveikutės  4u.gif , noriu ir aš prisijungti prie Jūsų klubo.
Plaukus dažiau su profesionaliais dažais atrodo kad vadinasi vivality Nr. 10 ir oksidu 9 proc. Bandžiau su šešias proc. bet gavosi plaukai į gelsvumą. Dabar yra ataugusios šaknys, norėčiau pradėti dažyti plaukus tausojančiais dažais. Perskaičius kelis lapus pastebėjau, kad nemažai merginų dažosi su KEUNE Nr. 1517, ar čia augaliniai skaitosi  wub.gif. nmj ar bereikia oksidą pilti jei taip tai kokį procentą.
O dažant su augaliniais ar reikia tepti tik ataugusias šaknis, ar galima kiekvieną kartą per visą plauką pereiti, ir per kiek laiko plaukas apsiplauna blush2.gif

Na keune pakankamai greita apsiplauna.Saknis gali dazyti su devyniais.Atspalvi gali uzsideti su keunes neoksidasiniais dazais.Jie su 1,9 skiedziasi.Per visa ilgi patartina tepti ne aukstesniu kaip triju proc.
Papildyta:
QUOTE(Blackwidow @ 2009 10 14, 18:49)
na man kirpykloj visada su 9% sviesina , na tada bandysiu namie su 6 %  .Aciu uz pagalba 4u.gif  smile.gif

Tai gal tavo labai tamsus plaukai?bet su sesiu proc gali ir valanda isbuti...manau turetu nuimti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 14, 21:05)
Na keune pakankamai greita apsiplauna.Saknis gali dazyti su devyniais.Atspalvi gali uzsideti su keunes neoksidasiniais dazais.Jie su 1,9 skiedziasi.Per visa ilgi patartina tepti ne aukstesniu kaip triju proc.


Tai jei gerai supratau nusiperku keune 1517 su 9 proc. nusidažau šaknis, o kiek laikyti reikėtu ?
Tada kai išplaunu galvą užsitepu visą plauką su neoksidanciniais dažais atskiedusi 1,9 blush2.gif

O gal galite parekomenduoti geresnių Jūsų nuomone plaukų dažų ir profesionalios linijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlinakė: 14 spalio 2009 - 19:18
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 13, 16:48)
Man kazkas pan. gaudavosi su Castingu  mirksiukas.gif
user posted image


Elektraaa, paaiskink man kaip tie dazai nusiplauka, ar visiskai, ar iki kazkoko lygio ta prasme? biggrin.gif nesuprantu biski g.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2009 10 14, 15:14)

nenori tu joannos pabandyt, dazai tai... bet spalva  wub.gif  Ketinai ju sudety palygint su kitais, nelyginai?  g.gif



Nezinau, bijau as juos bandyti, o sudeties irgi nepalyginau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 14, 19:04)
aistuliaa,pasirodyk kokia įdegus bigsmile.gif


Kai kelsiu foto naujais plaukus nusidazius, imesiu kelias nuotraukas i albumiuka is keliones, matysis gal bigsmile.gif
Papildyta:
Siandien ziurinejau daziukus, noreciau gal visai tuos casting isbandyti, tai radau neblogas spalvytes caramel ir rich honey kazkokia g.gif
ai dar palette deluxe nerealia uzmaciau, bet su palete gal nedazysiu, is taip mazai plauku turiu, tai dar visai neliks lotuliukas.gif
Atsakyti