Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Mėlinakė @ 2009 10 14, 19:12)
Tai jei gerai supratau nusiperku keune 1517 su 9 proc. nusidažau šaknis, o kiek laikyti reikėtu ?
Tada kai išplaunu galvą užsitepu visą plauką su neoksidanciniais dažais atskiedusi 1,9  blush2.gif

O gal galite parekomenduoti geresnių Jūsų nuomone plaukų dažų ir profesionalios linijos

laikyti reikia 45 min. tada taip visa galva su neoksidasiniais.Man atrodo 15-20 min.Turi buti parasyta.
Na daug tu daziuku yra,reikia issirinkti zinok.Alfapart,milkshake ir dar daug daug.Keune vieni is geresniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 14, 20:50)
Elektraaa, paaiskink man kaip tie dazai nusiplauka, ar visiskai, ar iki kazkoko lygio ta prasme? biggrin.gif nesuprantu biski  g.gif


Plauka nudazo jie tai tikrai 4u.gif Pirmus kartus spalva buvo negrazi (tiksliau visiskai jokio rezultato nesimate), tik po kokio 3-4 karto, spalva isryskejo, na as dazydavau kas 1.5 menesio saknis ir visa plauka mirksiukas.gif
Dazyt, tai jie tikrai dazo.. Kazkiek apsiplauna su laiku, bet dazytas plaukas vis tiek skiriasi, nuo naturalaus g.gif

Tiesa, as dazus laikydavau apie 50 minuciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 15 spalio 2009 - 14:55
dar noreciau pasiteirauti ax.gif jei plaukus dazom tamsia keunes tinta color spalva (naturali taip pat tamsi bet jau islenda zili plaukai)su keliu procentu aktyvatoriumi maisyti dazus? aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackwidow @ 2009 10 15, 20:10)
dar noreciau pasiteirauti    ax.gif  jei plaukus dazom tamsia keunes tinta color spalva  (naturali taip pat tamsi bet jau islenda zili plaukai)su keliu procentu aktyvatoriumi maisyti dazus? aciu uz ats  4u.gif


Su maziausiu, 3%.
Atsakyti
Na va nusipirkau daziukus, dazysiu uz keliu valandau, bijau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 15, 15:54)
Plauka nudazo jie tai tikrai  4u.gif Pirmus kartus spalva buvo negrazi (tiksliau visiskai jokio rezultato nesimate), tik po kokio 3-4 karto, spalva isryskejo, na as dazydavau kas 1.5 menesio saknis ir visa plauka  mirksiukas.gif
Dazyt, tai jie tikrai dazo.. Kazkiek apsiplauna su laiku, bet dazytas plaukas vis tiek skiriasi, nuo naturalaus  g.gif

Tiesa, as dazus laikydavau apie 50 minuciu  4u.gif


na ziuresiu,ne tokia spalva nusipirkau, tamsesne, tai ziuresu kas gausis smile.gif

QUOTE(carela @ 2009 10 13, 19:18)
Nesuprantu as ten jusu tu casting,joanu visokiu  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Zinokit tikrai tikrai 4u.gif  biggrin.gif
Man kas ten ant pakelio nupiesta,ar kokia spalva uzdeta,visiskai nieko nesako... schmoll.gif
Pagal prof,tai:
1- JUODA
2- RUDA
3- TAMSIAI KAŠTONINĖ
4- KAŠTONINĖ (VIDUTINĖ)
5- ŠVIESIAI KAŠTONINĖ
6- TAMSIAI GELSVA (tamsi blond)
7- GELSVA ( VIDUTINĖ blond)
8- ŠVIESIAI GELSVA (sviesi blond)
9 -GELSVA ŠVIESIAUSIA (Labai sviesi blond)
10- PLATININE
Bet sitie nr nzn ar galioja jusu "castingams"  biggrin.gif


Nu as va nusipirkau casting, tai man atrodo atitinka kazkaip ta zenklinima, mano spalvyte caramel, 630 nr, tai ir bus kazkas gal prie tamsiu blond biggrin.gif
o atkreipiau demesi kur biski buvo sviesesne, tai jau 700 ir didesni numeriukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 15, 20:15)
Su maziausiu, 3%.

nono.gif Ka reiskia tamsus dazai? mirksiukas.gif ax.gif
Tuoj paaiskinsiu,kodel,nors man atrodo jau rasiau... ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Blackwidow @ 2009 10 15, 19:10)
dar noreciau pasiteirauti    ax.gif  jei plaukus dazom tamsia keunes tinta color spalva  (naturali taip pat tamsi bet jau islenda zili plaukai)su keliu procentu aktyvatoriumi maisyti dazus? aciu uz ats  4u.gif

Ziurint kokio tamsumo dazai.Jeigu iki 4 tamsumo,tai tada gali su triju.Jeigu 5 lygio tai jau reiketu su sesiu proc.
Gali su triju proc dazyti jei zilu labai nedaug ir jie nesviecia,ta prasme nera labai matomi. Su triju proc nuo 5 lygio zili neuzsidazo,lieka skaidrus su atspalviu mirksiukas.gif
Papildyta:
Kazkaip kilo man mintis,neatsimenu ar rasiau,man atrodo kad ne.Ka reiskia numeriai dazu zymejime pries taska tai parasiau.O esu rasius skaiciu reiksmes po tasko?Nu neatsimenu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 15 spalio 2009 - 21:51
Na va as jau naujais plaukais lotuliukas.gif
soko negavau, kaip pirma karta tamsinant po sviesiu, taciau kol slapi, sunku suprasti tikraja spalva g.gif
gal visai ir nieko g.gif bet i blondiniu tarpa kazin ar betiksiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 15, 22:54)
Kazkaip kilo man mintis,neatsimenu ar rasiau,man atrodo kad ne.Ka reiskia numeriai dazu zymejime pries taska tai parasiau.O esu rasius skaiciu reiksmes po tasko?Nu neatsimenu doh.gif  blush2.gif


Oj soriukas, uz dezinformacija, del zilu plaukuciu dazymo, kaip pyskinau negalvodama doh.gif blush2.gif
Jeigu turi omeny, ar rasei, kad pvz. .31 reiskia golden ash .21 violet ash ir t.t. tai tada ne 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 16, 00:23)
Na va as jau naujais plaukais  lotuliukas.gif
soko negavau, kaip pirma karta tamsinant po sviesiu, taciau kol slapi, sunku suprasti tikraja spalva  g.gif
gal visai ir nieko  g.gif  bet i blondiniu tarpa kazin ar betiksiu  g.gif  biggrin.gif


Kazka praleidau ( galva amzinai isuzta kitais reikalais doh.gif ), bet ar sakei su kuo dazei? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 16 spalio 2009 - 09:45
aistuliaa laukiam foto bigsmile.gif
Na tai tada pyskynu mirksiukas.gif
Skaiciu po tasko reiksmes:
1 Pelenu
2 Perlamutras
3 Auksas
4 Varis
5 Raudonmedis
6 Raudona (arba violetine)
7 Ruda
8 Raudona (arba violetine)
9 Violetine

Reiksmes pagal firma gali skirtis.Pvz 6 gali buti vienur raudona,kitur violetine ir t.t.
Pirmas skaicius pries taska reiskia sviesuma.
Pirmas skaicius po tasko reiskia spalva. Pvz 5.4 bus 5 sviesumo,varine spalva.
Antras skaicius po tasko reiskia atspalvi,kuris slopina spalva. Pvz 5.32 reiks 5 sviesumo auksine,prislopinta perlamutru spalva.Tai bus pasaltintas auksas.
Cia galioja prof dazams mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 16, 09:46)
Oj soriukas, uz dezinformacija, del zilu plaukuciu dazymo, kaip pyskinau negalvodama doh.gif  blush2.gif
Jeigu turi omeny, ar rasei, kad pvz.  .31 reiskia golden ash  .21 violet ash ir t.t. tai tada ne 4u.gif
Papildyta:
Kazka praleidau ( galva amzinai isuzta kitais reikalais doh.gif ), bet ar sakei su kuo dazei? 4u.gif

Su casting,man atrodo ir foto su spalva dazu pora psl atgal rode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 10 16, 11:01)
Su casting,man atrodo ir foto su spalva dazu pora psl atgal rode mirksiukas.gif


Tai kad Pearl Blond nera tamsi, bent jau uz Schwartzkopf spalvyte tikrai tamsesne manau nesigaus g.gif
Aciu uz skaiciu reiksmes, reikes persirasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaika @ 2009 10 12, 22:25)
o dar sumasciau, kad reikia isvis leisti ataugti naturaliems plaukams

man toks durns klausims - kur ta John Frieda perkat? ar yr budas - neiseinant is namu ji nukauti?


Sprendimas sveikintinas labai mirksiukas.gif Aš irgi vis pagalvoju apie tai... biggrin.gif bet paauga kiek ir vėl sugadinu viską.

John Frieda aš pirkau parduotuvėje, čia Švedijoje yra visose normalesnėse kosmetikos pard., bet man jis labai netiko schmoll.gif Plaukai kaip šiaudai po plovimo, iššukuot neįmanoma, jei balzamų nenaudoji.
Atsakyti
sveikos, reik patarimo 4u.gif
turejau beveik baltus plaukus vasara. ziemai nusprendziau patamseti vienu atspalviu. nusipirkau dazus (aisku is akies papastus parduotuvinius Londa) ir gavausi zila (ten kur buvo balti ) ir norimos spalvos prie saknu... kuom dabar ta "zila" zalsva atspalvi uzmusti? galvojau gal nusipirkt skystu dazu (palette ar pan) maisiukuose. bet bijau kad nebutu blogiau sad.gif
nors ir dabar vaizdelis ne koks..veidas net papilkejes atrodo unsure.gif
Atsakyti