Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 04, 21:15)
Cia kur plauku augimui?

aha
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 04, 21:16)


Rusiskos kosmetikos parduotuveses, ne vilniete esi, tai nezinau ar tokiu buna pas jus, bet Vilniuje tai man salia namu sake visada turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 04, 21:17)
Rusiskos kosmetikos parduotuveses, ne vilniete esi, tai nezinau ar tokiu buna pas jus, bet Vilniuje tai man salia namu sake visada turi biggrin.gif

dėkui ,na parduotuvių tokių nėra ,bet turguj prekiauja rusiška kosmetika ,reik pažiūrėt
Atsakyti
Noriu pasiklausti pas jus,plaukus sviesinausi kirpykloje,is pradziu sruogelem,po to kelis kartus per visus plaukus pilku atspalviu,bet man ypac apatiniuose plaukuose like tokiu rudu sruogeliu,tai patarkit kaip man jas padaryti irgi sviesias.kirpejos nenori dazyti,atseit plaukam pakenks,bet as irgi rudu tu sruogu nenoriu,cia man gal reiktu tokiais dazais kur sruogelm skirti?nezinau,jos man deda pilka atspalvi per visus plaukus su keliu proc oksidatorium,bet man ju nenuima.gal pacia pabandyti su kokiais henna dazais?kaip manot?nors bijau,kad nesugadinciau isvis viso vaizdo
Atsakyti
Siandien buvau Bialystoke ir prisipirkau visokiausiu gerybiu mirksiukas.gif

Nusprendziau duoti plaukams siek tiek pailseti ir si menesi plauti galva su naturalesniais, paprastesniais produktais g.gif

Sampuna naudosiu MB blush2.gif American Crew Citrus Mint, nes litra turi, o nenaudoja, tai as sunaudosiu ax.gif
user posted image

Balzama - Joanna z apteczki babuni odzywka
user posted image

Siek tiek informacijos apie sampuna, isvertus is lenku kalbos i lietuviu su Google vertejo pagalba smile.gif

Ir karta i savaite naudosiu sampuna su moliu g.gif kuri labiausiai nekantrauju pabandyti biggrin.gif
user posted image

Daugiau nenaudosiu nieko, jokiu alfaparf aliejuku, purskiamu kondicionieriu ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 05, 21:44)
Siandien buvau Bialystoke ir prisipirkau visokiausiu gerybiu  mirksiukas.gif

Nusprendziau duoti plaukams siek tiek pailseti ir si menesi plauti galva su naturalesniais, paprastesniais produktais  g.gif

Sampuna naudosiu MB  blush2.gif American Crew Citrus Mint, nes litra turi, o nenaudoja, tai as sunaudosiu  ax.gif
user posted image

Balzama - Joanna z apteczki babuni odzywka
user posted image

Siek tiek informacijos apie sampuna, isvertus is lenku kalbos i lietuviu su Google vertejo pagalba  smile.gif

Ir karta i savaite naudosiu  sampuna su moliu         g.gif  kuri labiausiai nekantrauju pabandyti  biggrin.gif
user posted image

Daugiau nenaudosiu nieko, jokiu alfaparf aliejuku, purskiamu kondicionieriu ir t.t.  rolleyes.gif

Norit juokites norit ne,bes si men as irgi duodu plaukam pailset.Nusipirkau margaritos dilgeliu sampuna ir mieliu balzama.Kolkas visas gera.Tik kauke is keunes pasiimsiu.Na o as siandien devintam danguj thumbup.gif Pagaliau svente man,siandien pagaliau buvau kliente darbe biggrin.gif O dangus tame,kad PA-GA-LIAU nukirpo man tas prakeiktas sruogas,galai pagaliau nebe rusvi,dar siek tiek tamsesni,bet jau rezulatas thumbup.gif Net kolege kita siandien atejus sako"o spalva normali,dazeisi? blink.gif biggrin.gif ,ooo nebera rudu galu bigsmile.gif nes buvo tai be rysio biggrin.gif " As siandien labai laimiga tongue.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(wenita @ 2009 11 05, 16:03)
Noriu pasiklausti pas jus,plaukus sviesinausi kirpykloje,is pradziu sruogelem,po to kelis kartus per visus plaukus pilku atspalviu,bet man ypac apatiniuose plaukuose like tokiu rudu sruogeliu,tai patarkit kaip man jas padaryti irgi sviesias.kirpejos nenori dazyti,atseit plaukam pakenks,bet as irgi rudu tu sruogu nenoriu,cia man gal reiktu tokiais dazais kur sruogelm skirti?nezinau,jos man deda pilka atspalvi per visus plaukus su keliu proc oksidatorium,bet man ju nenuima.gal pacia pabandyti su kokiais henna dazais?kaip manot?nors bijau,kad nesugadinciau isvis viso vaizdo

Galima,su dazais ir sesiu proc peroksidu pabandyti nuimti,bet tavo kirpeja teisi,plaukam nelabai gerai.Jei dazai neims,reiks su milteliais,o jau ant dazytu pl milteliais,tai peilis plaukam...
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 05, 23:40)

Galima,su dazais ir sesiu proc peroksidu pabandyti nuimti,bet tavo kirpeja teisi,plaukam nelabai gerai.Jei dazai neims,reiks su milteliais,o jau ant dazytu pl milteliais,tai peilis plaukam...


na bet jei noriu sviesesniu nei dabar yra,nejaugi nera jokio budo pasviesinti,tai ka man nelemta buti blondine? lotuliukas.gif nu nzn nzn ka cia man daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 05, 23:40)
Norit juokites norit ne,bes si men as irgi duodu plaukam pailset.Nusipirkau margaritos dilgeliu sampuna ir mieliu balzama.Kolkas visas gera.Tik kauke is keunes pasiimsiu.
Na o as siandien devintam danguj thumbup.gif  Pagaliau svente man,siandien pagaliau buvau kliente darbe biggrin.gif
As siandien labai laimiga tongue.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif adventas tikriausiai veikia, ruosiames savo plaukuosenas sventem wink_3.gif hihihi.gif

Jei iki svenciu plaukai pailses, paskui gave visokiu extra vitaminu, aliejuku ir kaukiu, blizges pasakiskai thumbup.gif

Dziugu, kad tiek geros nuotaikos suteike pasikeitimas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 05 lapkričio 2009 - 23:15
QUOTE(carela @ 2009 11 05, 23:40)
Galima,su dazais ir sesiu proc peroksidu pabandyti nuimti,bet tavo kirpeja teisi,plaukam nelabai gerai.Jei dazai neims,reiks su milteliais,o jau ant dazytu pl milteliais,tai peilis plaukam...

o kaip sakyk,jei su sruogelem dazyti skirtais dazais man vel nusruoguotu tuos vidinius plaukus,o paskui pilka atspalvi?kaip tada?nes kaip pasiziuriu kiek blondiniu aplink yra,tai kaip jos su ryzom sruogom nevaiksto,vadinasi imanoma visai nusviesinti,bet as jau pas antra kirpeja ir tas pats,ant galu deda pilka atspalvi,bet jis juk nenudazys rudu sruogeliu,reik kazko stipresnio.kazkada seniai pati dazydavau namie sviesiai,tai pavyko man kuo puikiausiai but tokios spalvos kokios noriu,nu nesuprantu kaip jos nesupranta,gal atseit plauka tausoja,na bet jei zmogus nenori tokios spalvos,tai juk reikia kazka daryti doh.gif
Atsakyti
As tavo vietoj paprasyciau, kad pabandytu tuos apatinius plaukucius pasviesinti su didesniu % oksidatorium, kaip supratau dazydavai sruogelem? O tos like rudos, tai tavo naturalus plaukuciai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 06 lapkričio 2009 - 14:07
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 15:07)
As tavo vietoj paprasyciau, kad pabandytu tuos apatinius plaukucius pasviesinti su didesniu % oksidatorium, kaip supratau dazydavai sruogelem? O tos like rudos, tai tavo naturalus plaukuciai?


jo,sruogelem daziau gal pora sykiu,po to visus plaukus daziau su keune 1517 ir 9% emulsija,va nuo tada ir spalva susigadinau,nes buve sviesus pasidare pilki kaip ir turejo buti,o tos rudos sruogeles po keliu plovimu liko rudos.Paskui daziau jau 2 kartus,bet saknis dazo pirmiausia,o paskui deda ant visu pilka atspalvi su mazu %,nes sako,kad kitaip neimanoma.nejaugi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 06, 15:34)
jo,sruogelem daziau gal pora sykiu,po to visus plaukus daziau su keune 1517 ir 9% emulsija,va nuo tada ir spalva susigadinau,nes buve sviesus pasidare pilki kaip ir turejo buti,o tos rudos sruogeles po keliu plovimu liko rudos.Paskui daziau jau 2 kartus,bet saknis dazo pirmiausia,o paskui deda ant visu pilka atspalvi su mazu %,nes sako,kad kitaip neimanoma.nejaugi? g.gif



Neisivaizduoju ax.gif

Pvz mano drauge nori baltuteliu plauku ir zinau, kad per visa ilgi jai su stipriu % nedazo, nes kazkada pabande viena sruogele kirpeja nudazyti ir pamate, kad plaukas trupa g.gif ir todel jai daugiau net neleidzia prasyti balinti plauku ax.gif

Jusu atveju gal galima isrankioti tas tamsesnes sruogytes ir tik joms panaudoti stipresnius dazus?

Man asmeniskai grazu sviesinti plaukai sruogelem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 06 lapkričio 2009 - 15:08