Įkraunama...
Įkraunama...

Kurioje vietoje ir kokias tattoo turite?

O kur patartumėte darytis Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji @ 2009 05 15, 10:45)
O kur patartumėte darytis Vilniuje?

Paradizėj pvz smile.gif
Atsakyti
dariausi tatuiruote ant čiurnos. ornamentą, panašų įdrugelį smile.gif vienos man užtenka, tik kartais pagalvoju, jog senatvėje su sijonu gerai atrodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu ant nugaros uzrasa rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu ant dešinio peties iš nugaros pusės nuostabų paveikslėlį thumbup.gif Sugalvojau ir pasidariau būdama 18 metų. Esu labai patenkinta, nors vyrui ir nepatinka tongue.gif Užtenka vienos. Kai pamatė mama, sakė - Galvojau protingesnė esi... ax.gif
Atsakyti
turiu ant krutines playboy zuikuti, ir ant sprando tikra lipanti...oj kaip noreciau tigra panaikinti unsure.gif tai buvo didele klaida...
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 07 08, 18:07)
turiu ant krutines playboy zuikuti, ir ant sprando tikra lipanti...oj kaip noreciau tigra panaikinti unsure.gif tai buvo didele klaida...

Galima juk su lazeriu gražiai pašalinti, jei labai norite atsikratyti to tigro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yume @ 2008 10 20, 19:19)
Nepavyko rasti jokios temelės apie turimas tatuiruotes, tai vat ir įdomu kas kur kokias pasidarę, kaip issirinko, kokia kitų reakcija? Ar susirgo ta liga, kad norisi DAR?  cool.gif O gal gailitės pasidarę..? unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Skaiste23 @ 2009 07 08, 13:40)
Turiu ant dešinio peties iš nugaros pusės nuostabų paveikslėlį  thumbup.gif  Sugalvojau ir pasidariau būdama 18 metų. Esu labai patenkinta, nors vyrui ir nepatinka  tongue.gif Užtenka vienos. Kai pamatė mama, sakė - Galvojau protingesnė esi... ax.gif

turiu ant nugaros dvi raudonas lelijas su ornamentais,noreciau dar vienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2009 07 08, 18:07)
turiu ant krutines playboy zuikuti, ir ant sprando tikra lipanti...oj kaip noreciau tigra panaikinti unsure.gif tai buvo didele klaida...

eik jau, geriau atvirkščiai, tą išėjusį iš mados zuikutį naikink biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodėl nepasirodot savo tattoo?Įdomu,kaip jos realiai atrodo smile.gif
Atsakyti
turiu dvi, viena ant pilvo, kita ant mentes smile.gif gal dar ne paskutines...
Atsakyti
neturiu ne vienos-nepatinka schmoll.gif
Atsakyti