Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Mano mama siuo metu lanko akupunkturos seansus ir dar kazkokia keista zole geria. Nepamenu pavadinimo.
Atsakyti
Gal galėtum Tina paklausti? Kas per žolė? Tiesiog labai smalsu pasidarė. Ir dėl akupunktūros. Ar tai medicininėje įstaigoje? Ar jūs derinate savo naudojamas stiprinimo priemones su medikais, ar tiesiog stiprinate save niekam nieko nesakydamos? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas galėtų parašyti kaip patekti pas fitoterapeutą Ruolia? Gal turit telefoną ar šiaip info, kaip pas jį užsiregistruoti? Labai ačiū už bet kokią info...
Atsakyti
QUOTE(saule97 @ 2005 11 22, 19:34)
Sveikos,

    Gal kas galėtų parašyti kaip patekti pas fitoterapeutą Ruolia? Gal turit telefoną ar šiaip info, kaip pas jį užsiregistruoti? Labai ačiū už bet kokią info...


Fitoterapeutas J.Ruolia- darbo telefonas 8 5 2190933

 i 
Asmeninių gydytojo telefono numerių, be gydytojo sutikimo, neskelbiame!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 kovo 2013 - 12:11
O aš galiu parašyti kaip reikia pas jį patekti. Jei esi iš kito miesto, tai pirmiausiai nueini pas savo bendrosios praktikos gydytoją, išsirašai siuntimą pas fitoterapeutą, nėra tokio gydytojo kodo, todėl tegu tiesiog įrašo žodį fitoterapeutas. kai atvaziuosi kada galėsi į santariškes, eik į plikliniką, užsiregistruok, jei nesi registruota santariškėse. tada tave nusius pas viena gydytoją, kuri irgi kažkas pan. į bendrosios praktikos. ji aprasys kuo sergi, kuo skundiesi ir pan. tik tada eisi i ligonines puse, pirmam aukste šalia visų ūkinių kabinetų į laboratoriją mažytę.. visas kolidorius žolėm kvepia.. eik kur nosis ves tongue.gif Lauks žmonių, tai palauksi savo eilės ir pateksi. tai tiek. Sėkmės 4u.gif

O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif ax.gif protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif
Atsakyti
Tai mergyt pradžiuginai! Ašarot pradėjau. Kuo daugiau tokių žinučių. Visą laiką sekiau tavo gijimo istoriją. Džiugu, tikrai džiugu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 23, 17:11)
O aš galiu parašyti kaip reikia pas jį patekti. Jei esi iš kito miesto, tai pirmiausiai nueini pas savo bendrosios praktikos gydytoją, išsirašai siuntimą pas fitoterapeutą, nėra tokio gydytojo kodo, todėl tegu tiesiog įrašo žodį fitoterapeutas. kai atvaziuosi kada galėsi į santariškes, eik į plikliniką, užsiregistruok, jei nesi registruota santariškėse. tada tave nusius pas viena gydytoją, kuri irgi kažkas pan. į bendrosios praktikos. ji aprasys kuo sergi, kuo skundiesi ir pan. tik tada eisi i ligonines puse, pirmam aukste šalia visų ūkinių kabinetų į laboratoriją mažytę.. visas kolidorius žolėm kvepia.. eik kur nosis ves tongue.gif  Lauks žmonių, tai palauksi savo eilės ir pateksi. tai tiek. Sėkmės 4u.gif

O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif  ax.gif  protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif


Ačiū labai labai visoms už informaciją apie Ruolia.
Atsakyti
O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif ax.gif protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif
[/quote]
Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybes ir sveikatos smile.gif
Atsakyti
kaip sakant- gerų naujienų mėnuo 4u.gif Tikiuosi kitiems irgi geriau ax.gif

Taigi, reziumė- nedaug tokių kaip aš, biški bandomuoju triušiu jaučiausi, bet gal pasiteisins- mane gydė tik chemoterapija, o spindulių negavau blink.gif žengiam į priekį su naujovėm tongue.gif
Atsakyti
Deja, kai sergi tenka kartais rinktis gydymo būdą ir nežinai kaip jis tave paveiks. Naujovės tam ir naujovės, kad kažkas jas išbandytų, turi medicina žygiuoti į priekį dėl tavęs, manęs ir kitų. Aš taip pat dalyvavau vaistų tyrimo programoje, išsiaiškinau, atidžiai paskaičiau ir nusprendžiau, kad šitaip galiu padėti sau, o gal ir kitiems, nes bet koks rezultatas bus rezultatas, jei teigiamas -šaunu man, jei neigiamas, apsaugosiu kitas. Vaistai veikė gerai, kiek supratau, bet mano vėžiukas gajus pasirodė, dabar išoperuotas, tikiuosi visam. Jei pamenat buvo neoperuojamas, po chemijos atsirado galimybė taikyti operaciją.
Šaunuolė esi Lepune ir gyvenime tikriausiai visai ne Lepune rolleyes.gif Viena tavo svajonė pildosi, remisija, išsipildys ir kita bus kada nors leliukas burbuliukas. ax.gif
Atsakyti
kaip tu mus nudžiuginai ,Lepūne thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tokios naujienos įkvepia toliau kapstytis į priekį. Tu net neįsivaizduoji kaip nudžiuginai.
Sėkmės tau. Dabar galėsi pasinerti į organizmo atstatymą ir stiprinimą. Oi, kaip džiugu.
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 23, 18:11)


O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif  ax.gif  protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
optimizmo įkvėpėja 4u.gif drinks_cheers.gif
sveikinu - jeigu jau lapkritis gerų žinių metas, tai ir man nebus tos baisios diagnozės pirmadienį
Atsakyti