Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

pirmą kartą pas jus užsukau...ir norisi visas apkabinti ir nors dalelę savo sveikatėlės duoti....ir džiaugiuosi už jus ir liūdžiu....Mano tetai prieš kelias dienas antrą kartą vėžį nustatė - pirmasisi buvo krūtyje, antrasisi - galvoje....bet ji šaunuolė, tvirtai laikosi....šauniau nei aplinkiniai....išgijo po pirmojo dėdama daug pastangų...
tvirtybės jums visoms, gero nusiteikimo ir kovingos dvasios.....Jūs įveiksit viską...dėl savęs, dėl savo vaikų, dėl savo artimųjų - kuriems jūs reikalingos user posted image
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2005 11 22, 09:22)
Gal galėtum Tina paklausti? Kas per žolė? Tiesiog labai smalsu pasidarė. Ir dėl akupunktūros. Ar tai medicininėje įstaigoje? Ar jūs derinate savo naudojamas stiprinimo priemones su medikais, ar tiesiog stiprinate save niekam nieko nesakydamos? g.gif

Tos zoles pavadinima butinai issiaiskinsiu ir parasysiu.
O akupunktura jai daro daktaras turintis daug patirties ir diplomu ivairiu. Savo nuoziura cia viskas, nes tradiciniai daktarai esant kruties veziui mazai ka pataria. Jis ir pas ta zolininke nukreipe.
Tuos vaistus ji lasiukais geria kasdien po viena lasa didindama, o kai pasieks 40 lasu, tai mazins. Gal kuri ir atpazins apie ka as cia rasau.
Siaip seniau buvo nuomone, kad akupunktura netinka veziui gydyti, taciau dabar manoma atvirksciai.
Kaip mano mama sako - esant tokiai ligai nebaisu viska isbandyt.

Lepune tau sveikinimai 4u.gif

O remisija, tai kai kraujyje visai neranda veziniu lasteliu?
Atsakyti
Remisija - dalinis ar visiškas ligos požymių ir simtomų išnykimas. (Apie chemoterapiją. B. Šimkienė)
Remisija - ligos reiškinių susilpnėjimas, ligos atoslūgis (Tarptautinių žodžių žodynas)
Paprastais žodžiais ligos sustabdymas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 23, 16:11)
O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif  ax.gif  protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vakar buvo Padėkos diena Amerikonams,o maniškis tokis ir yra,tai atšventėm truputį, gaila,kad tik šiandie perskaičiau,buč padėkojus už tave wub.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus visoms 4u.gif biggrin.gif Valio, remisija, mano manymu- ligos sustabdymas ir jei po 5metų liga neatsinaujins, įmanomas visiškas pasveikimas ax.gif Visoms ir visų artimiesiems linkiu tokių pat džiaugsmingų žinių 4u.gif 4u.gif wub.gif

Tiesa yra viena, tikrai dabar galėsiu visą dėmesį nukreipti į atstatymą ir reabilitaciją. Tik visiems papildams labai daug dėmesio ir money money skirti. va taip, bet visom išgalėm stengsiuosi blink.gif g.gif jau dabar prasidėjo artimųjų ataka, kuri sekina labiau nei pastangos- tik tu neapsileisk, tik rūpinkis, ar pavalgei ir pan g.gif Tikiuosi jie nustos. Aš gi turiu gyvent su liga ir moku savim pasirūpinti.

Azalija- linkiu pirmadienį išgirsti pačią geriausią diagnozę drinks_cheers.gif

taip.. po 5 ar daugiau metų gal ir atsiras burbuliukas -mogeliukas.. bet pirma reikia pasveikti, o Jūs man labai padedate, visokiom naujovėm pasidalinate.

Bastete- gera diena ta Thanks giving.. Mano draugai amerikiečiai vakar dėkojo už mano sveikatą, tai nebuvau pamiršta ax.gif tongue.gif ir iš karto klausia mano planų- gal atvažiuosiu vasarą pas juos.. aga, bet legaliai tai visą darytis reikia 6mėn g.gif nu pagalvosim tongue.gif
Stiprybės ir geriausios pabaigos visoms 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 23, 17:11)
O aš mergaitės turiu gerų žinių- Šiandien man nustatė REMISIJĄ!!!!!!!!
tongue.gif  ax.gif  protas dar nesuvokia.. bet labai DŽIAUGIUOSI ax.gif


Labai labai džiaugiuosi, lepune wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 11 25, 08:44)
Ačiū už sveikinimus visoms 4u.gif  biggrin.gif Valio, remisija, mano manymu- ligos sustabdymas ir jei po 5metų liga neatsinaujins, įmanomas visiškas pasveikimas ax.gif  Visoms ir visų artimiesiems linkiu tokių pat džiaugsmingų žinių 4u.gif  4u.gif  wub.gif

Tiesa yra viena, tikrai dabar galėsiu visą dėmesį nukreipti į atstatymą ir reabilitaciją. Tik visiems papildams labai daug dėmesio ir money money skirti. va taip, bet visom išgalėm stengsiuosi blink.gif  g.gif jau  dabar prasidėjo artimųjų ataka, kuri sekina labiau nei pastangos- tik tu neapsileisk, tik rūpinkis, ar pavalgei ir pan g.gif Tikiuosi jie nustos. Aš gi turiu gyvent su liga ir moku savim pasirūpinti.

Azalija- linkiu pirmadienį išgirsti pačią geriausią diagnozę drinks_cheers.gif

taip.. po 5 ar daugiau metų gal ir atsiras burbuliukas -mogeliukas.. bet pirma reikia pasveikti, o Jūs man labai padedate, visokiom naujovėm pasidalinate.

Bastete- gera diena ta Thanks giving.. Mano draugai amerikiečiai vakar dėkojo už mano sveikatą, tai nebuvau pamiršta  ax.gif  tongue.gif  ir iš karto klausia mano planų- gal atvažiuosiu vasarą pas juos.. aga, bet legaliai tai visą darytis reikia 6mėn  g.gif nu pagalvosim tongue.gif
Stiprybės ir geriausios pabaigos visoms 4u.gif  wub.gif



Sveikinu yahoo.gif clap.gif

Maniškis sausio mėn. eina pasitikrinti, bijau unsure.gif
Atsakyti
Tai va paklausiau tos zoles pavadinimo pagaliau - D.Mauda. Taip ant buteliuko uzrasyta.
Atsakyti
Ačiū. Apie maudą esu girdėjusi.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2005 11 27, 13:35)
Ačiū. Apie maudą esu girdėjusi.


Ka konkreciai esi girdejusi?
Atsakyti
Sveikos merginos,

ieskojau info nete, bet nieko neradus nutariau uzsukt cia su tokiu klausimuku: is ginekologes gavau siuntima krutu echoskopijai ir ziopla, uzmirsau paklausti, ar turi itakos tyrimams menesiniu ciklas? t.y kada geriau eiti tirtis, ar po menesiniu, ar visai nesvarbu kada?
Mano mama mire nuo kruties vezio, todel dabar labai bijau, ir noriu, kad rezultatai tikrai butu tikslus.
Atsakyti
QUOTE(gvatemala @ 2005 11 27, 16:46)
Sveikos merginos,

ieskojau info nete, bet nieko neradus nutariau uzsukt cia su tokiu klausimuku: is ginekologes gavau siuntima krutu echoskopijai ir ziopla, uzmirsau paklausti, ar turi itakos tyrimams menesiniu ciklas? t.y kada geriau eiti tirtis, ar po menesiniu, ar visai nesvarbu kada?
Mano mama mire nuo kruties vezio, todel dabar labai bijau, ir noriu, kad rezultatai tikrai butu tikslus.

Geriau po menesiniu
Atsakyti