Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

Laba diena, kelias dienas neskaičiau, nebuvau čia užsukusi blush2.gif

Ir dabar kreipiuosi su prašymu

TIKĖSIU būklė kritiška. Padaryta dar viena operacija. Koma. Reikia kraujo, o jo nėra.....
Gal žinote kas gali padėti? B (III) grupė rezus neigiamas . Duoti Santariškių kraujo centre.

AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 10 23, 07:31)
šiandien mamą operuos. tai visomis mintimis už ją.


Laikykitės, stiprybės 4u.gif

QUOTE(Pinacea @ 2009 10 23, 07:40)
Skrendu kita savaitgali tik dviem dienelem i Lietuvele... metus nebebuvau, dar taip ilgai nebuti neteko.


Kaip greitai bėga laikas....Kaip moksleiviukė?

QUOTE(-Julija- @ 2009 10 23, 09:17)
Cia dar ne pagrindine chemija, o pagalbiniai vaistai, juos reikes nusivesti. Is ju as tik Zofrana gaunu, tai, kaip ir rase, jis nuo pykinimo, galima bus susileisti ir po chemijos namie, jei pykins labai. O kitu nezinau, bet kazkas jau parase.
Jei lasins 5 dienas, vadinasi dienos stacionare, tai pagrindine chemija gausite ten. Paciam vaistineje pirkti nereikes.

Nesutinku - priklausomai nuo schemos 5 FU gali būti ir pagrindinė. Yra tokia MAYO schema. Be to, priklauso nuo schemos - lašinama gali būti dienos stacionare, o būna ir 3 arba 5 dienų ilgalaikė - tada tik stacionare. Panašu, kad Jums taikys dienos stacionare - mes, kai gulamės skyriuje, jokių vaistų lašinimui neperkam - tik paskaui zofraną ar kitus pagal poreikį...

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 23, 09:52)
Ifaurų brendį gal konjaku vadina?

Čia yra dilema. Žmogus, kuris man rekomendavo, pabrėžė, kad reikia konjako, o ne brenžio, bet kiek leidžia mano žinios, tai iš esmės tas pats...

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 10:04)

TIKĖSIU būklė kritiška. Padaryta dar viena operacija. Koma. Reikia kraujo, o jo nėra.....

Kitaip padėti negaliu, tik malda. Laikykis, TIKĖSIU
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 23 spalio 2009 - 09:29
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 10:04)
TIKĖSIU būklė kritiška. Padaryta dar viena operacija. Koma. Reikia kraujo, o jo nėra.....
Gal žinote kas gali padėti? B (III) grupė rezus neigiamas . Duoti Santariškių kraujo centre.


Dar vakar norėjau užklausti kaip Tikėsiu sekasi. Keista, kad tokios didelės Santariškių klinikos ir kraujo trūksta. Mano minusas, tik grupė ketvirta. Darant perikardo drenavimą Kauno klinikos turėjo (dėl visa ko pasiruošė operacinė, nereikėjo). Kadangi bendraujat su Tikėsiu artimaisiais, pasiūykit kreiptis į klinikų kraujo centrą, gal paskolintų arba tiesiai į UAB „Kraujo donorystės centrą“
I. Kanto g. 15, Kaunas LT 44296, Lietuva
Tel. 8 37 227097
Registratūra: Tel. 8 37 203338
Kraujo komponentų skyrius: Tel. 8 37 203306
Darbo valandos:
I, II, III, IV, V - 08:00-20:00
VI – 09:00-15:00
Tikėsiu juk Kauno gyventoja...gal padės....

********************************
Pinacea, nors ir su liūdnais įvykiais susietas grįžimas, neliūdėk labai Lietuvoje. smile.gif
********************************

Saulėlydi, ačiū už gerumą. Vyras jau grįžta į kasdienybės vėžias, ar dar nedarbingumas tęsiasi?
********************************
Rasų lanka, ten vaizdelis antros chemoterapijos pradžioje, dabar pavargus daugiau...akyse daugiau liūdesio...chemijos nesiliauja nuo kovo (buvo tik 6 savaičių pertrauka). Skarytė viena iš mano mėgiamų: pirkau Maksimoje už 2 Lt. Medžiaginę gėlytę įsisegusi. ax.gif
********
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 23 spalio 2009 - 11:40
QUOTE(adis @ 2009 10 23, 12:32)
Dar vakar norėjau užklausti kaip Tikėsiu sekasi. Keista, kad tokios didelės Santariškių klinikos ir kraujo trūksta.
********



AČIŪ Adis, parašiau Tikėsiu mamai sms, turiu kolegų Vilniuje - išsiuntinėjau pranešimą apie kraujoporeikį ir jiems. Tikėsiu labai vargsta, jei neklystu, patyrė jau 6 operacijas doh.gif Po visų komos ir dar blogiau, širdies stimuliatorius sunkiai beatlaiko...
Ir man buvo keista, kad gali trūkti kraujo. Bet buvo ir mano vyrui, kai reikėjo plazmos ryte, gavo tik vėlai vakare verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(adis @ 2009 10 23, 12:32)


Saulėlydi, ačiū už gerumą. Vyras jau grįžta į kasdienybės vėžias, ar dar nedarbingumas tęsiasi?
********************************



wub.gif Ačiū,kad Jūs esat.
Jūsų veidas išskirtinių bruožų, mielos nors ir ligos iškankintos akys...

Vyro savijauta nebloga. Jis gavo dalinį nedarbingumą. Dar nedirba ir aš primygtinai prašau, kad neskubėtų. Man dabar lengviau - vežioja vaikus į mokyklą, į dailės mokyklą pas Rasų lanką mirksiukas.gif , kartu ruošia pamokas, nes sūneliui-tinginėliui, oi kaip reikia pagalbos doh.gif . Šiandien išvyko į Vilnių pasitikrinti ir išsirašyti Merkapoturino. Dėl jo poveikio šiek tiek neramu, nes labai reikia sekti kepenų veiklą.
Atsakyti
Reikia tikėti, kad TIKĖSIU išsikapstys, juk ne kart išsikapstė. Turi juk gauti kraujo Santariškėse, guodžia tik tai, kad geriausiose rankose ji.

_____________

Adis, tu - gražuolė !
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 10 23, 13:21)
Reikia tikėti, kad TIKĖSIU išsikapstys, juk ne kart išsikapstė. Turi juk gauti kraujo Santariškėse, guodžia tik tai, kad geriausiose rankose ji.




Tikėsiu mama parašė, kad kraujas važiuoja net iš Rokiškio. Vadinasi, Santariškės bendradarbiauja ir ieško visoje Lietuvoje.

Atsakyti
Saulelydis ,tikrai aciu wub.gif Parasykite mums,jeigu turesite kokiu naujenu unsure.gif Mes dabar galim padeti tik malda,manau visos mintymi dabar su TIKESIU wub.gif user posted image

Mano minus,bet antra...adis mano mazosios irgi 4 minus,pati reciausia grupe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 23 spalio 2009 - 14:53
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 14:05)
Tikėsiu mama parašė, kad kraujas važiuoja net iš Rokiškio. Vadinasi, Santariškės bendradarbiauja ir ieško visoje Lietuvoje.

Na nors tokios geros naujienos! Dabar belieka tikėti, jog Tikėsiu įveiks ir šią krizę. Laikykis, mieloji, laikykis, nors ir kaip sunku bebūtų. Lai angelas sargas saugo tave taip kaip niekada iki šiol nesaugojo.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 10:04)
Laba diena, kelias dienas neskaičiau, nebuvau čia užsukusi  blush2.gif

Ir dabar kreipiuosi su prašymu

TIKĖSIU būklė kritiška. Padaryta dar viena operacija. Koma. Reikia kraujo, o jo nėra.....
Gal žinote kas gali padėti? B (III) grupė rezus neigiamas . Duoti Santariškių kraujo centre.

AČIŪ

Jau buvau pasiruošusi padėti, bet paskaičiau, jog rezus neigiamas verysad.gif o mano trečia teigiamas verysad.gif tikiuosi, kad atsiras,kas galės padėti....pasimelsiu
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 10:04)
Gal žinote kas gali padėti? B (III) grupė rezus neigiamas . Duoti Santariškių kraujo centre.

AČIŪ

mano 3B neigiama. aš kaunietė. kaip ir kur galiu padėti??
jei reikia skubiai kontaktų tel 869969770
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nothing sweet: 23 spalio 2009 - 16:27
ifauru,

markeris darytas pries menesi. Uzvakar nedare.. Dare tik tomografija ir kraujo tyrima. Tiesa pasakius daug kazko pasakyt negaliu, nes vaziavo tetis, as negalejau.. O tevas man nieko konretaus nesako. Kai vakar mama pasake, kad rasti kazkokie vel navikai toje vietoje. Tai pasak tevo, ten tiesiog uzdegimas o ne navikai. Tai susipykau su tevu, sakau "koks tolkas, jeigu tu nieko nezinai, kam tu vaziuoji i ligonine"..

Liutuke,

nedare echoskopo:( O turejo?

Sveta K,

Tiesiog liudna labai, ka bevalgo, viska isvemia.. Bet turim itarima, kad cia psichologiskai. Nes isgeria MEGACE isvemia. Ypac vakare tas jauciasi. Girdejau, kad vakare zmogaus mintys suintensyveja, todel jam islenda itampa.
Jai reikia sustipreti, o jin normaliai nevalgo..


Sian pasidariau kita plana, pasidariau lentele, valandom 8:00,9:00,10:00 ir t.t ir surasiau, ka valandom jai reikia valgyti ir ka gerti, nes jau nebeturiu kantrybes. SUdariau 5 dienu meniu, ziuresim kaip seksis.
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 10 23, 21:13)
ifauru,

markeris darytas pries menesi. Uzvakar nedare.. Dare tik tomografija ir kraujo tyrima. Tiesa pasakius daug kazko pasakyt negaliu, nes vaziavo tetis, as negalejau.. O tevas man nieko konretaus nesako. Kai vakar mama pasake, kad rasti kazkokie vel navikai toje vietoje. Tai pasak tevo, ten tiesiog uzdegimas o ne navikai. Tai susipykau su tevu, sakau "koks tolkas, jeigu tu nieko nezinai, kam tu vaziuoji i ligonine"..

nedare echoskopo:( O turejo?

Sian pasidariau kita plana, pasidariau lentele, valandom 8:00,9:00,10:00 ir t.t ir surasiau, ka valandom jai reikia valgyti ir ka gerti, nes jau nebeturiu kantrybes. SUdariau 5 dienu meniu, ziuresim kaip seksis.

Markerį gerai ir patiems žinoti - koks buvo. Tada net ir kur privačiai pasidarius galima sekti - stabilu ar didėja... Šiaip daro kas kokius 3 mėn.

Jei darė KT, tai tada jau echoskopuot nebūtina - KT yra tikslesnis tyrimas. Tik vėlgi - reikia žinoti, kas ten aprašyta. Gal iš tikro jokių esminių pakitimų nuo anų kartų g.gif

Mama turi pati sakyti, ko ji norėtų valgyti, o namiškiam reikia "pataikauti". Mes irgi iš pradžių visaip - nenorėjo nieko nei valgyt, sanatorijos maistas netiko. Tik kažkaip paskui gal namų aplinka - net nežinau kas, bet pagelbėjo...Pradėjo kas pora val. po nedaug valgyt ir viskas dabar neblogai...Svoris atsistatė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 23 spalio 2009 - 21:35