Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški automobiliai

QUOTE(Zirzille @ 2015 10 31, 13:46)
Pavažinėtumėt su didele į mažą barškutį nei už ką nenorėtumėt grįžti smile.gif mano pirmas automobilis buvo mažas barškaliukas ir taip pat galvojau, kad didelės nenorėčiau, po jo iškart persėdau į šeimyninį universalą ir vėliau jau kaskart norisi nebent tik didesnio ir komfortabilesnio automobilio smile.gif
aš į denaxos pusę stoju. Teko vairuoti didelę patogią mašiną keletą dienų, bet su dideliu malonumu grįžau prie savo mažesniojo barškaliuko. Dabar turiu šiek tiek didesnę ir patogesnę už aną barškaliuką, bet vis tiek smagiau važiuoti su mažesne. Ilgoms kelionėms didelė vienareikšmiškai, bet mieste - tik špingalietas biggrin.gif
Atsakyti
Na, pas mus šeimoje yra viena didesnė septynvietė auto (apžvalgose vertinama kaip be konkurencijos geriausiu valdomumu pasižymintis vienatūris) ir viena mažesnė auto. Tiesa, ta mažesnė auto nėra visai jau toks mažas miesto barškaliukas - tai 3 serijos BMW sedanas. Na ir ką - nors minivane vietos daugiau, įlipti patogiau, komforto daugiau ir t.t., bet žymiai smagiau važinėti su BMW.

Beje, kažkada teko važinėti su sportinės pakraipos Ford Fiesta (110kW dvilitrinis benzinas) - nu tai ten išvis pasaka buvo po miestą lakstyti, kaip su kokiu kartingu smile.gif
Atsakyti
aš dedu pliusą didesnei, gal kad senstu ir nusipirkau tokią, pagaliau sėdžiu minkštai, vietos viskam susikraut turiu ir durys pagaliau keturios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 11 03, 10:52)
Na, pas mus šeimoje yra viena didesnė septynvietė auto (apžvalgose vertinama kaip be konkurencijos geriausiu valdomumu pasižymintis vienatūris) ir viena mažesnė auto. Tiesa, ta mažesnė auto nėra visai jau toks mažas miesto barškaliukas - tai 3 serijos BMW sedanas. Na ir ką - nors minivane vietos daugiau, įlipti patogiau, komforto daugiau ir t.t., bet žymiai smagiau važinėti su BMW.

Beje, kažkada teko važinėti su sportinės pakraipos Ford Fiesta (110kW dvilitrinis benzinas) - nu tai ten išvis pasaka buvo po miestą lakstyti, kaip su kokiu kartingu smile.gif

O kokia ta septynvietė?
Atsakyti
Ford S-Max
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 11 04, 17:00)
Ford S-Max

Kad S-MAX Išdavė frazė: "apžvalgose vertinama kaip be konkurencijos geriausiu valdomumu pasižymintis vienatūris". O koks variklis? Gal plačiau galit parašyti? Mano svajonių automobilis S-MAX su 2.2 dyzeliniu varikliu TDCi (129kW arba 147kW). Labai retas.
Atsakyti
Ne, pas mus tas pačios pirmos kartos, 103 kW dyzelis.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 11 04, 16:00)
Ford S-Max

nice, aš tą patį vairuoju. Vienok mane vis dar erzina S-Max'o priekis.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 06, 11:56)
nice, aš tą patį vairuoju. Vienok mane vis dar erzina S-Max'o priekis.

Chi-chi, matau, kad pas jus Ford S-Max pirkimui buvo lygiai tokia pati priežastis kaip ir mums smile.gif
Atsakyti
p.s. o kuo jus tas priekis erzina?
Atsakyti
Jeep grand cherokee.
Atsakyti
Peugeot 807. Kažkodėl vyras nusprendė, kad turiu vairuoti šeimynini miniveną. Iš pradžių kol su juo apsipratau.... Bet dabar tai tikrai patogi mašina.
Atsakyti