Įkraunama...
Įkraunama...

Kai praeiviai auklėja jūsų vaiką

QUOTE(mylimuke @ 2008 08 22, 13:21)
Buvom prieš porą savaičių poliklinikoj. Išlaukėm beveik 2val su 1,5 metų vaiku. Žmonių labai daug, vaikų ypač (patikrinimai prieš darželius, mokyklas), karšta. Leidau saviškei vaikščioti (išskyrus gyd. kabinetus), lakstyti, triukšmauti, žaisti su vaikais, "kibinti" dėdes ir tetas. Ar aš baisi mama, kad nelaikiau pasisodinus vaiko ant kelių?    g.gif

P.S. Pastebėjau, kad dažniausiai "piktybiniai" vaikų atžvilgiu būna tie, kurie vaikų arba neturi, arba jau seniai pamiršo tuos "vargus".


To paklauskit gydytojų, kurie dirbo tuo metu savo kabinetuose. Ir turėjo dirbti atsakingai: klausyti širdučių, rašyti vaistus, nuspręsti kokius išrašyti ir t.t. ir pan. Kažin ar smagu, kai toks šaršalas už durų ir ar reikia tuo šaršalu didžiuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 22, 12:21)
Buvom prieš porą savaičių poliklinikoj. Išlaukėm beveik 2val su 1,5 metų vaiku. Žmonių labai daug, vaikų ypač (patikrinimai prieš darželius, mokyklas), karšta. Leidau saviškei vaikščioti (išskyrus gyd. kabinetus), lakstyti, triukšmauti, žaisti su vaikais, "kibinti" dėdes ir tetas. Ar aš baisi mama, kad nelaikiau pasisodinus vaiko ant kelių?    g.gif

P.S. Pastebėjau, kad dažniausiai "piktybiniai" vaikų atžvilgiu būna tie, kurie vaikų arba neturi, arba jau seniai pamiršo tuos "vargus".

asmeniskai man nepatinka, kai prie manes lenda svetimi vaikai, tipo zaisk su jais schmoll.gif
nors manoji ir tai megsta, bet visada sakau, kad ji turi atsiklausti, ar gali su jais zaisti.

del to zaidimo su kitais vaikais, tai cia nera baisu lotuliukas.gif manau butu daugiau triuksmo, jei sedetu ant keliu tas valandas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 08 22, 13:41)
O tai ir tamsta drindom kartu ejot poliklinikos koridoriais? bigsmile.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Fruzina @ 2008 08 22, 13:58)
Jūs nebaisi mama, jūs tik neauklėjat savo vaiko.
,,Piktybinė,, buvau visada tokiais atvėjais, ir kai maži buvo mano vaikai ir dabar.
Pavyzdžiui man nepatinka, kai koks mažiukas lenda prie manęs ir mano vaiko. Sakykim aš sėdžiu susirūpinusi savo sergančiu vaiku, turiu  bėdų, ir man tas svetimo vaiko lindimas nemalonu. O jei dar jų lenda vienas pskui kitą ir taip pusvalandį, valandą, tiesiog nemalonu ir tiek. Nepykstu, bet nemalonu.
Poliklinika, ligoninė, bažnyčia,  įstaiga ir kt. tai tokios vietos, kur žmonės ateina tam tikrų tikslų, ne visada malonių ir linksmų,  vedami, manyčiau tai nėra pasilinksminimo vietos, jose turi būti ramybė, tvarka , drausmė. Taip mokau savo vaikus.

Oi, dar ir kokia baisi, juk neauklėju savo vaiko ohmy.gif doh.gif Jei man auklėjimas būtų dzin, tai nė nesilankyčiau šitam skyrely biggrin.gif
"Mirtinai" sergančių nebuvo, sulaužytų irgi, pensininkų irgi. Prie tokių lįsti aš ir neleisčiau, lygiai taip pat, kaip man nepatiktų, jog prie mano sergančio vaiko lenda kiti. Bet priešingai, mano vaikas buvo kalbinamas ir jam atsakoma tik šypsena. Tiesa, maniškė ir pati nelabai nori bendrauti su abejingais ir nereaguojančiais žmonėmis.
Ir manau, kad negali čia būti vienareikšmiškai viskas, kad to ir to tai jau tikrai negalima, o tą ir tą galima. Visokių žmonių yra, vieni pyksta ir sėdi susiraukę, kiti patys kalbina, visiems neįtiksi. Ypač tiems, kurie nesupranta, kad vaikas yra vaikas, o ne suaugęs.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2008 08 22, 14:08)
Na, tau nemalonu, kai lenda toks maziukas. O kas belieka 1-2 metuku mamai, pora valandu priverstai sedeti poliklinikoje? Moralais cia vaika ant keliu nenulaikysi, jis ju dar nesupranta... Galvoji lengva mamai kurios vaikas tas dvi valandas visur eina, prie visu duru lenda (rizikuoja but partrenktas), ant visu kedziu lipa, dar laiptais megina nulipt ar uzlipt... O mamai dar reikia ne tik gaudyt savo vaika, bet ir eiles neprarast... Reiketu biski daugiau tolerancijos maziukams, kalbu as butent apie vaikus, kurie dar nepajegus suprasti kad reikia sedeti ramiai ir netriuksmauti, o ne apie kokius isdykelius penkiamecius.

Pati dabar vargstu del apsilankymu poliklinikoj su savo dvimeciu, visa laime kad dar neteko sutikti nepatenkintu tuo, kad tokio amziaus vaikas yra naturaliai judrus ir norintis bendrauti... Atleiskit, na tikrai jis nesugeba dar suprasti, kad jus galite tureti dideliu bedu...


Aš rašiau, kad man nemalonu kartais būna, bet aš nepykstu ir suprantu. Beje būna tokių atvejų kai na tikrai vaikas yra ir raminamas ir prižiūrimas, bet būna kai mama sėdi ir patenkinta vėpso, jai labai gražu , kai tas vaikas lenda, lipa visur, kartais netgi labai įkyriai.
Aš ir nesakau, kad mažiukas turi suprasti, kad aš turiu bėdų, tą turi suprasti jo tėvai.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2008 08 22, 14:08)
Moralais cia vaika ant keliu nenulaikysi, jis ju dar nesupranta...

Pati dabar vargstu del apsilankymu poliklinikoj su savo dvimeciu, visa laime kad dar neteko sutikti nepatenkintu tuo, kad tokio amziaus vaikas yra naturaliai judrus ir norintis bendrauti... Atleiskit, na tikrai jis nesugeba dar suprasti, kad jus galite tureti dideliu bedu...

drinks_cheers.gif
Bandžiau laikyt, prasidėjo drąskymaisi, rovimasis nuo kelių, visokie bandymai sudominti vienai minutei. O laukėm tai ilgai wink.gif

QUOTE(Limcamca @ 2008 08 22, 14:10)
To paklauskit gydytojų, kurie dirbo tuo metu savo kabinetuose. Ir turėjo dirbti atsakingai: klausyti širdučių, rašyti vaistus, nuspręsti kokius išrašyti ir t.t. ir pan. Kažin ar smagu, kai toks šaršalas už durų ir ar reikia tuo šaršalu didžiuotis  g.gif

Niekas nieko nepasakė, atvirkščiai, buvom pakalbinti ir užklausti, kaip mums sekasi augti (pažįstamo mediko) mirksiukas.gif

QUOTE(trys_spirgiukai @ 2008 08 22, 14:13)
asmeniskai man nepatinka, kai prie manes lenda svetimi vaikai, tipo zaisk su jais  schmoll.gif 
nors manoji ir tai megsta, bet visada sakau, kad ji turi atsiklausti, ar gali su jais zaisti.

del to zaidimo su kitais vaikais, tai cia nera baisu  lotuliukas.gif  manau butu daugiau triuksmo, jei sedetu ant keliu tas valandas  blink.gif

Nemanau, kad vaikas lys prie svetimo žmogaus įkyriai žaisti, jeigu šis su juo neužsiims ir liks abejingas.
Atsakyti
Siaip dar vienas pamastymas poliklinikos tema 4u.gif Mamytes, ar jus nebijot savo vaiko leisti ar svetima prisileisti poliklinikoj? Tai tokia vieta, kur renkasi kruvos ivairiu ligu g.gif Man tikrai nesmagu jei prie mano sergancio mazylio, pvz rotavirusu, prilistu sergantis vejaraupiais vaikas. Is kitos puses, ar jus noretumet salia kokios anginos pasigauti dar ir stomatita?
O juk pulkas vaiku duksta poliklinikoj-isvengti to labai sunku 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(mylimuke @ 2008 08 22, 14:14)
"Mirtinai" sergančių nebuvo, sulaužytų irgi, pensininkų irgi. Prie tokių lįsti aš ir neleisčiau, lygiai taip pat, kaip man nepatiktų, jog prie mano sergančio vaiko lenda kiti.
Ir manau, kad negali čia būti vienareikšmiškai viskas, kad to ir to tai jau tikrai negalima, o tą ir tą galima. Visokių žmonių yra, vieni pyksta ir sėdi susiraukę, kiti patys kalbina, visiems neįtiksi. Ypač tiems, kurie nesupranta, kad vaikas yra vaikas, o ne suaugęs.


Iš kur žinai kaip ir kas serga, nustatei, kad ligonių nėra, tai ko jie ten poliklinikoje sėdi.

Pas mane vienareikšmiškai, be jokių išlygų yra taip :
QUOTE(Fruzina @ 2008 08 22, 13:58)
Poliklinika, ligoninė, bažnyčia,  įstaiga ir kt. tai tokios vietos, kur žmonės ateina tam tikrų tikslų, ne visada malonių ir linksmų,  vedami, manyčiau tai nėra pasilinksminimo vietos, jose turi būti ramybė, tvarka , drausmė. Taip mokau savo vaikus.

Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 08 22, 13:21)
Siaip dar vienas pamastymas poliklinikos tema 4u.gif Mamytes, ar jus nebijot savo vaiko leisti ar svetima prisileisti poliklinikoj? Tai tokia vieta, kur renkasi kruvos ivairiu ligu g.gif Man tikrai nesmagu jei prie mano sergancio mazylio, pvz rotavirusu, prilistu sergantis vejaraupiais vaikas. Is kitos puses, ar jus noretumet salia kokios anginos pasigauti dar ir stomatita?
O juk pulkas vaiku duksta poliklinikoj-isvengti to labai sunku 4u.gif


Jei tenka prabut poliklinikoj nemazai laiko, bet kuriuo atveju gali pasigaut tas ligas. Didelis mat skirtumas - nuo serganciojo 20sm ar pora metru... Bacilos visur skrieja ore... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 22, 14:20)
drinks_cheers.gif
Bandžiau laikyt, prasidėjo drąskymaisi, rovimasis nuo kelių, visokie bandymai sudominti vienai minutei. O laukėm tai ilgai wink.gif


Tai nelabai einasi su vaiku susitvarkyti, a? biggrin.gif

O jei į laidotuves vaiką tektų vestis irgi taip pat teisintumėtės? Klausiu, nes šiaip įdomu, kur jūsų manymu, vaiko elgesį reikia koreguoti. Kurios vietos jūsų manymu nėra skirtos eiti drimbom per koridorius?
Atsakyti
Ir dar: As nemokau savo vaiku tokios gelezines drausmes kaip Fruzina. Visa laika turiu omeny, kad vaikas yra vaikas. kad ir poliklinikoj - net ir suaugusiam sunku islaukt sitiek ilgai, tai savo vaikams leidziu ir pasivaiksciuot, ir pasisneket, ir daineles padainuot. Aisku, neleidziu isijaust, bet ir nereikalauju, kad tyletu ir ramiai sedetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 22 rugpjūčio 2008 - 13:33
QUOTE(Atlantida @ 2008 08 22, 14:32)
Ir dar: As nemokau savo vaiku tokios gelezines drausmes kaip Fruzina. Visa laika turiu omeny, kad vaikas yra vaikas. kad ir poliklinikoj - net ir suaugusiam sunku islaukt sitiek ilgai, tai savo vaikams leidziu ir pasivaiksciuot, ir pasisneket, ir daineles padainuot. Aisku, neleidziu isijaust, bet ir nereikalauju, kad tyletu ir ramiai sedetu.


Aš manau Fruzina, irgi nelaiko vaiko pririšto prie kėdės. Bet...
Jūs: "tai savo vaikams leidziu ir pasivaiksciuot, ir pasisneket, ir daineles padainuot"
tuo tarpu Mylimukė leido savo vaikui dūkti.... tai yra skirtingi dalykai ir svarbiausia kitoks pačios mamos požiūris.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 08 22, 13:31)
Tai nelabai einasi su vaiku susitvarkyti, a? biggrin.gif

O jei į laidotuves vaiką tektų vestis irgi taip pat teisintumėtės? Klausiu, nes šiaip įdomu, kur jūsų manymu, vaiko elgesį reikia koreguoti. Kurios vietos jūsų manymu nėra skirtos eiti drimbom per koridorius?


Dieve, ka jus snekate - juk minejo, kad vaikui tik 1,5 metu... bigsmile.gif

Kaip jus ji nulaikysite? Kokiais argumentais... doh.gif

Mamos taip samprotauja, kad atrodo, kad nezino nei elementarios vaiku amziaus tarpsniu psichologijos, nei tai kad vaikai buna skirtingo temperamento...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 22 rugpjūčio 2008 - 13:41