Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

Mes savo dukrytei davėm šventą Jonės vardą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 04 10, 15:56)
Mes savo dukrytei davėm  šventą Jonės vardą wub.gif

Labai grazus vardas thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jums šventas vardas Amelija? 4u.gif
Atsakyti

Girdėjau tokį prietarą, kad reikia vaikiuką krikštyti kitu vardu, nei kad vadina pasaulietiškame gyvenime. Nes jei kas norės blogo (na kada nors gyvenime) tai visą savo energiją siųs pasaulietiškam vardui, o krikšto vardas tarsi apsaugo... nu kažkaip panašiai.

O aš savo sūneliam išrinkau senelių vardus, vyro tėvo ir mano tėvelio. Edvardas arba Eduardas ir Jonas.
Atsakyti
Balsuočiau už JONĄ. Tai gražias vardynas turėtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 04 28, 10:14)
Girdėjau tokį prietarą, kad reikia vaikiuką krikštyti kitu vardu, nei kad vadina pasaulietiškame gyvenime.

Kuo mažiau krikštą siesit su tokiom nesąmonėm kaip prietarai, tuo bus geriau smile.gif Nederinami vienas su kitu tai dalykai.
O parinkdami šventojo vardą (jei jis nėra šventas) , parenkame vaikeliui dar vieną spec. biggrin.gif šventąjį globėją. Su prietarais tai neturi nieko bendro smile.gif
Atsakyti
Bet ar butinai reikia atskiro kriksto vardo?
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 04 28, 22:15)
Kuo mažiau krikštą siesit su tokiom nesąmonėm kaip prietarai, tuo bus geriau smile.gif Nederinami vienas su kitu tai dalykai.
O parinkdami šventojo vardą (jei jis nėra šventas) , parenkame vaikeliui dar vieną spec. biggrin.gif šventąjį globėją. Su prietarais tai neturi nieko bendro smile.gif

As dabar suglumau. Mes su vyru krikstysim mergaite is globos namu. Jei Dievulis bus mums mielasirdingas tai ja pasiimsim ir globoti. Tai vistiktai kamtas sventas vardas kriksto metu. Jei jis reikalingas ir kaip cia sakot yra sventas globejas, tai noreciaukad musu mergaite ji turetu.
Jauciu reiks nueiti i baznycia ir pasiklausti kam tie vardai ir koki pasirinki jei jo reikia .Man tai visi vardai vienodai grazus,as pagal skambesi nesirenku. Ojau reiksme tai kas kita. g.gif
Atsakyti
Šventi vardai
Šventų vardų paieška ir reikšmės (vokiškai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuDi-77: 19 gegužės 2006 - 11:07
QUOTE(wlaura @ 2006 04 24, 15:20)
Kaip jums šventas vardas Amelija? 4u.gif


thumbup.gif Labai grazus vardas.
Noriu paklaust,gal kuri galit atsakyt ar Sigitas sventas vardas ar ne.Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUNO: 19 gegužės 2006 - 16:07
As noreciau pasitikslinti, gal kas zinot, ar Sabrina vis del to sventas vardas?..Pamenu kazkur maciau si varda irasyta, tik nepamenu ar i sv vardu sarasa ar ne?...Labai aciu atsakiusioms... 4u.gif
Atsakyti
Sabrina nešventas vardas, šventas Sabina.

O dėl Sigito tai parašyta kad šventas Sigisbertas (Sigitas), tai reik suprask kaip kad šventas.
Papildyta:
QUOTE(Dovanele @ 2006 05 02, 18:27)
Bet ar butinai reikia atskiro kriksto vardo?


Mano draugė krikštino me\rgytę, tai kunigas net nepaklausė ar norit duoti antrą vardą. Taip ir nedavė antro vardo, nors ir buvo sugalvoję.
Atsakyti