Įkraunama...
Įkraunama...

Kas Jums sukelia pasibjaurėjimą?

QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 10, 17:42)
...o jei tai rudi plaukai, tai tada gerai???  biggrin.gif


rudi ne taip ryškiai ir ne iš taip toli matosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
..... Tai taip suprantu, kuo vyras panasesnis i prisiziurincia moteri, tuo geriau?! Spuogas isdygsta ar keli, visus maskuojam.... Plaukas isauga nevietoj, raunam iskart ir pan.... Na panos as gal busiu senamadiska, bet nesutinku su jumis... schmoll.gif
Man tikrai sleikstulio (kaip kazkuri teige) nekelia tarkime pamacius spuoga, suaugusius antakius, stambesni vyra (su pilvu).... As manau, kad moters kosmetiniu priemoniu turi buti zymiai daugiau, nei vyro. O pagal jusu pateiktus pvz...... na nezinau, man pasirode per daug perdeta higiena ir galbut net grozio puoselejimas.....
As nekalbu apie bjauru kvapa, nekarpytus nagus ir pan dalykus t.y. normali higiena tiek moteris, tiek vyras jos turi laikytis.... Bet kada prasideda tokie pareiskimai, kad storas zmogus kelia sleikstuli, ka as zinau.... unsure.gif
Atsakyti
Pasibjaurėjimą kelia išpampę pilvai, plaukuota nugara, žemo ūgio, ryži vyrai. O jei dar prie viso šito trumpi šortai doh.gif .
Atsakyti
Paskaičiau ir pasijutau truputį nenormali, nes nepatinka perdėtai (čia turbūt tik man taip atrodo) save prižiūrintys, vašku depiliuojantys viską ir manikiūrą pas profą užsukantys dažniau nei to reikia. Man kaip tik patinka ir su pilvuku, ir su plaukais (ne vien apie galvą turiu minty), ir praplikęs visai norma, ūgis iš viso jokio vaidmens nevaidina... Kažkaip prie natūralumo labiau traukia nei prie sintetikos biggrin.gif
Atsakyti
Man bjauru nenukirpti kojų ir rankų nagai.
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2009 11 12, 15:37)
..... Tai taip suprantu, kuo vyras panasesnis i prisiziurincia moteri, tuo geriau?! Spuogas isdygsta ar keli, visus maskuojam.... Plaukas isauga nevietoj, raunam iskart ir pan.... Na panos as gal busiu senamadiska, bet nesutinku su jumis... schmoll.gif
Man tikrai sleikstulio (kaip kazkuri teige) nekelia tarkime pamacius spuoga, suaugusius antakius, stambesni vyra (su pilvu).... As manau, kad moters kosmetiniu priemoniu turi buti zymiai daugiau, nei vyro. O pagal jusu pateiktus pvz...... na nezinau, man pasirode per daug perdeta higiena ir galbut net grozio puoselejimas.....
As nekalbu apie bjauru kvapa, nekarpytus nagus ir pan dalykus t.y. normali higiena tiek moteris, tiek vyras jos turi laikytis.... Bet kada prasideda tokie pareiskimai, kad storas zmogus kelia sleikstuli, ka as zinau....  unsure.gif


O as gal pabusiu jaunamadiska, bet...Man tikrai bjauru stori vyrai vienu suaugusiu antakiu. Aopsivemt galiu. Metykit akmenim, bet man visi zmones be isimties turi isvaizda prisiziuret, vyrai ir moterys. Kas cia per issip***nejimas? Vyrai kaip pradvisusios bezdziones, o zmonos - grazuoles? Nu neee. Grozio standartai siais laikais bendri visiems. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 11 19, 01:36)
Man tikrai bjauru stori vyrai vienu suaugusiu antakiu. Aopsivemt galiu... Grozio standartai siais laikais bendri visiems. tongue.gif

Ir tai vadinama UNISEX. Tai tu maiseli koki gal nesiokis su savim, nes velniava zino koks vemimo priepolis gali istikt suzinojus, kad oi kiek daug vyru nesipesiojanciu antakiu yra.. Neveltui mus sukure skirtingus. Bicui kraunanciam plytas visa diena tikrai dzin ka kazkokia mergaite a la shopaholic, dizaineriu drabuzius is sponsoriu kisenes perkanti mano apie jo antakius (nieko asmenisko, tik pvz). Esme tokia - maziau vemkit i kitus ziuredami blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrilik @ 2009 11 19, 00:52)
Ir tai vadinama UNISEX. Tai tu maiseli koki gal nesiokis su savim, nes velniava zino koks vemimo priepolis gali istikt suzinojus, kad oi kiek daug vyru nesipesiojanciu antakiu yra.. Neveltui mus sukure skirtingus. Bicui kraunanciam plytas visa diena tikrai dzin ka kazkokia mergaite a la shopaholic, dizaineriu drabuzius is sponsoriu kisenes perkanti mano apie jo antakius (nieko asmenisko, tik pvz). Esme tokia - maziau vemkit i kitus ziuredami  blink.gif


Esme tame, kad as pirma vemiu i save nesusitvarkiusia ziuredama. Po to i vyrus. Ar plytas krauna, ar ofise dirba, visi nori estetiskai patrauklu zmogu salia saves turet.
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 11 19, 00:36)
Kas cia per issip***nejimas? Vyrai kaip pradvisusios bezdziones, o zmonos - grazuoles?  Nu neee.

Kažkodėl neradau nei vieno post, kad rašytų "man malonu būti šalia pradvisusios beždžionės". Juk nebūtinai apžėlęs vyras yra nesiprausiantis savaitėm ir pradvisęs. Labai retai tokių sutinku ir tai būna vyrukai per 40 ir rūkantys ilgą laiką. Be to, ta smarvė eina jau ne iš išorės gaurų, bet iš vidaus (prarukytų plaučių, išpuvusių dantų ir t.t.) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 11 19, 02:35)
Esme tame, kad as pirma vemiu i save nesusitvarkiusia ziuredama. Po to i vyrus.  Ar plytas krauna, ar ofise dirba, visi nori estetiskai patrauklu zmogu salia saves turet.

Tai ka tu ivardinai (antakiai) neturi nieko bendro su estetika. Tai tiesiog neitelpa i TAVO siaura "grazu-patrauklu" dalyku rata. Jeigu man nepatinka barzdoti vyrai as jau turiu teise juos ivardinti kaip visiskai neestetiskos isvaidos? Ir pati nesi jau tokia didele estete kaip dediesi, nes man tas pasakymas "vemiu pamacius" toks nu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snuffe @ 2009 11 19, 01:36)
O as gal pabusiu jaunamadiska, bet...Man tikrai bjauru stori vyrai vienu suaugusiu antakiu. Aopsivemt galiu. Metykit akmenim, bet man visi zmones be isimties turi isvaizda prisiziuret, vyrai ir moterys. Kas cia per issip***nejimas? Vyrai kaip pradvisusios bezdziones, o zmonos - grazuoles?  Nu neee. Grozio standartai siais laikais bendri visiems. tongue.gif


Ir vemkit i sveikata...
Tik visa gyvenima savo ir pravemsit, nebent sedit namuose ir kojos is ju neiskeliat.... ax.gif
Atsakyti
Man ziauriai slykstu kai pamatau murzinas panages, pacias rankas doh.gif brrr..
Atsakyti