Įkraunama...
Įkraunama...

Kas Jums sukelia pasibjaurėjimą?

Su dideliais pilvais,ryži,barzdoti,pradvisę senu prakaitu,smirdantys po išgertuvių kaip prakiurę kanalizacijos stovai,vienu žodžiu visokio plauko sutriai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 10 21, 08:32)
Plaukuota nugara,krutine(ypac klaiku kai ant tokios krutines kabo aukso grandine pomidorai2.gif ),pazastys schmoll.gif .nevalyvumas,blogas kvapas,spuogai schmoll.gif



wa wa grynai,man irgi kaip slykstu ta aukso grandine ant plaukuotos,varkses baltumo odos fear.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2009 11 03, 15:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man didžiausia šlykštynė kai pas vyrą išlindę styro juodi plaukai iš nosies, feee
juk galima susitvarkyt, plastinės operacijos darytis nereiks


...o jei tai rudi plaukai, tai tada gerai??? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kontaktas: 10 lapkričio 2009 - 16:44
Plaukuota nugara schmoll.gif
Atsakyti
Labiausiai girti-ir sapaliojantys nesamones tongue.gif
Atsakyti
Manau visiškai pakanka vyrui skustis barzdą, kad nesibadytų blush2.gif ..visokios depiliacijos..intymių ir ne vietų..Ne mano skoniui bent jau..Prakaituot yra normalu ir būtina, bet reikia ir praustis ir rūbus keistis, kad kvapas nedvelktų..

Kas būtų visiškai nepriimtina, tai netvarkingos rankos - nudaužytos, žaizdotos, netvarkingais nagais..Lygiai tas pats ir pėdoms galioja. Netvarkingi dantys schmoll.gif
Pageltę nuo rūkalų pirštai.. schmoll.gif Nagų grybelis schmoll.gif doh.gif

Ačiū Dievui, kad mano brangusis man visiškai patinka ir neturiu kuo skųstis wub.gif
Atsakyti
Gal budama 16m turejau ,,drauga'' kuris nesiojo Zalgirio maike be rankoviu ir is po jo pazastu styrojo sprindzio ilgio RYZY plaukai.. blink.gif dar dabar supykina prisiminus doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juraga @ 2009 11 05, 11:08)
...tai svas aišku, kad ir su snargliu panosėj gražus,



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyrai su plaukuota nugara bebe.gif
Atsakyti
man tai plaukuotumas netrugdo,
bet kaip vyras be dantu priekiniu doh.gif kokiu nagu grybeliu,ir mane slyksty kaip vyrai plaukais riebaluotis
Atsakyti
Man keltu pasibjaurejima vyras su bent menkiausiais asmens higienos trukumais... unsure.gif
Atsakyti
fe fe fe, kai buna islindes alaus pilvas apauges juodais plaukais doh.gif net stebiuosi kaip gali but taip pilvas apzeles, ne tik takelis iki bambosuser posted image
Atsakyti
Zinoma, nehigiena atstumia, bet, man lygiai taip pat slykstu ir persisoliariumine vyrai, o pora net su pudros milzinisku sluoksniu maciau. Tai tikrai net silpna pasidare doh.gif
Atsakyti