Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*monikute* @ 2009 10 30, 11:43)
Asseni aš vis norėdavau paklausti, kokia temperatūra turi būti cukraus sirupo, kad jau žinotum, jog jis pasiruošęs keliauti į išplaktus baltymus  ax.gif ?  Aš čia apie siaubą baubą beze kalbu  biggrin.gif

As jau supratau, kad apie beze. Bet as nematuoju temperaturos, neturiu su kuo ja pamatuot. O darau beze kaip rasiau, pagal laika.

QUOTE(adriu @ 2009 10 30, 11:50)
aseni kokį grožį įdėjai wub.gif

Tu cia apie kuri unsure.gif , tas kur temos pradzioje? Man jis irgi labai grazus

QUOTE(zuliaska @ 2009 10 30, 13:11)
o is ko jus tuos padeklus pasidarot???

Tavo mergyte grazi, bet padeklas visa grozi gadina, as kaip naitas pradedu kabinetis. Jeigu dedat ta folija, tai ja priklijuokit su klijais, tada lygiau atrodys.

Olesta, zuvyte visai panasi i ta, kuria atsiunciau. Gal tik uodega kiek per plati, o del lupu sutiksiu su adriu, vis gi reikejo arciau krasto. Dar. zinai, reikejo tas lupytes isformuoti is torto, putlesnes tokias, o tik po to dengt
Atsakyti
aseni,man tas su skėtuku wub.gif aišku irt avo rožės nepriligstamos wub.gif smile.gif
pamokinkit kaip tuos padėklus po tortais gražiai folija aptraukt aš ir nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 30, 14:37)
aseni,man tas su skėtuku wub.gif aišku  irt avo rožės nepriligstamos wub.gif smile.gif
pamokinkit kaip tuos padėklus po tortais gražiai folija aptraukt aš ir nemoku  blush2.gif

didelio mosklo cia nera,tiesiog ta blizgesne puse vynioji ant padeklo paskui gale uzlenki,ir pritvirtini,kazkas minejo klijais,man nelabai ten jie tinka,tai as lipnia juostele pritvirtinau,ir jei reikia ant pla 4u.gif tesnio padeklo dar vynioji karta ir galuose vel gi uzlenki,ir priklijuoji,vsio,kagi cia mokinti
Papildyta:
parau patarimo,darysiu torta dengsiu saldainiu mase,jis bus ruzavas,ir galvoju kuo cai ji dar puosti ar is tos pacios mases ka nors geliu kokiu,jauciu zaliu lapeliu neverta daryti pjausis labai spalvos gal,nu bent man taip atrodo kai mase dengta tai tie lapeliai nelabai ten isipaisys,tiesa virsus bus tipo teleloto bilietas,tai ir galvoju kaip cia ji pateikt graziau,sonsu galvoju gal aisingu orenamentuosiu,o ka dar galima butu uzdet,kad atrodytu ne toks rimtas tortas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padima: 30 spalio 2009 - 13:45
Norėjau išbandyti pasidaryt šokoladines rožes, bet man masė gavosi kažkokia trupanti. Neišeina rutuliuko net padaryt, subyra jis tokias smulkiais trupinėliais. Gal čia medus kaltas, kad ne skystas jis buvo? Jei dabar įlydičiau daugiau šokolado ar pasikeistų masė?
Atsakyti
Asseni, a kur buvai su tokiu patarimu 1 valandą nakties lotuliukas.gif kai darysiu 100-ąją, pasitaisysiu, draugė liko labai patenkinta ax.gif o kai įkals amareto puslitrį, dzin ten bus kur tos lūpos buvo lotuliukas.gif einu bandysiu, gaivinti dvasną tongue.gif
Atsakyti
sveikos, turiu tokią dilemą, draugė labai nori dukrytei torto peliuko, bet stovinčio, o internete, net pavyzdžių nematau sad.gif
kažkur seniai internete buvau užmačius, kad daro nuotraukas ant tortų, bet dabar niekur nerandu, o labai labai reikia sad.gif gal žinot kur kaune galima būtų tokį dalyką gauti, ir kiek daug maž tai kainuotų ?
Atsakyti
Ateinu ir as su tortais blush2.gif

Baltasis braskiu sapnas, puostas grietinele :

user posted image

Pirmasis darytas pinigu maisas, viduj sampaninis, dengtas sokoladine saldainiu mase

user posted image

Stiklo sukes, puosta grietinele

user posted image

Labai istrigo Asseni rozes ir Cipcuko gitara wub.gif
Papildyta:
Ant to pirmojo kazkodel labai dzibukai issilieje, naturoj stovejo kaip kareivukai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 14:16)
Asseni, a kur buvai su tokiu patarimu 1 valandą nakties  lotuliukas.gif kai darysiu 100-ąją, pasitaisysiu, draugė liko labai patenkinta  ax.gif o kai įkals amareto puslitrį, dzin ten bus kur tos lūpos buvo  lotuliukas.gif einu bandysiu, gaivinti dvasną  tongue.gif

Skype buvau, tik taves ten nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
wau koks paradas thumbup.gif šaunu, šaunu, galima prisidėsiu ax.gif

prašukuotas juodas miškas, grietinėlė, šokoladas
user posted image

redagavau Rafaelą, nervino tas jo ligoniškas blyškumas unsure.gif

user posted image

juodas miškas, grietinėlė, šokoladas, pastiliažas

user posted image
Atsakyti
nu olesta tu pavarai blink.gif blink.gif superiniai tortai.
ale kaip norėč gabaliuko,toks skanulis buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Olesta pasidarbavai is peties tik nepyk bet ... paredaguok jei gali dar ir va sita

prašukuotas juodas miškas, grietinėlė, šokoladas
user posted image


nu truksta truputeli kazko nors tu ka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 30 spalio 2009 - 14:51
Visų tortai wub.gif
Atsakyti