Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk, persimetėt ant minimalistinių gigantų bigsmile.gif nu turiu pripažinti labai įdomus variantas, tas gėlyčių išdėstymas labai įdomus ir labai dailiai žiūrisi ir papuošimas ganėtinai neįprastas pas Jus thumbup.gif
Atsakyti
Na Cipciuk, jei del jusu isvaizdos, tai nereikia lia lia irnesakyk.gif , maciau zurnale jusu foto ir iki bobutes jums reikia bent jau desimtmeti dar nugyventi.
O dabar prie reikalo, kaip ta fiti miti su drugeliu padaret jis cia dazytas ar koks is sirupo islietas g.gif . O gelyciu kol tiek padaret ir priklyjavot, tai tikriausiai ne viena valanda praejo. Man ant to torto kazko dar truksta g.gif ,bet siaip grazus, atrodo taip elegant.
EGLEJK,labai idomiai tos geles atrodo,geles grazios,tortas taip pat graziai apdengtas ir tie kringeliai graziai atrodo,bet ant tokio torto as deciau kitas geles. Na cia jau mano nuomone rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiwi: 30 spalio 2009 - 17:22
Mergaites,jusu tortai tiesiog fantastiski thumbup.gif Truksta zodziu apsakyt.
pasakykit,man tundrai,ar saldainiu mase nebijo grietineles???
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 30, 18:36)
Mergaites,jusu tortai tiesiog fantastiski thumbup.gif Truksta zodziu apsakyt.
pasakykit,man tundrai,ar saldainiu mase nebijo grietineles???

jo superiniai.a tamsta dar žiūriu apie savo nepakeitei nuomones cool.gif ,kodi tuščiom g.gif tokio gerulio neatnešei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 30, 17:36)
Mergaites,jusu tortai tiesiog fantastiski thumbup.gif Truksta zodziu apsakyt.
pasakykit,man tundrai,ar saldainiu mase nebijo grietineles???

bijo partizanė, kalbėjom kelis psl. prieš tai, kad būtina aptepti sviestiniu kremu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 15:43)
bijo partizanė, kalbėjom kelis psl. prieš tai, kad būtina aptepti sviestiniu kremu  mirksiukas.gif

Aciu,neperskaiciau blush2.gif tai kazin mano plytos nubyres nuo grietineles ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 30, 17:49)
Aciu,neperskaiciau blush2.gif tai kazin mano plytos nubyres nuo grietineles ar ne g.gif

plytos nenubyrės, gali tik suminkštėti kažkiek, jei ant šviežiai aptepto uždėjai... mano šaldytuvas susirgo džiova lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 13:17)
och pleputės


Matosi, kad ne plepute bigsmile.gif , sitiek tortu pazerei wub.gif , o ta zuvike, tai stovi pries akis nors tu ka doh.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(gitule @ 2009 10 30, 15:32)
Ateinu ir as su tortais


Labai miela barbyte wub.gif

QUOTE(wiwi @ 2009 10 30, 17:00)
Sveikos, as kaip vaiduoklisO


Jei dar dazniau vaidentumeis su tokiais tortais thumbup.gif , tai butu dar geriau bigsmile.gif Pirmasis jau taip lygiai apdengtas, grazu, bet antrasis, tai isvis grazuolis wub.gif


QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 30, 18:00)

Štai paskutinis iš įdomesnių šią savaitę 


Labai grazu wub.gif , kas ten ant virsaus, niekaip nesuprantu, nepritraukiu is ko ten pagaminta? g.gif

O gitara skes, jei grifas butu buves ilgesnis, niekas nebutu itikines, kad ji tortas thumbup.gif Nu jau gerumas tai nezinau nei kaip apibudinti doh.gif wub.gif


QUOTE(eglejk @ 2009 10 30, 18:00)

Visu tortukai be isimties laaaabai grazus, nuostabus ir mieli  wub.gif  4u.gif



Prisidedu prie tavo zodziu, taip pat pridedu ir tavo prie tu graziuju ir mieluju wub.gif

As tinginiauju blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Mergaitės !!!!!!!!!!!...palyginkite mano torto foto ..... bigsmile.gif bigsmile.gif ...matot skirtumą bigsmile.gif .....savo fotike susirandate nupieštą gėlę , ir užstatote ant jos , blico nereikia ....va dabar natūralios spalvos ....pagaliau clap.gif clap.gif ....atėjo atsiimti tortuko , na to mažiuko kur pagyruose ....ir nustatė man fotiką ....neėmiau pinigų , lai valgo į sveikatą , nusistatykite ir jūsų tortai turės natūralią spalvą biggrin.gif

user posted image...čia su gėle bigsmile.gif

user posted image....čia be gėlės ... wink.gif
Atsakyti
matos,kad savaitgalis ant nosies lotuliukas.gif lotuliukas.gif merginos,kazkas dare gelytes frezijas,gal prisipazinsit kuri?cia senokai rodos buvo,bet kazkas tikrai dare ax.gif
Atsakyti
o lia lia koks skirtumas blink.gif blink.gif eina sau... ale kaip taip tobulai ir padengt blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 10 30, 18:20)
EGLEJK,labai idomiai tos geles atrodo,geles grazios,tortas taip pat graziai apdengtas ir tie kringeliai graziai atrodo,bet ant tokio torto as deciau kitas geles. Na cia jau mano nuomone  rolleyes.gif  .


aciu uz gera zodi 4u.gif
o del gelyciu tai tokiu norejo, tik jos biski netokios raudonos turejo buti, bet kad taip jau gavosi blush2.gif bet kam reikejo tortuko,papuosimas tiko rolleyes.gif

Bet jau Cipciuko tortukas, super, nusikopinau is karto nei nedvejodama, bet laaabai noretusi ti figuru foto is arciau ax.gif
Atsakyti