Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

nieko negaliu redaguoti, išvyko blush2.gif liepė apibarstyt trupiniais iš vis nieko nedaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 16:55)
nieko negaliu redaguoti, išvyko  blush2.gif liepė apibarstyt trupiniais iš vis nieko nedaryt  blush2.gif



tuomet viskas atsikabinu nuo taves smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2009 10 30, 14:05)
Norėjau išbandyti pasidaryt šokoladines rožes, bet man masė gavosi kažkokia trupanti. Neišeina rutuliuko net padaryt, subyra jis tokias smulkiais trupinėliais. Gal čia medus kaltas, kad ne skystas jis buvo? Jei dabar įlydičiau daugiau šokolado ar pasikeistų masė?


Perkaitinai sokolada. Pabandyk siek tiek pakaitinti mase ir idek sauksteli medaus

gitule, labai grazi Barby spalva

Olesta, ogo bigsmile.gif
Atsakyti
Olesta,saunuole,visi tortai liuks 4u.gif
Atsakyti
olesta jooooo, va cia tai pavarei blink.gif wub.gif zuvyte nereali, o tie su sokoladiniu mmmm kaip noreciau gabaliuko ax.gif

asseni aciu uz patarima, taip ir darysiu, galva paskutiniu metu visai nebedirba, minciu nulis, ateinu cia varvinu varvinu seile ax.gif o pati atrodo nieko nebesugebu, ai zodziu kazkokia slogi nuotaika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 30, 14:58)
Perkaitinai sokolada. Pabandyk siek tiek pakaitinti mase ir idek sauksteli medaus



O tai kiek ilgai reikia tada kaitinti? Tik išlyditi, įdėti medaus, išmaišyti ir nukaist? Ar dar pakaitint?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 30, 14:31)
As jau supratau, kad apie beze. Bet as nematuoju temperaturos, neturiu su kuo ja pamatuot. O darau beze kaip rasiau, pagal laika.
Tu cia apie kuri  unsure.gif , tas kur temos pradzioje? Man jis irgi labai grazus
Tavo mergyte grazi, bet padeklas visa grozi gadina, as kaip naitas pradedu kabinetis. Jeigu dedat ta folija, tai ja priklijuokit su klijais, tada lygiau atrodys.

Olesta, zuvyte visai panasi i ta, kuria atsiunciau. Gal tik uodega kiek per plati, o del lupu sutiksiu su adriu, vis gi reikejo arciau krasto. Dar. zinai, reikejo tas lupytes isformuoti is torto, putlesnes tokias, o tik po to dengt



as dziaugiuosi kad man pasakot kas blogai, dedu tam kad patarimu gauciau, kad pasitaisyciau kita kart
Atsakyti
Oi mergaites kokie tortai bigsmile.gif bigsmile.gif , zodziu truksta thumbup.gif .
Olesta papasakok, kaip sukonstravai masiniuka raudona blush2.gif ( mane domina, iki dengimo, kaip deliojamas biskvitas ). Koks tortuko svoris?
Atsakyti
Sveikos, as kaip vaiduoklis, jei jau pas jus bunu, tai bunu, bet jei jau dingstu....
Kiek pastebejau, kad pas jus sumazejo foto, bet uz tai diskusijos tai verda biggrin.gif
Noriu tarti zodi OLESTAI, matau, kad jau susidraugavai su dengimo mase, o jei tiesiai sviesiai, tai tau to paivairinimui tikrai reikejo thumbup.gif Jono masina lapai zaismingai, linksmai atrodo wub.gif
O dabar apie save, atnesiu jums savo darbeliu. Noriu pasakyti,kad jau po truputi jauciu rezultatus kurie ateina is praktines puses, aisku tu niuansu dar soooociai, bet viskas ateina su laiku. Kaip sakoma, per kancias ir i zvaigzdes biggrin.gif O dabar viska nesu ir laukiu jusu nuomoniu ir kritikos
Tortas dengtas sokoladine saldainiu mase, geles saldainiu mases,zali lapai is kondensuoto pieno mases
user posted image
Cia dar truputuka matosi sonai
user posted image
Sis tortukas labai mazutis, jo virsus dengtas kondensuoto pieno mase, zalios juostejes sonuose taip pat is tos pacios mases, balta mase saldainiu sokolado,geles saldainiu mases.
user posted image
user posted image
O stai mano pirmasis dvieju aukstu tortas.Na tas antras toks pusinis, bet vis vien jau du skaitosi rolleyes.gif .Geles is saldainiu mases,zali lapai kondensofkes,dengtas-puostas su saldainiu sokolado mase.
user posted image
user posted image
user posted image
Dar truputis ka pastebejau darydama bandymus su ta kondensuoto pieno mase.Man i ja suejo dauuuuuuug daugiau pieno milteliu, dar kaip ir kazkuriai is po nakties apdengto torto sonai atrode kaip mazas serpejus (mase buvo be dazu ir kvapu).Dengiau ir su kvepiancia -dazyta mase, tai tas tortas susmuko taip pat,bet ne is po nakties, o dar istempes iki vakaro.Is viso to bandymo ,nusprendziau, kad ta mase apsoliuciai negali apkesti dregmes,nes juosteles ant to mazo tortuko kaikesi kuo puikiausiai. Dazyta ir su kvapais, bent jau man ji daug tvirtesne. O zaliems lapukams man ji laaabai patiko.Labai noreciau, kad musu profes ja isbandytumet ir pasidalintumet nuomone.
Atsakyti
o lia lia wiwi dabar sapnuosiu tavo dviaukštį ir tą mažulį, kokie man gražūs nemoku apsakyti wub.gif thumbup.gif super....

mašiniukas šitas tai labai paprastai iki dengimo, kepiau stačiakampius lakštus iš pusės normos, pjoviau per pusę, tikrai mano galva per plona apačia, bet norėjo tik 3 kg, tai nebuvo kur dingt....o antras aukštas tai antra pusė normos biskvito, tik kepiau 21 cm skersmens apvalioje tortinėje, pjoviau į tris dalis, sutepiau kaip normalų tortą, kai sustingo, perpjoviau per pusę ir tas puses tarpusavy viena su kita suklijavau grietinėle , šonus uždariau ir aptepiau grietinėle, paskui kur reikėjo palyginau sviestiniu kremu ir apdengiau, va čia buvo sunkiausia, nes dukrytė matyt yra slapčia nukniaukus mano baltą šokoladą, nes tikrai dar vakar mačiau spintelėj, šiandien reikia masę daryt, nors vilku kauk, nėra .... tai dariau saldaininę, pasigailėjau, bet šiaip ne taip padariau unsure.gif svoris jo yra kažkas virš trijų kg, jis iš pilnos juodo miško normos, plius dengimo masė, padėklas sveria ar tai 1,5 ar 1,7, o svarstyklės nebesveria, tai yra vadinasi virš 5 kg bendras svoris, tai tortas virš trijų kg....
Atsakyti
Ulė ....ačiū blush2.gif , bet , kad bobunė ir esu .....na gal dar ne su lazdele ...bet ... tongue.gif

Mergaitės , kokių grožybių pridėjote ir kiek dauk bigsmile.gif wub.gif ...visų be išimčių tortukai nuostabūs wub.gif thumbup.gif ....

------------------------------------------------------------------------------------------------

Štai paskutinis iš įdomesnių šią savaitę blush2.gif .....paliko papuošimą mano nuožiūrai ......nu va ....padariau blush2.gif ....

Apatinis "Juoda - balta " , viršutinis saldukas ....pastilažas , aisingas .....

user posted image

user posted image

Atsakyti
sveikos kepejeles.
Visu tortukai be isimties laaaabai grazus, nuostabus ir mieli wub.gif 4u.gif

...............................

O stai cia mano tortukas, viduje medutis, dengtas pastiliazu, apkringeliuotas aisingu, gelytes cukrines po to nudazytos teptuku, lapeliai pastiliazas.
Atsakyti