Įkraunama...
Įkraunama...

l.d. "Mažylis"

Na, mamytes, atsiliepkit, kas dar vedate savo mazylius i si darzeli, labai norim suzinoti apie ji daugiau mirksiukas.gif
beje, langai maciau jau pakeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
mes lankom trecius metus ir patenkinti. Nauja direktore nelabai patenkintos aukletojos. Mums tai jokio skirtumo kaip jos ten ka aiskinasi. Veikia sporto sale, muzike faina. O siaip darzelis kaip darzelis. Mums patinka. Kiek pakalbu su draugem pas jas taip pat viskas. Jei vaikui patiks aukletoja, tai ko jus norit ypatingo. O cia vienam patinka kitam ne. Skonio reikalas. Mano nuomone jos neblogos. Mano vaikas ne su visais bendrauja, bet aukletojos cia jam visos patinka.
Atsakyti
[quote=karsoniux,2007 03 19, 16:24]
Na, mamytes, atsiliepkit, kas dar vedate savo mazylius i si darzeli, labai norim suzinoti apie ji daugiau mirksiukas.gif
beje, langai maciau jau pakeisti mirksiukas.gif
[/quot


Sveiki

Mano drauge veda vaika i sita darzeli. Tai netgi kelis kartus ir as su ja ja buvau atejusi. Tai paliko gera ispudi. O anot drauges aukletojos labai malonios, gerai priziuri vaikucius. O del naujos direktores tai irgi jokiu priekaistu neturi, nes nuo jos atejimo viskas tik i gera pradejo keistis: pasikeite matinimas (zymiai pagerejo) sudeti plastkiniai langai, padarytas sporto sales remontas ir siaip aplinka tvarkoma ir siaip vaikams visokiu veiklu yra (dailes burelis, muzikos burelis, korekcine manksta, nuolatos vykstancios sventes vaikuciams).
Va neperseniausiai buvo talka, tai pati maciau kaip tevelai kartu su aukletojomis ir administracija darzelio kiema tvarke. O vakar ejau pro sali tai maciau grazia iskaba nauja pasikabine, nes siandien darzelio gimtadienis smile.gif
Tai jeigu kokiu klausimu kiltu galit klaust o as savo ruoztu is drauges stengsiuosi suzinot apie sita darzeli daugiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš savo mažiuką irgi vesiu į šį daržiuką.... nes į Vaivorykštę mes ''nepapuolėm''.... ax.gif

Kai vyko tas vadinamasis ''pristatymas'',tai man visai neblogą įspūdį paliko tiek vedėja,tiek auklėtojos....
Žinoma,tikiuosi,kad bus viskas gerai ir nebus jokių problemų.....
Atsakyti
O kokie vardai tu geru aukletoju, pas kurias jusu vaikuciai?
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2007 06 12, 00:00)
O kokie vardai tu geru aukletoju, pas kurias jusu vaikuciai?

Lopšelinėje grupėje Daiva thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
I "Mazyli" leidau ir vyresne dukra (buvome pas liuks aukletoja Jolanta - rudeni ji rinks nauja grupe!!!!), deja, mazoji pas ja nepateko, bet aukletojos ir darzelio aplinka labai ir labai teigiami. Daug kas pagerejo su naujos direktores atejimu - maistas, sutvarkyta aplinka, pakeisti langai, durys, irengta sporto sale. Kad aukletojom nepatinka nauja direktore, tai taip turbut daznai buna kai nauja valdzia liepia stipriau dirbti smile.gif)) Bet, kaip pastebejau, nei viena neisejo, taigi turbut ne taip jau ten prastai mirksiukas.gif
Siaip esu labai patenkinta darzeliu, aisku, gal ne "privat" lygis, bet mums ir su grupe pasisieke, labai visi geri vaikai, is geru seimu, priziureti, nera agresyviu ar pan., grupe labai nedidele (paprastai iki 10 vaikuciu buna). Kai praeitais metais vasara turejome 1 menesi eiti i salia esanti darzeli, pajutau dideli skirtuma - ten daug prasciau: grupes labai "nutrintos", aukletojos "nekokios", vaikai spjaudesi ir keikesi, maistas prastas... manoji atsisake eiti, pradejo verkti pries einant i darzeli, ko jau niekad nera buve... doh.gif Siaip esame tikrai patenkinti darzeliu, visiems jo darbuotojams didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
o i kuri salia esanti darzeli "Sermuksneli"?
Atsakyti
Sveikos

Mano vaikeliukas papuolė pas auklėtoją Jolitą.
Man ji tokia labai energinga pasirodė....
Gal kas ką galit pasakyti.... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gloria @ 2007 06 22, 13:42)
Kad aukletojom nepatinka nauja direktore, tai taip turbut daznai buna kai nauja valdzia liepia stipriau dirbti smile.gif)) Bet, kaip pastebejau, nei viena neisejo, taigi turbut ne taip jau ten prastai  mirksiukas.gif

Man kaip tik atrodo, jog svarbiau auklėtojos, o ne plastikiniai langai ar nauja sporto salė. Ir jei auklėtojos nepatenkintos ar pastoviai konfliktuoja su vedėja, tai jų nuotaikos vaikams atsiliepia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 21 rugpjūčio 2007 - 15:46
Sveikutes,
jau antri metai mano mazoji eina i si darzeli. labai esu patenkinta savo dukrytes aukletoja ne paslaptis jos vardas Violeta labai nuosirdus ir siltas zmogus ne vienas pasalinis zmogus sake va tokios turi buti aukletojos, vaikai visi priziureti, pamokyti. labai turim faina ir net nezinau kaip pavadinti auklyte bet man ji kaip trecia aukletoja Sandra kuri priziuri vaikucius kad pavalgytu dar yra ir antroji aukletoja Inga irgi labai siltas zmogus, vien zodziu kolektyvas labai geras. siemet pradejom eiti i sporto ir muzikos burelius. patinka man sis darzelis neturiu ka blogo pasakyti, tik geri atsiliepimai o manau svarbiausia kad vaikas saugus apziuretas ir noriai eina i savo darbeli. lotuliukas.gif tiesa mes ir savo grupe labai graziai susitvarkem susidejom naujas grindis dabar labai grazi grupe ka nepadarysi del savo vaiku bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal yra mamyciu, kuriu vaikuciai lanko ar lanke si darzeli? Labai butu idomus atsiliepimai apie ji. Renkame darzeli savo mergaitei... ax.gif
Atsakyti