Įkraunama...
Įkraunama...

l.d. "Mažylis"

Sveika smile.gif . Mano dukrytė lanko šį darželį nuo rugsėjo. Mums jis kol kas tinka.Nors maniškė ir palepinta,bet jau nuo pirmų dienų ir valgo,ir miega ten be problemų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif .Mano dukrytė lanko šį darželį nuo rugsėjo ir viskas labai nuostabu rolleyes.gif . Mūsų auklėtoja Daiva thumbup.gif ,po pietų dirba tokia jaunutė auklėtoja Laura irgi gera. O šeimininkutę maniškė mama vadina lotuliukas.gif . Žodžiu, kol kas tikrai esu patenkinta viskuo.
Atsakyti
Sveikos smile.gif .Gal dar atsiras mamyčių,kurių vaikučiai lanko šį darželį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2007 11 03, 11:43)
Sveikos smile.gif .Gal dar atsiras mamyčių,kurių vaikučiai lanko šį darželį? 4u.gif

Sveikutes pamirsau parasyti apie vadove nezinau jos net vardo taip ja vadina dukryte lankem dainavimo bureli tai per menesi ismoko tiek daug daineliu kiek per 4 metus neismoko ir mane dar pamokina manau vaikai tikrai gerai ir turiningai praleidzia laika. kadangi jau 5 metai gyvenam sio darzelio pasoneje aplinka pasikeite radikaliai, man kartais zmoniu priziurinciu aplinka gaila valo sluoja lapus grebia, aplinka visada pedantiskai sutvarkyta. o pries kelis metus tai patvorese ta zodzio prasme buvo siukslynas.
Atsakyti
mano berniukas lanko ,,mazyli,,.labai esu patenkinta.labai gera aukletoja.is tiesu susidariau nuomone kad gera muzike.nes maniskis parejes vis naujas daineles dainuoja ir mus su vyru moko.yra naujai irengta sporto sale,yra sporto burelis,ridas lnoriai lanko ir mus moko.zodziu tikrai geras darzelis,nes maniskis mamyciukas ir galvojau kad nepritaps.o po savaites jau liko miegoti pietu,io dabar ryte dar mes neapsirenge o mazius jau prie duru trypia i darzeli ji veskit.tik kaip ir visur tos ligos,tik baigiam sloguot ir vel nuo pradziu.bet to neisvengsi.zodziu mes patenkinti.girdejau kad lopselyje labai gera aukletoja jolanta.jei,gerai atsimenu.ji sake visus vaikus ant ranku iskilnoja.o musu aukletoja kristina.
Atsakyti
mano mazius nuo rugsejo lanko si darzeli,taip pat palepintas buvo,ir mamyciukas.bet puikiai pritapo,labai noriai eina.yra sporto burelis,muzikos pamokeles.mus namuose pamoko dainuot.ir aukletoja labai faina,zodziu as patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(ausva @ 2007 11 23, 11:21)
mano mazius nuo rugsejo lanko si darzeli,taip pat palepintas buvo,ir mamyciukas.bet puikiai pritapo,labai noriai eina.yra sporto burelis,muzikos pamokeles.mus namuose pamoko dainuot.ir aukletoja labai faina,zodziu as patenkinta.

jei kalbate apie mazyli tai yra daugiau pasisakymu uzvestoje anksciau temoje 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
tiek prisikaiciau geru atsiliepimu apie si darzeli, kad net gera pasidare. mes gyvenam uz keliu namu nuo sio darzelio ir norim savo vaikuti pradeti vesti kai pauges.
Norėjau paklausti mamyciu. Gal kas zinot kaip pakliuti i si darzeli? Ar yra kokios dienos kai buna renkamos grupes ar siaip nesvarbu kada nueiti? Patarkite jei zinote. Niekada neteko susidurti su tokiais klausimais, nors mano mazuciui dar tik 4,5 mėn., bet kiek girdejau vaika reikia pries metus uzrasyti ar dar net daugiau.
Labai aciu.
Mama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė @ 2007 12 05, 13:29)
sveikos mamytes,
tiek prisikaiciau geru atsiliepimu apie si darzeli, kad net gera pasidare. mes gyvenam uz keliu namu nuo sio darzelio ir norim savo vaikuti pradeti vesti kai pauges.
Norėjau paklausti mamyciu. Gal kas zinot kaip pakliuti i si darzeli? Ar yra kokios dienos kai buna renkamos grupes ar siaip nesvarbu kada nueiti? Patarkite jei zinote. Niekada neteko susidurti su tokiais klausimais, nors mano mazuciui dar tik 4,5 mėn., bet kiek girdejau vaika reikia pries metus uzrasyti ar dar net daugiau.
Labai aciu.
Mama  smile.gif



Mūsų vyresnioji irgi lanko šį darželį. Šiaip ji patenkinta labai ir kaip daug mamų sakė, ypatingai muzikos vadove. O dėl patekimo į darželį, tai nebuvo jokių problemų. Mes palnavom išsikelti, todėl vis niekaip nežinojom kur rašyti į darželį. Bet gavosi taip, kad dar pusę metų busim čia, tai nuėjom rugpjūčio 30d. ir užrašėm panelę į darželį. Direktorė sakė, kad vietos nebus, bet 31d. paskambino ir pasakė, kad 0901 laukiam darželyje. Tai net ir mums mažumėlę per daug netikėta buvo 4u.gif . Bet sėkmingai lankom ir labai patinka. O mažąjį užrašėm nuo balandžio mėn. tai nežinau direktorė sakė, kad grupės formuojamos rugsėjį, tai nebent koks vaikutis išeitų, tada mums vieta liktų. Bet kiek kalbėjau su tėvais, kurie vaikus veda, tai dauguma užrašė vasaros pradžioje, o nuo rugsėjo jau lanko. Gal čia tik mums taip pasisekė greitai thumbup.gif O šiaip direktorė labai simpatiška ir geranoriška .
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2007 12 05, 14:07)
Mūsų vyresnioji irgi lanko šį darželį. Šiaip ji patenkinta labai ir kaip daug mamų sakė, ypatingai muzikos vadove. O dėl patekimo į darželį, tai nebuvo jokių problemų. Mes palnavom išsikelti, todėl vis niekaip nežinojom kur rašyti į darželį. Bet gavosi taip, kad dar pusę metų busim čia, tai nuėjom rugpjūčio 30d. ir užrašėm panelę į darželį. Direktorė sakė, kad vietos nebus, bet 31d. paskambino ir pasakė, kad 0901 laukiam darželyje. Tai net ir mums mažumėlę per daug netikėta buvo  4u.gif . Bet sėkmingai lankom ir labai patinka. O mažąjį užrašėm nuo balandžio mėn. tai nežinau direktorė sakė, kad grupės formuojamos rugsėjį, tai nebent koks vaikutis išeitų,  tada mums vieta liktų. Bet kiek kalbėjau su tėvais, kurie vaikus veda, tai dauguma užrašė vasaros pradžioje, o nuo rugsėjo jau lanko. Gal čia tik mums taip pasisekė greitai  thumbup.gif O šiaip direktorė labai simpatiška ir geranoriška .



ačiū tau už pagalbą.
mama smile.gif
Atsakyti
Aš savo dukrytę užrašiau kai jai buvo metai. Bet irgi be jokių problemų 4u.gif .
Atsakyti
Mano mažei dar tik 1,3 mėn., kaži ar ją jau priimtų į lopšiuką šitame darželyje? g.gif
Atsakyti