Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Sveikos, kaip laikotės? Buvau dingus ilgam.. ligoninėj gulėjau.. išpjaustė mane, bandau dabar atsigaut.. gurguliuoja visas pilvas, net baisu doh.gif bet jau nebeturiu cistos.. thumbup.gif labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.. pagyvenau ligoninės rėžimu, pailsėjau.. viskas gal susitvarkys.. g.gif o penktadenį jau turiu išskristi.. beje, tyriausi kraują išsamiai, gydytoja sakė, kad nieko blogo ten nerado.. bilibrubinas ir t.t. normose lyg ir.. g.gif na, o kaip jūsų skrandukai laikosi? aš nuo savojo pailsėjau, jau ir primiršus buvau, kad jį man turi skaudėt.. galvoju, gal čia nuo nuskausminamųjų, kuriuos po operacijos leido.. g.gif
Atsakyti
Tristesse 4u.gif , kad greičiau atgautum jėgas , o skranduko gal ir nuo vaistukų neskauda, arba pailsėjai, nesinervinai ir skrndukas nereaguoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 02 01, 14:15)
Sveikos, kaip laikotės? Buvau dingus ilgam.. ligoninėj gulėjau.. išpjaustė mane, bandau dabar atsigaut.. gurguliuoja visas pilvas, net baisu  doh.gif  bet jau nebeturiu cistos..  thumbup.gif  labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.. pagyvenau ligoninės rėžimu, pailsėjau.. viskas gal susitvarkys..  g.gif o penktadenį jau turiu išskristi.. beje, tyriausi kraują išsamiai, gydytoja sakė, kad nieko blogo ten nerado.. bilibrubinas ir t.t. normose lyg ir..  g.gif  na, o kaip jūsų skrandukai laikosi? aš nuo savojo pailsėjau, jau ir primiršus buvau, kad jį man turi skaudėt.. galvoju, gal čia nuo nuskausminamųjų, kuriuos po operacijos leido.. g.gif



o kur tu ta cista turejai????kazkaip praziurejau kad butum rasiusi apie ja doh.gif sveikatytes tau ku geriausios, stiprek kuo greiciau ir ramiai gyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
turėjau tokią vieną 2 ar 3 cm.. bet ji nebūtų savaime išnykus, nes buvo kažkokiam kamputy užsislėpus.. bet dabar jau viskas.. tik belieka atsigaut po operacijos.. blush2.gif et.. kaip jūsų sveikatėlės?
Atsakyti
Nezinau kaip jums bet man skrandzio nemalonumas salina geruju bakteriju vartojimas, siuo metu geriu tokias erceflora ir kazkaip zarnyno veikla, bei skrandis nestreikuoja, o sako kad probiotikai palaiko zarnyno mikroflora.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano teveliui buna uzeina toks blogumas: pasidaro silpna, prakaitas musa, pykina.. Seniau tik taip buvo, o vakar kai sitaip uzejo, ir veme keliskart..
Pas daktarus nepavyksta nuvaryt.. Sakykit, ar cia gali buti su skrandziu susije? Nes jis aiskina, kad jam skrandis cia..
Nors kai tie blogumai neuzeina, tai skrandis nei skauda, nei kitaip nepasireiksia blogumai....

Papildyta:
QUOTE(a.inesa @ 2010 01 27, 20:49)
galiu duoti telefono numeri, is Alytaus atvaziavo i Taurage, kai tyrimus dare, bet gal susitarsi ir kitam mieste. Gali nesigydyt, tik tyrima pasidaryt, nes raso tai tik augalinius papildus, ne cheminius vaistus.


ir man jei butu galima telefoniuka i az ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 16 vasario 2010 - 16:50
Sveikos.. Oho kaip čia nyku... blink.gif tik nesakykit, kad jau visos pasveikot? bigsmile.gif
Atsakyti
Oho ! Tikrai pasveikot ? blush2.gif
Atsakyti
Tikrai ne smile.gif Kaip tu, Trisresse? smile.gif
Atsakyti
Na, sėdžiu ir valgau db bananą biggrin.gif taip taip, bent jau šiandien galiu jį valgyt.. bigsmile.gif bet iš tikrųjų ivisaip būna. kartais labiau paskauda. kartais mažiau.. priklauso nuo dienų..tik viena aišku, kad geriau truputį nei anksčiau.. lėksiu tuoj į paskaitą.. kaip orai Lietuvoj? jau gal pavasaris? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tristesse @ 2010 03 10, 09:22)
Na, sėdžiu ir valgau db bananą biggrin.gif taip taip, bent jau šiandien galiu jį valgyt.. bigsmile.gif bet iš tikrųjų ivisaip būna. kartais labiau paskauda. kartais mažiau.. priklauso nuo dienų..tik viena aišku, kad geriau truputį nei anksčiau.. lėksiu tuoj į paskaitą..  kaip orai Lietuvoj? jau gal pavasaris? rolleyes.gif

biggrin.gif noretum. Pavasaris doh.gif ir skrandziai dar nesveiki, skaudena nuo nekokybiskos mitybos, nes per laiko trukuma normaliai pavalgyti tiesiog nepavyksta doh.gif
Atsakyti
Na, bet vistiek jau milijoną kartų geriau.. ? Aš bent jau kai prisimenu kaip pradžioje buvo, tai db tarsi pasakoj... tik oi, kad neprisišnekėt... blush2.gif
Atsakyti