Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

o kur tą tyrimą daro? gali duoti kontaktus gal? ten eilės didžiulės? oi kaip man reikia viską išsitirt prieš išvažiuojant.. blink.gif bet keistai, kodėl tik 130lt, jei taip visas ligas nustato ? aš vien už skrandžio tyrimą virš 200lt mokėjau.. g.gif
Atsakyti
Oho tikrai issamus tyrimas ir palygint nebrangu ir greita , nes kol metu metus lakstai tirdamas tai ta tai ana doh.gif man net skydliaukes nesugebejo suprasti kad yra kol sirdis nepradejo streikuot ir is koju griuti , tokia dabar ta valdiska medicina... doh.gif Dar karta linkiu tau ramybes ir daug sveikateles Inesiuk 4u.gif
Atsakyti
Narsydama radau info.. gal kam bus idomi 4u.gif
Didelę reikšmę gastrito gydymui turi dieta. Ūminio gastrito atveju, ligoniui plaunamas skrandis ir duodama tik gerti saldytos šiltos arbatos. Vėliau kurį laiką patartinas skystas šiltas maistas (kisielius, klijinga perkošta sriuba, košė, troškinta liesa mėsa, žuvis, minkšti virti kiaušiniai, baltos duonos džiūvėsiai).
Sergant šia liga REKOMENDUOJAMA:
· Neriebi mėsa ir žuvis, paukštiena. Produktai vartojami sumalti. Patiekalai virti arba lengvai pakepinti, bet be džiūvėsėlių ar miltų.
· Sriubos – mėsiškos, žuvies, grybų, daržovių, kruopų.
· Natūralus pienas tik patiekaluose, rūgštūs pieno produktai, varškė, skystai virti kiaušiniai, omletas.
· Ilgai virtų kruopų košės, virti makaronų patiekalai.
· Virtas šviežias jautienos kumpis, neaštrus sūris, išmirkyta kapota silkė.
· Žalios ir virtos daržovės, kepti ir virti obuoliai, apelsinai, mandarinai, vynuogės, braškės, avietės, minkštos kriaušės.
Cia tik idomiai grybu blink.gif , apelsinai, mandarinai galvojau ju negalima g.gif http://comeniuslt.bl...ritas_4254.html

Naudingos medžiagos cia kaip jusu jau kalbeta apie linus, alijosiu ir kita..

Dažniausiai tikslios stemplės rauko atsipalaidavimo sutrikimo priežastys nėra žinomos, bet yra daugelis veiksnių, turinčių įtakos refliukso atsiradimui:
Tarpinė išvarža. Jos metu skrandis išlenda per diafragmą, neleisdamas diafragmos raumenims uždaryti apatinio stemplės galo. Stemplė lieka atvira ir skrandžio rūgštis gali patekti į ją;
Antsvoris. Nutukusiam žmogui didelis riebalinio audinio kiekis didina spaudimą į skrandį ir taip palengvina rūgštaus turinio patekimą atgal į stemplę;
Nėštumas. Jo metu padidėjusi ir pakilusi gimda spaudžia skrandį, sudarydama didesnį slėgį viduje, kas padidina refliukso tikimybę. Be to, hormonų pokyčiai nėštumo metu sukelia dažną stemplės sfinkterio atsipalaidavimą;
Valgymas. Įrodyta, kad kuo labiau skrandis yra išsiplėtęs ir pilnas maisto likučių, tuo yra didesnė rūgštaus turinio patekimo atgal į stemplę tikimybė. Valgant riebų maistą ir vartojant alkoholį, refliuksas kartojasi itin dažnai, kadangi tiek riebalai, tiek alkoholis slopina medžiagų apykaitą ir taip lėtėja skrandžio ištuštėjimas. Rėmens atsiradimą gali skatinti ir aštrių maisto produktų, šokolado, mėtos, gausus kavos vartojimas, persivalgymas ar užkandžiavimas nakties metu;
Tabakas. Tabake esančios medžiagos sutrikdo stemplės sfinkterio veikimą, sulėtina maisto pasišalinimą iš skrandžio ir padidina skrandžio rūgšties gamybą;
Vidurių užkietėjimas ir dujų kaupimasis. Šie virškinimo sistemos funkcijų sutrikimai didindami spaudimą pilve skatina refliukso atsiradimą;
Netinkama miegojimo ar gulėjimo poza. Norint išvengti refliukso pasikartojimo, rekomenduojama 10-15 cm pakelti galvūgalį ir nemiegoti iškart pavalgius, staigiai nesilenkti ir nesikelti.


Sveiko maisto avantiūra
flirt.gif Turbut jau visoms viskas skaityta ir zinoma blush2.gif
Atsakyti
O taip.. beveik atmintinai moku jau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 01 24, 12:49)
Oho tikrai issamus tyrimas ir palygint nebrangu ir greita , nes kol metu metus lakstai tirdamas tai ta tai ana  doh.gif man net skydliaukes nesugebejo suprasti kad yra kol sirdis nepradejo streikuot ir is koju griuti , tokia dabar ta valdiska medicina... doh.gif Dar karta linkiu tau ramybes ir daug sveikateles Inesiuk 4u.gif

aciu labai uz siltuma wub.gif bet nervai tai ziauriai pakrike doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tristesse @ 2010 01 24, 12:49)
o kur tą tyrimą daro? gali duoti kontaktus gal? ten eilės didžiulės? oi kaip man reikia viską išsitirt prieš išvažiuojant..  blink.gif  bet keistai, kodėl tik 130lt, jei taip visas ligas nustato ? aš vien už skrandžio tyrimą virš 200lt mokėjau..  g.gif

galiu duoti telefono numeri, is Alytaus atvaziavo i Taurage, kai tyrimus dare, bet gal susitarsi ir kitam mieste. Gali nesigydyt, tik tyrima pasidaryt, nes raso tai tik augalinius papildus, ne cheminius vaistus.
As geriu ka man pasiule, kol kas nesiskundziu, ziuresiu kas bus.
Tik valgyt labai pradejau, viskas taaaip skanu pasidare, kad svoris auga kaip ant mieliu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Pamegink pagerti neuro arbatos ir melisos arba lasiuku neuromed wink.gif nors kai man buvo po diagnozes sokas tai geriau jonazoliu kapsules
Atsakyti
A.Inesa, kaip sveikatukas?
Tristesse, kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 28 sausio 2010 - 14:00
Kaip laikotes mergaites, kaip sveikateles 4u.gif

Va as apie fukcine lova suzinojau, dabar svajoju apie tokia nail.gif , o tai baisiai atsibodo ant triju pagalviu miegot. bigsmile.gif
Atsakyti
as po truputi laikausi, skrandis nuo alijosiaus aprimsta, tik nemiegot pradejau ziauriai, sianakt vel be 10 min. trecia valanda nakties pribudau ir neuzmigaaaaaaaau daugiau iki ryto doh.gif doh.gif verysad.gif sanarius dar skaudejo ir blaskiausi kol skrandi dursciot pradejo
Atsakyti
Sveiki, gal kam padejo grynas spiritas po sauksta nuo ryto ant tuscio skrandzio,idomu butu
Atsakyti
QUOTE(virgis @ 2010 01 30, 23:21)
Sveiki, gal kam padejo grynas spiritas po sauksta nuo ryto ant tuscio skrandzio,idomu butu

Nerizikuociau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės , 4u.gif
Galiu pasidžiaugti kad nebejaučiu maudimo , griaužimo , atrodo niekas neskauda, tebegeriu šaltalankio aliejų , pradėjau valgyti viską po truputį ir nieko , nebegeriu omeprozolio , po mėnesiuko bandysiu pas savo daktarę pasirodyti, bet bijau, kad gausiu velnių , kad vaistų negeriu g.gif
Atsakyti