Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

sveikutes, pradesiu nuo to kad man pradejo kilti rugstis kol galiausiai pradejo skaudeti skranduka pries valgi ir po valgi, galiausiai nuejau pas gyditoja ir man padare kraujo tyrima ir rado helicobakterija, israse triju rusiu antibiotikus jau juos geriu 9ta diena pagerejimas toks kad nebejauciu skausmo pavalgius bet neturiu apetito valgymui labai mazai valgau,ir po valgio nesijauciu kaip anksciau, kartais bloga buna ,norejau suzinoti per kiek laiko jus issigydete helicobakterija ir per kiek laiko nuo vaistu vartojimo pradejote jaustis geriau? ir issigydziusi ta bakterija ateityje galesiu valgyti kaip anksciau ? nes dabar apetitas dinges valgau tik virtas koseles kas esate su tuo susidure prasau padekite nes as gyvenu anglijoje ir neturiu su kuo apie tai pakalbeti. aciu mergaites laukiu 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras nuolat gydydavosi nuo sios bakterijos.Gerdavo antibus o savijauta pageredavo tik laikinai.Kitas gyd patare nealinti organizmo anibiotikais nes ta bakterija po savaites vel gali atsirasti.Pasijutus blogai, skaudant skrandi, padidejus rukstingumui, asitradus pykinimui ar deginimui gerti 3xdienoj nospa ir omeprozoli.Mano vyras buvo ,,baisus,,skrandinykas rydavo pastovei ta zarna dabar net daktaru nereikia.jei pasijunta blogai pageria siuos vaistukus ir viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
man nuo tu antibiotiku gal ir geriau nebera skausmo bet valgyti vistiek negaliu normaliai kartai bloga buna pavalgius, blink.gif nezinau ka daryti jau pavargau doh.gif nejau tai amzina gal kas esat su tuo susidurusios? verysad.gif pasidalinkit ziniomis aciu mergaites laukiu blush2.gif
Atsakyti
nejau as cia viena ligoniuke blink.gif noriu pasveikti cry.gif cry.gif ar imanoma pasveikti isvisa? as nebeatsimenu koks jausmas neskaudantis skrandis, ir po valgymo jauciamas malonumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 03 05, 14:29)
nejau as cia viena ligoniuke  blink.gif  noriu pasveikti  cry.gif  cry.gif ar imanoma pasveikti isvisa? as nebeatsimenu koks jausmas neskaudantis skrandis, ir po valgymo jauciamas malonumas doh.gif


Nenusimink,nesi viena tokia.Aš jau 5mėn kankinuosi,pas 5daktarus buvau. Diagnozė:gastritas su padid rūgštingimu ir 1l stemples išvarža.Jokie vaistai nuo
rūgštingumo nepadeda,blogai jaučiuosi.Pradėjau pas psichiatrą vaikščiot,gal jis man padės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cibjusa @ 2011 03 06, 11:24)
Nenusimink,nesi viena tokia.Aš jau 5mėn kankinuosi,pas 5daktarus buvau. Diagnozė:gastritas su padid rūgštingimu ir 1l stemples išvarža.Jokie vaistai nuo
rūgštingumo nepadeda,blogai jaučiuosi.Pradėjau pas psichiatrą vaikščiot,gal jis man padės verysad.gif


Kokie pozymiai ,kai yra stemples isvarza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cibjusa @ 2011 03 06, 13:24)
Nenusimink,nesi viena tokia.Aš jau 5mėn kankinuosi,pas 5daktarus buvau. Diagnozė:gastritas su padid rūgštingimu ir 1l stemples išvarža.Jokie vaistai nuo
rūgštingumo nepadeda,blogai jaučiuosi.Pradėjau pas psichiatrą vaikščiot,gal jis man padės verysad.gif



o kokie pozymiai stemples isvarza yra? ka jauti? blink.gif nes ir man kazkas gal su ja yra ,man nedare endoskopinio tyrimo tik rado kraujyje helicobakterija sake gyditojas kad nuo jos man ir skauda skrandi kol jos neisnaikinsiu tol skausmas kankins mane, jau antra savaite kaip vartoju antibiotikus doh.gif ir beje kokius vaistukus vartoji nuo tos stemples? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labaryta: 06 kovo 2011 - 15:29
QUOTE(labaryta @ 2011 03 06, 17:27)
sake gyditojas kad nuo jos man ir skauda skrandi kol jos neisnaikinsiu tol skausmas kankins mane, jau antra savaite kaip vartoju antibiotikus doh.gif ir beje kokius vaistukus vartoji nuo tos stemples? blink.gif

Mano pasiūlymas (kaip daug metų jau kenčiančios nuo visų šitų negalavimų) - nealink organizmo antibiotikais! Jų tikrai tau nereikia. Rimti gydytojai šiais laikais nebeskiria antibiotikų, tik išrašo omeprozolinių ar kt. vaistų. Skaityk temas, domėkis ir apsigydysi. Kartu su vaistukais vartok daug liaudiškų priemonių, kurios labai labai padeda. Ir pasveiksi, pamatysi wink.gif O jei dar ir skausmas kankina ar pykinimas, pavartok virškinimą gerinančių preparatų - pvz., homeopatinių. Kuo mažiau chemijos!!!
Čia mano tokie patarimai iš asmeninės patirties wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mangule: 07 kovo 2011 - 17:47
QUOTE(mangule @ 2011 03 07, 17:46)
Mano pasiūlymas (kaip daug metų jau kenčiančios nuo visų šitų negalavimų) - nealink organizmo antibiotikais! Jų tikrai tau nereikia. Rimti gydytojai šiais laikais nebeskiria antibiotikų, tik išrašo omeprozolinių ar kt. vaistų. Skaityk temas, domėkis ir apsigydysi. Kartu su vaistukais vartok daug liaudiškų priemonių, kurios labai labai padeda. Ir pasveiksi, pamatysi wink.gif O jei dar ir skausmas kankina ar pykinimas, pavartok virškinimą gerinančių preparatų - pvz., homeopatinių. Kuo mažiau chemijos!!!
Čia mano tokie patarimai iš asmeninės patirties wink.gif



as jau pavargau nuo to skausmo doh.gif jei turi kokiu naudingu patarimu pasidalink jeis , aciu ,labai noriu pasveikti ,nebemielas gyvenimas tampa,kiekviena diena vis taspats jausmas, nera nuotaikos
cry.gif normaliai maitintis negaliu, skauda kairi sona g.gif isgelbekit mane
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 03 08, 00:24)
as jau pavargau nuo to skausmo doh.gif  jei turi kokiu naudingu patarimu pasidalink jeis , aciu ,labai noriu pasveikti ,nebemielas gyvenimas tampa,kiekviena diena vis taspats jausmas, nera nuotaikos
cry.gif normaliai maitintis negaliu, skauda kairi sona g.gif isgelbekit mane

Sunku Jums patarti, nežinant, kuo sergate iš tikro...
Bet kokiu atveju skrandžio gleivinę labai nuramina (jau rašiau kažkada) linų sėmenų kisieliukas. Tiesiog įdedat į nemažą puodelį porą šaukštų linų sėklų, jas užplikote verdančiu vandeniu, karts nuo karto pamaišote, o kai atvėsta, pusvalandį prieš maistą ir po jo sugeriate. Per dieną aš išgeriu 2-3 tokius didelius puodelius smile.gif Jei vartosite bent kokius porą mėnesių - matysite, kaip situacija pagerės. Aišku, vien tai nepadės. Dar siūlau nusipirkti natūralaus šaltalankių aliejaus ir pavartoti irgi ilgokai. Kartu (jei Jus vargina padidėjęs rūgštingumas) vartokit, pvz., Gasec. Čia vieni tokių papraščiausių vaistų, kuriuos skiria gydytojai (geri vaistai, bet man asmeniškai jie padeda laikinai).
Po tokio kurso man labai pagerėja wink.gif
O po valgio, jei sunkumą, pykinimą, skausmą jaučiate, išgerkite virškinimą gerinančių preparatų. Yra begalė natūralių tabletyčių.
Jei norite kuo sveikiau pasigydyti - pasiskaitinėkite - Supermamose labai daug naudingų patarimų smile.gif Tik reikia rimtai to imtis, pirkti tai, kas natūralu, nors ir brangiau, ir pagerėjus nemesti visko iškart, nes vėl atsinaujins labai greitai negalavimai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(labaryta @ 2011 03 06, 17:27)
man nedare endoskopinio tyrimo tik rado kraujyje helicobakterija sake gyditojas kad nuo jos man ir skauda skrandi kol jos neisnaikinsiu tol skausmas kankins mane, jau antra savaite kaip vartoju antibiotikus doh.gif ir beje kokius vaistukus vartoji nuo tos stemples? blink.gif

Net nepadarė endoskopijos? blink.gif Pirmąkart girdžiu, kad bakteriją iš kraujo nustato unsure.gif Man visada iš skrandžio 'paima' ir tiria... Išsitirkit pirma normaliai skrandį, o tada gydytis atitinkamai galėsit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mangule: 08 kovo 2011 - 13:55
QUOTE(mangule @ 2011 03 08, 11:59)
Sunku Jums patarti, nežinant, kuo sergate iš tikro...
Bet kokiu atveju skrandžio gleivinę labai nuramina (jau rašiau kažkada) linų sėmenų kisieliukas. Tiesiog įdedat į nemažą puodelį porą šaukštų linų sėklų, jas užplikote verdančiu vandeniu, karts nuo karto pamaišote, o kai atvėsta, pusvalandį prieš maistą ir po jo sugeriate. Per dieną aš išgeriu 2-3 tokius didelius puodelius smile.gif Jei vartosite bent kokius porą mėnesių - matysite, kaip situacija pagerės. Aišku, vien tai nepadės. Dar siūlau nusipirkti natūralaus šaltalankių aliejaus ir pavartoti irgi ilgokai. Kartu (jei Jus vargina padidėjęs rūgštingumas) vartokit, pvz., Gasec. Čia vieni tokių papraščiausių vaistų, kuriuos skiria gydytojai (geri vaistai, bet man asmeniškai jie padeda laikinai).
Po tokio kurso man labai pagerėja wink.gif
O po valgio, jei sunkumą, pykinimą, skausmą jaučiate, išgerkite virškinimą gerinančių preparatų. Yra begalė natūralių tabletyčių.
Jei norite kuo sveikiau pasigydyti - pasiskaitinėkite - Supermamose labai daug naudingų patarimų smile.gif Tik reikia rimtai to imtis, pirkti tai, kas natūralu, nors ir brangiau, ir pagerėjus nemesti visko iškart, nes vėl atsinaujins labai greitai negalavimai smile.gif
Papildyta:

Net nepadarė endoskopijos?  blink.gif  Pirmąkart girdžiu, kad bakteriją iš kraujo nustato  unsure.gif  Man visada iš skrandžio 'paima' ir tiria... Išsitirkit pirma normaliai skrandį, o tada gydytis atitinkamai galėsit.



Man irgi eme krauja tai bakterijai nustatyti g.gif
Atsakyti
Man tą bakteriją pirma iš kraujo nustatė,paskui iš skrandžio(nors prieš tai aš natūraliu būdu ją gydžiausi juoduoju riešutu)bet nepavyko.Tai liepė man tuos antibiotikus gerti ir nexium.Sugėriau ir nieko g.gif kaip švestą vandenį verysad.gif
Atsakyti