Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

QUOTE(BaMbiZe @ 2005 04 27, 21:51)
Atsiminiau ir as baisia istorija..  cry.gif Na cia asmeniskai nepaliete manes, bet apie ta ivyko snekejo gana ilgai:
Buvo prie kokius 5-7 metus, vestuves buvo gana dideles vienoj grazioj sodyboj prie ezero... Buvo nusamdytas malunsparnis, kuris skraidino jaunuosius, tevus, draugus ir t.t Per viena skrydi, kazkas tenais atsitiko ir malunsparnis pastrigo ir nukrito tiesiai i ezero vidury sad.gif , zuvo jaunosios mama, pussesere, jaunojo mama, dvi seserys ir dar keli giminaiciai... kazkur apie 7 zmones kiek atsimenu sad.gif Buvo tikrai liudna, daug kas verke  cry.gif



na paskaiciau sena komentara ir net siurpas nukrete nuo zmoniu besirdiskumo - "Buvo tikrai liudna, daug kas verke" - koks zmogus gali taip issireiksti apie tiek artimuju zuti? tikra tragedija - zmoniu abejingumas tai stebina... ir ne tik sitas pasakojimas - kiti taip pat. Tokiu stilium - na, vestuves planuoji kelis metus, o mirties neplanuoiji, tai kas cia tokio, jeigu nenukeli vestuviu.... - o varge, tik tiek galiu pasakyt, paskaicius tokias nesamones. Aisku, kad nieko tokio, jeigu netaip artimai bendravai su zmogum ir jautiesi normaliai po netekties. Bet jeigu mirsta tevai, artimi, as pati nenoreciau jokiu vestuviu ir jokiu baliu artimiausia laikotarpi, nusispjaut ant tu pinigu pradiniams inasams, jeigu sirdis verkia, kaip galima tada dziaugtis? O artimojo netekti isgyventi per pora men tikrai neimanoma...
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2008 08 12, 11:28)
na paskaiciau sena komentara ir net siurpas nukrete nuo zmoniu besirdiskumo - "Buvo tikrai liudna, daug kas verke" - koks zmogus gali taip issireiksti apie tiek artimuju zuti? tikra tragedija - zmoniu abejingumas tai stebina... ir ne tik sitas pasakojimas - kiti taip pat. Tokiu stilium - na, vestuves planuoji kelis metus, o mirties neplanuoiji, tai kas cia tokio, jeigu nenukeli vestuviu.... - o varge, tik tiek galiu pasakyt, paskaicius tokias nesamones. Aisku, kad nieko tokio, jeigu netaip artimai bendravai su zmogum ir jautiesi normaliai po netekties. Bet jeigu mirsta tevai, artimi, as pati nenoreciau jokiu vestuviu ir jokiu baliu artimiausia laikotarpi, nusispjaut ant tu pinigu pradiniams inasams, jeigu sirdis verkia, kaip galima tada dziaugtis?  O artimojo netekti isgyventi per pora men tikrai neimanoma...


O ko tau šitas pasakojimas pasirodė beširdiškas? blink.gif Ar aš kažką netaip parašiau g.gif Koks buvo jų skausmas - tik aišku jiems žinoti.. O koks jausmas netekti brangaus ir labai artimo žmogaus, man tikrai pažystamas verysad.gif Aš ir tokio netekau... ilgai negalėjau atsigauti... todėl mes vestuves nukėlėm, nes jau buvome pradėję planuoti.. Viską nukėlėm dar metams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2008 08 12, 11:22)
O ko tau šitas pasakojimas pasirodė beširdiškas? blink.gif  Ar aš kažką netaip parašiau  g.gif Koks buvo jų skausmas - tik aišku jiems žinoti.. O koks jausmas netekti brangaus ir labai artimo žmogaus, man tikrai pažystamas  verysad.gif Aš ir tokio netekau... ilgai negalėjau atsigauti... todėl mes vestuves nukėlėm, nes jau buvome pradėję planuoti.. Viską nukėlėm dar metams  mirksiukas.gif



as cia apie pabaiga kalbejau - mane tie zodziai "buvo liudna ir t.t. " isvede is pusiausvyros.
Na mano reakcija apskritai cia buvo del to, kad daugelis raso su tokia mintim "vargse, ir taip jai dar vestuviu diena" - galima pagalvoti, kad vargse, ne kad mama mire, o kad vestuves sugadintos...
Apskritai man artimuju netektis labai skaudi tema, gal todel taip neadekvaciai reaguoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2008 08 12, 18:16)
as cia apie pabaiga kalbejau - mane tie zodziai "buvo liudna ir t.t. " isvede is pusiausvyros.
Na mano reakcija apskritai cia buvo del to, kad daugelis raso su tokia mintim "vargse, ir taip jai dar vestuviu diena" - galima pagalvoti, kad vargse, ne kad mama mire, o kad vestuves sugadintos...
Apskritai man artimuju netektis labai skaudi tema, gal todel taip neadekvaciai reaguoju smile.gif



ypac sypsenele sakinio gale tinka. labai derinasi su auksciau issakytom mintim. emocijos visiskai nepriestarauja zodziams g.gif
na vestuviu diena tikrai yra planuojama ilgai ir kai atsitinka nelaime yra dar labiau skaudu - kad netekai mylimo zmogaus plius kad tokia tau dziugia svente salia taves jau nebebus tau brangaus seimos nario,giminaicio,draugo ar...
as tik nuosirdziai galiu uzjausti tuos, kuriems taip atsitiko , o apie kiek anksciau pamineta nelaime..tai...kai sirdis stingsta is siaubo vien perskaicius tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikute: 03 lapkričio 2008 - 00:10
Mums, deja, taip pat teko paderinti laidotuves su vestuvem...
Lygiai savaite pries vestuves mire MV senelis. Ziauru, kai viena sestadieni eini i sermenis, o kita - tavo vestuves... Buvom pamaste, ka daryt, taciau vis tik vestuviu nenukelem. Tiesiog sventes metu, ja pradedami, tylos minute pagerbem seneli, o po visko nuvaziavom ant kapelio...
Atsakyti
Sekanti ryta po musu vestuviu mire MB mociute verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Patarkit ka daryti? verysad.gif Situacija tokia-mes su MB jau 8 metus kartu, bet buvom nusprende, kai atsiras leliukas, kelsim vestuves, vat ir atejo tas laikas as nestuke.gif, pradejom organizti vestuves ir as suzinojau tokia zinia, kad dinges meno tevas, mes negyvenom kartu, as buvau visai mazyte kai tevai pasuko skirtingais keliais, retkarciais su juo susitikdavau, bet ir tai,kai pati nuvaziuodavau pas ji...Tikejausi, kad jis atsiras, o pries savaite ji rado mirusi cray.gif Mano vestuves po 2 men. ka man db daryt as pasimetus cray.gif Noriu kad vaikelis gimtu jau seimoje, be to visada svajojau apie vestuves su balta suknele su visais paprociais, o db taip atsitiko....Artimieji ir gimines sako kad vestuves daryciau, nes jis su mumis negyveno, manim nesirupino taip kaip priklauso, mamos darbovietei ir siaip pasaliniai zmones sako,kad negrazu butu daryt vestuviu, bet jie nezino buvusios situacijos,nors jis mus ir paliko,mes visada apie ji kalbedavom graziai ir stengemes jam padet....Kaip jus galvojot,kaip man pasielgt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(niam:) @ 2009 04 19, 20:39)
Patarkit ka daryti? verysad.gif  Situacija tokia-mes su MB jau 8 metus kartu, bet buvom nusprende, kai atsiras leliukas, kelsim vestuves, vat ir atejo tas laikas as  nestuke.gif, pradejom organizti vestuves ir as suzinojau tokia zinia, kad dinges meno tevas, mes negyvenom kartu, as buvau visai mazyte kai tevai pasuko skirtingais keliais, retkarciais su juo susitikdavau, bet ir tai,kai pati nuvaziuodavau pas ji...Tikejausi, kad jis atsiras, o pries savaite ji rado mirusi cray.gif Mano vestuves po 2 men. ka man db daryt as pasimetus cray.gif Noriu kad vaikelis gimtu jau seimoje, be to visada svajojau apie vestuves su balta suknele su visais paprociais, o db taip atsitiko....Artimieji ir gimines sako kad vestuves daryciau, nes jis su mumis negyveno, manim nesirupino taip kaip priklauso, mamos darbovietei ir siaip pasaliniai zmones sako,kad negrazu butu daryt vestuviu, bet jie nezino buvusios situacijos,nors jis mus ir paliko,mes visada apie ji kalbedavom graziai ir stengemes jam padet....Kaip jus galvojot,kaip man pasielgt? verysad.gif

Sunku pasakyt... g.gif manau, jog vestuves galit kelt, taciau jei yra galimybe, atsisakykit triuksmingo sventimo. Galbut atsisakykit gyvos muzikos, palikit tiktai irasus grot. Tokiu budu ir teva pagerbsit, ir vestuves turesit, kuriom taip ruosiates. Jeigu ne vaikelis, galetumet atidet, o dabar..
Kita iseitis - siuo metu susirasyt CMB, o kitais metais ar po pusmecio (tevo gedet, kiek pamenu, privalu 6men) pasidaryt svente ir tuoktis baznycioj (jei ketinat joje tuoktis).
Bet kuriuo atveju tai tik Tavo sprendimas, ir niekas neturi teises Taves nei smerkt, nei kritikuot. 4u.gif
Atsakyti
Labuka visoms,

Is tikro gal is pirmo zvilgsnio jums bus keistas mano uzrasas, bet taip jau nutiko...
Mes su draugu ruosemes susituokti Rugsejo 12 smile.gif kas cia beliko jau atrodo smile.gif
O pries gera savaite susirgo jo mociute... daktarai nieko gero nesneka ir nezada. sako dienu klausimas.
Tad nebezinom ka daryti ar atideti vestuves neribotam laikui ar ne?....
Draugo mama sako kad neatidet (mociute - jos mama), o man vistiek nesmagu. kaip cia atrodysim ir kaip reiks jaustis... O jei atsitiks taip kad mociute pamirs pries pat vestuve....

Patarkit ka jus darytumet? atidetumet ar toliau ruostumetes savo vestuvei?

Aciu is kart man labai reikia jusu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanukas @ 2009 08 15, 14:56)
Labuka visoms,

Is tikro gal is pirmo zvilgsnio jums bus keistas mano uzrasas, bet taip jau nutiko...
Mes su draugu ruosemes susituokti Rugsejo 12 smile.gif kas cia beliko jau atrodo smile.gif
O pries gera savaite susirgo jo mociute... daktarai nieko gero nesneka ir nezada. sako dienu klausimas.
Tad nebezinom ka daryti ar atideti vestuves neribotam laikui ar ne?....
Draugo mama sako kad neatidet (mociute - jos mama), o man vistiek nesmagu. kaip cia atrodysim ir kaip reiks jaustis... O jei atsitiks taip kad mociute pamirs pries pat vestuve....

Patarkit ka jus darytumet? atidetumet ar toliau ruostumetes savo vestuvei?

Aciu is kart man labai reikia jusu patarimu smile.gif



jei jums dabar nesmagu, vargu ar bus smagu jei vestuves svesite. Cia jau sunku ka ir patarti, bet pasakysiu ka as daryciau - vestuves atideciau. Mociute yta labai artimas zmogus. O kaip jusu busimas vyras? kokia jo nuomone?
Atsakyti
Išties situacija sunkoka, bet aš neatidėčiau vestuvių. Mano nuomone, geriau švęsti gyvenimą, o ne mirtį. Pagarba, aišku, turi būti, tačiau neribotam laikui nukelti vestuves (net neaišku, ar bus priežastis), ypač kai tikriausiai jų jau pusę suorganizavot, nerealiai laukėt ir įsivaizdavot. Liūdesys ir džiaugsmas, mirtis ir gimimas keliauja kartu. Geriausia, manau vestuves švęsti, bet galbūt paminėti močiutę, pasakyti kokią nors trumpą kalbą ar pan.
Atrodytų keistai, jei močiutę pasimirtų, o jūs jau žinodami jkos laidotuvių dieną suplanuotumėt vestuves. Dabar nei jūs galėjot numatyt, nei ką pakeisti.
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 08 15, 15:03)
Išties situacija sunkoka, bet aš neatidėčiau vestuvių. Mano nuomone, geriau švęsti gyvenimą, o ne mirtį.


Pritariu visu 100 proc. Tuo labiau, kad busimojo mama taip pat sako, kad nereikia atidet.
Pas mus buvo panasi situacija, tai mes mirusius artimuosius (mano mociute mire likus menesiui iki vestuviu, pries tai sirgo, apie musu vestuves zinojo) pries vestuviu vakariene paminejom tylos minute...
Atsakyti