Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

Va, o aš galvojau, kad tik mums tokia situacija atsitiko, bet matau, kad yra ir daugiau tokių. Mūsų vestuvės už 2 dienų, o tetos gyvybė kabo ant plauko....niekas negali pasakyti ar ji išsikapstys, beprotiškai jos gaila, pati geriausia mano teta!!!!! Kad tik pasveiktų! O jeigu ne.... Kokios gali būti vestuvės....Taip netikėta, niekada gyvenime apie tai net nesusimąsčiau.....sad.gif
Atsakyti
Aš irgi su savo brangiausiuoju ėmėm rimti vestuvėms ruošis, mano vienas iš didžiausių džiaugsmelių buvo, kad kaip reta kuriam pasiseka esu ta laimingoji, kuri turi visus 4 senelius. Bet... prieš keliatą sav. staigiai nusilpo mano močiutė, o deagnozė tokia, kad paskutinė vėžio stadija ir jai likę mėn. ar du... o mūsų vestuvės po 2, 5 mėn. Naktim bliaunu, nes tai mano pati mylimiausia močiutė, žmogus, kuris taip nepaprastai džiaugėsi mūsų vestuvių planais, kuri pati dar turėjo gyvenimui milijonus planų, tarp kurių ir mums vestuvėms staltiesę nunerti ir dar ten visko... Turbūt net nepagalvojo, kad jos planai taip greitai gali būti sustabdyti verysad.gif DAr vasarą didžiausius darbus dirbo, knygas skaitė, planus rezgė, o dabar jau kvepia pabaiga. Pati dar nežino deagnozės ir mano, kad laikina, o mes irgi prie jos stengiames neliūdėt, o tai taip tragiškai sunku... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuuska @ 2006 10 11, 21:32)
Aš irgi su savo brangiausiuoju ėmėm rimti vestuvėms ruošis, mano vienas iš didžiausių džiaugsmelių buvo, kad kaip reta kuriam pasiseka esu ta laimingoji, kuri turi visus 4 senelius. Bet... prieš keliatą sav. staigiai nusilpo mano močiutė, o deagnozė tokia, kad paskutinė  vėžio stadija ir jai likę mėn. ar du... o mūsų vestuvės po 2, 5 mėn. Naktim bliaunu, nes tai mano pati mylimiausia močiutė, žmogus, kuris taip nepaprastai džiaugėsi mūsų vestuvių planais, kuri pati dar turėjo gyvenimui milijonus planų, tarp kurių ir mums vestuvėms staltiesę nunerti ir dar ten visko... Turbūt net nepagalvojo, kad jos planai taip greitai gali būti sustabdyti verysad.gif DAr vasarą didžiausius darbus dirbo, knygas skaitė, planus rezgė, o dabar jau kvepia pabaiga. Pati dar nežino deagnozės ir mano, kad laikina, o mes irgi prie jos stengiames neliūdėt, o tai taip tragiškai sunku... cray.gif



didele uzuojauta tau, tikiuos kad mociute suspes dar vestuvese sudalyvaut 4u.gif
Atsakyti
Skaiciau as pries koki gera men sia tema ir viliausi, kad tik mums nieko neatsitiktu ir vestuves ivyktu laiku ir laimingai. Nezinau ar cia tokiu skaitymu galima prisaukt nelaime, bet pries savaite mire mano vyruko tetis..
Liudna be galo ne tik mano brangiausiam, bet ir man. Visad sakiau, jei tavo tetis butu jaunesnis tikrai isimyleciau smile.gif
Dabar vestuves atidedamos neapibrieztam laikui, nors turetu ivykt lygiai po 4men.
Siuo metu nesinori net galvot apie jas verysad.gif
Kartais net pagalvoju- gal mums nelemta susituokt???
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 01 12, 16:14)
Skaiciau as pries koki gera men sia tema ir viliausi, kad tik mums nieko neatsitiktu ir vestuves ivyktu laiku ir laimingai. Nezinau ar cia tokiu skaitymu galima prisaukt nelaime, bet pries savaite mire mano vyruko tetis..
Liudna be galo ne tik mano brangiausiam, bet ir man. Visad sakiau, jei tavo tetis butu jaunesnis tikrai isimyleciau  smile.gif
Dabar vestuves atidedamos neapibrieztam laikui, nors turetu ivykt lygiai po 4men.
Siuo metu nesinori net galvot apie jas  verysad.gif
Kartais net pagalvoju- gal mums nelemta susituokt???

užuojauta..
bet nekalbėk tokių nesamonių.. dėl to lemta ar nelemta..
nors, kai mano tėtis mirė likus dviem savaitėm iki vestuvių, irgi taip pagalvodavau.. kita vertus, tokias mintis vijau lauk, nes vestuvių mūsų jis labai laukė..
buvo taip sunku suvokti, kad tėvai, pasirodo, irgi miršta..

nukėlėm metams, susituokėm.. vestuvių nenukeliant nemanau, kad nuotaikos būtų tinkamos švęsti..
Atsakyti
o mums buvo taip, kad po vestuviu praejus trims dienoms mire vyro senelis. atrodo, kad jis nenorejo gadinti sventes ir palauke kol susituoksim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adaida: 13 sausio 2007 - 12:59
Prisiminiau ir aš liūdną istoriją.. mb pasakojo, kai vyko jo brolio vestuvės, jis nedalyvavo, nes tuo metu ne savoj šaly buvo.
Jau visi suėję į bažnyčią laukia, nepasirodė tik jaunosios mama, bet kažkas pranešė, kad ji atvažiuoja ir pradėtų be jos, nereikia nutempti, nes visi jau pasiruošę.. na sutuokė ten juos pagal savas tradicijas, paksiau turėjo eiti į tam tikrą salę ir vykti šventė, bet jaunoji visdar nesulaukė mamos ir sakė nenorinti pradėti linksmintis, kodėl ji nepasirodė, ir užpykus žinoma buvo,kaip gali vėluoti.
taip ji ir nebepasirodė... verysad.gif
Prieš vykstant į bažnyčią ji dar sugalvojo kažką paimti,grįžo namo,ir kažkaip nugriuvo nuo stačių laiptų ir susimušė galvą labai, tuo metu kai vyko vestuvių ceremoniją, ją vežė į ligoninę,niekas neįtarė,kad baigsis taip, išsiliejęs kraujas į smegenis jau buvo, nieko padaryti nebegalėjo.. bet nenorėjo nieko pasakyti, nes šventė būtų visiškai sugadinta...
sužinojo po to, kai jau susituokę buvo. aišku, šventimas pasibaigė, bet iš dalies padėkojo,akd nepranešė, nes taip ir nebebūtų ištekėjus greičiausiai, ten pas juos taip pat metus gedi artimų.. nes po kelių mėn įvyko dar viena tragiška nelaimė, žuvo ir jos vyras MB brolis verysad.gif nelaimės po vieną nevaikšto... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 13, 15:07)
Prisiminiau ir aš liūdną istoriją.. mb pasakojo, kai vyko  jo brolio vestuvės, jis nedalyvavo, nes tuo metu ne savoj šaly buvo.
Jau visi suėję į bažnyčią laukia, nepasirodė tik jaunosios mama, bet kažkas pranešė, kad ji atvažiuoja ir pradėtų be jos, nereikia nutempti, nes visi jau pasiruošę.. na sutuokė ten juos pagal savas tradicijas, paksiau turėjo eiti į tam tikrą salę ir vykti šventė, bet jaunoji visdar nesulaukė mamos ir sakė nenorinti pradėti linksmintis, kodėl ji nepasirodė, ir užpykus žinoma buvo,kaip gali vėluoti.
taip ji ir nebepasirodė...  verysad.gif
Prieš vykstant į bažnyčią ji dar sugalvojo kažką paimti,grįžo namo,ir kažkaip nugriuvo nuo stačių laiptų ir susimušė galvą labai, tuo metu kai vyko vestuvių ceremoniją, ją vežė į ligoninę,niekas neįtarė,kad baigsis taip, išsiliejęs kraujas į smegenis jau buvo, nieko padaryti nebegalėjo.. bet nenorėjo nieko pasakyti, nes šventė būtų visiškai sugadinta...
sužinojo po to, kai jau susituokę buvo. aišku, šventimas pasibaigė, bet iš dalies padėkojo,akd nepranešė, nes taip ir nebebūtų ištekėjus greičiausiai, ten pas juos taip pat metus gedi artimų.. nes po kelių mėn įvyko dar viena tragiška nelaimė, žuvo ir jos vyras MB brolis  verysad.gif nelaimės po vieną nevaikšto...  verysad.gif  unsure.gif




siaubas.. unsure.gif o pas mus tai situacija tokia, kad senelis, mamos tetis silpnas, jam jau 87 m, o musu vestuves dar tik rugpj men ir lb abejoju ar iki tok jis bus gyvas.. aisku lb to tikiuosi.. bet kai snekejom su mama, pasake tik tiek, kad jei jau atsitiktu blogiausia, kad net negalvociau vestuviu daryt... ji net nenori apie toki dalyka pagalvot.. sako kad tai didele nepagarba ir t.t ir paciai jai aisku gedulas butu.. as seneli be proto myliu, bet nezinociau ka daryt...
Atsakyti
Uzuojauta visoms, kam taip atsitiko... Aisku, kai mirsta labai artimas zmogus, del vestuviu atidejimo klausimu nekyla, bet kai tolimesnis... visiskai suprasciau, jei vestuviu niekas ir neatkeltu.

Vat nesenai girdejai istorija, kai vestuviu isvakarese mire jaunojo teta. Tai vestuviu niekas neatkele, jos vyko - gi sveciai jau vaziuoja, viskas suruosta, taciau jaunojo tetis vestuviu pradzioje ryte pasake kalba, kuri mane labai sujaudino. Jis papasakojo kas ir kaip, prase pagerbti jo seseri tylos minute ir pasake, kad: "tos pacios akys ir juokiasi, ir verkia, tad bukite siandien visi linksmi, sokite, dainuokite ir paminekite mano sunaus vestuves!" Teisingai pasakyta, manau g.gif
Atsakyti
prasminga citata g.gif
zinau ir as viena istorija, vestuviu diena jaunosios teva istiko insultas, atrodo verysad.gif viskas organizuota buvo kavineje, tai pora val kavinej pasedejo, o vakare i laidotuves vaziavo verysad.gif

o mes irgi norejom kitu metu rugpjuti kelt vestuves,vis pasvajoju, bet tevui mano paskutines stadijos vezys, gydytojai kelias savaites buvo dave, bet va jau 4men praejo, nors labai labai jau silpnas jis verysad.gif
Atsakyti
na tokia irgi nelinksma istorija, bet manau paguodzianti tas kurios mano kad jei per vestuves kazkas mirsta, nesiseke vedybinis gyvenimas. tai va per mano tevu vestyves po visu ceremoniju tiek civilinej metrikacijoj, tiek baznycioj gryzus i namus svesti netiketai sukniubo ir mire mamos senelis, t.y. mano prosenelis, aisq tais laikais visas balius buvo atsauktas, ruosiamasi laidotuvems, todel mama savo vestuviu ne prisiminti nenori ir retai kada apie jas tesneka, nes kiek buvop viskas planuota, ruostasi ir visas maistas viskas buvo ismestas nes sugedo, visi zmones issiskirste. tai va bet tai nesutrugde teveliams laimingai gyventi, si pavasari sveikinsim su sese su sidabriniu vestuviu jubiliejumi smile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Musu vestuves kitu metu liepos men,o siemet rugpjucio men per mano gimtadieni mire mano mociute,pati mylymiausia ir brangiausia. Dar savaitei prie sjai numirstant,mes su MB buvom jos aplankyti,aptarem vestuves,ji buvo tokia laiminga,jau suko galva ka apsirengt reikes ir kokia sukuosena pasidaryt,bet....Po poros dienu po aplankymo,man paskambino ir pasake kad ja istiko insultas labai didelis ir jie nezino ar isgyvens. labai isgyvenau ir verkaiu,bet taj jos neisgelbejo. ji mire.bet mes savo vestuves planuojam,zinau kad ji to tikrai noretu,bus praeje beveik metukai. Per vestuves nuvaziuosim ant kapu ir pasimelsim,o sventeje pagerbsim tylos minute,manau kad taj bus teisinga ir garbinga. zinau kad ji butu laiminga del manes.
Atsakyti