na tai va dar pasipasakosiu, jei nenusibodau..
Suvedžiau visas lapkričio išlaidas, tai "itogo" gavosi 725,73 lt mėnesiui arba 24,19 lt dienai arba 181,43 lt savaitei. Mes trys valgantys esam, vaikas jau didelis, o dar sportuojantis, tai valgo lygiai su tėčiu, na aš neatsilieku...

Tai rezultatai nudžiugino nerealiai

Tiesa, neslėpsiu - praktiškai visos daržovės ir vaisiai iš mamos/anytos/mano daržo, labai retai perku ką. Saldumynų, užkandžių jokių išvis nepirkau, tam yra obuoliukų, džiovintų vaisių, dažnai pyragus kepu, šaldytuve lašinukų visada yra
Bet, žinoma, už visus taupymo patarimus, taupius receptus ir meniu sudarymus "iš nieko" - ačiū jums mergaitės.

Jūs ir tik jūs mane išmokėt pragyvent su tiek.
gero savaitgaliaus visoms