Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pradžia

QUOTE(dreamtime @ 2016 11 02, 16:16)
[I] Sveikos, esu devyniolikmetė, su draugu esame tris metus. Pastojau, bet jaučiu, jog nenoriu vaiko. Taip pat nenoriu ir aborto. Esu labai pasimetusi. Aplanko nuotaikų svyravimai, atrodo, kad aš tikrai sugebėiu būti mama, o tada, kad būsiu siaubinga mama... Kaip manote ar abortas yra išeitis ar tik kvailas pasirinkimas..?

Pasikalbekit su tevais ir savo vaiko tevu. Jeigu abu studijuojat, be tevu pagalbos neissiversit. Vaikas apvers jusu gyvenima aukstyn kojom, bet jis tikrai nera stabdis siekti karjeros ir kitu tikslu.
Is kitos puses, kaip i tai reaguoja vaiko tevas ir ar jusu santykiai yra tokie stiprus, jog zinote, kad istversite visus sunkumus kartu?
Atsakyti
QUOTE(karmelaina @ 2016 11 03, 09:20)
Ačiū jums moterytės už tokias protingas įžvalgas ir nuomones. Aš vis dar svyruoju. Vyrą jau beveik įkalbėjau, kad reikia mums to netikėto vaikelio..., bet dabar pati pradėjau dvejoti. Nesuprantu, ar hormonai mane veikia, ar kas, bet dabar pati esu labai išsigandusi. Buvau net užsirašiusi nėštumo nutraukimui (skamba baisiai, bet tokia realybė verysad.gif ),... bet nenuvažiavau...

Atrodo, kad virsta aukštyn kojom visas gyvenimas. Jaučiuosi kaip prisidirbusi paauglė. Mintyse vieną minutę jau čiučiuoju vaikelį, o kitą minutę jaučiuosi lyg kas mane būtų įmetęs tarp sraigtų, iš kurių negaliu ištrūkti...

Tikrai hormonai veikia. Bijoti yra visai normalu, tik nepasiduokit šiai baimei. 4u.gif Abu esat suaugę, jau turit vaiką, o dabar sulaukėt dar vieno stebuklo. Nepriimkit jo kaip kažkokios nelaimės ir džiaukitės nėštumu. 4u.gif Pati pamatysit - kai gims, nebeliks jokių abejonių. wub.gif
Atsakyti
Supykau ant jūsų vyro! Netyčia tai cia kaip? Su kontracepcija?! Tai tuo labiau reikia džiaugtis ir priimti nauja gi vyną kaip Dievo dovana o ne kaip varga! O jeigu nespėjo ištraukti atsiprašant, tai tegul pasižiūri video is nėštumo nutraukimo operacijos! Patikėkite kokiais terminais nevadintumem aborto, jaustis jus kaip nuzudziusi savo pačios vaiką! Nieks kaltas nebus, niekam neskaudes, niekam nereikes paskui užmigti ir atsibusti su šia mintim.. O bus dienų kai ne tik negalesit užmigti bet nenorėsit atsibusti, suvokusi ka sau pasidaret.
Atsakyti
Sveikos smile.gif laukiuosi pirmo vaikelio ir turbūt kaip dauguma mamyčių galvoje turiu visokių minčių.. Šiuo metu man šiek tiek skiriasi laikas. Pagal ginekologę, kuri patvirtino, kad iš tiesų laukiuosi man būtų 17 sav, o pagal kitą ginekologą, pas kurį matavo kaklo raukšlę, tai 19 sav. Na dėl šito okey, domėjaus draugių, tetų tarpe, žinoma ir gydytoja pasakė, kad paskui viskas išsilygins. Toliau.. kad ir kaip stengiuosi apie tai negalvoti, bet kyla tokių klausimų, kaip: ar plaka vaikiuko širdelė, ar viskas gerai ir pan..... Gal kuri nors gali pasakyti, jei (neduok Dieve) nebeplaktų vaikiuko širdelė, ar aš jausčiausi blogai? Nes teko skaityti komentarų, kur mamytės rašo, kad viskas buvo gerai, o kai pasitikrino pasakė, kad širdelė nebeplaka...Vis žiūriu į savo pilvuką ir jis man lyg sustojęs vietoje, atrodo,kad nebe auga, tačiau jokių kitokių neigiamų simptomų aš nejaučiu. Jokių įtartinų išskyrų, kraujo nėra. Ir dar.. kai pastojau tai apetitas buvo labai didelis, vis norėjosi valgyti, o dabar apie savaitę- porą savaičių jis suprastėjo. Ar gali būti kad tiesiog taip būna, keičiasi ir maisto racionas, ir apetitas sumažėja?? AČIŪ mirksiukas.gif
Atsakyti
Visas nėštumas gali būti kitoks. Viena dieną taip, kitą dieną kitaip. Mažiau reikia galvoti apie blogus ir negerus dalykus, nes nervai, nerimas, ir įtampa ir iššauks nereikalingus pašalinius dalykus. Jūs pernelyg didelį dėmesį kreipiate į tai kas blogai, kam skaityti tuos liūdnus pasakojimus? Jeigu vaikštote pas gydytojus, tikrinatės kaip priklauso, nėra jokių rizikos veiksnių, nusiraminkite.
Atsakyti
Apribokit skaitomą informaciją. Ypač įvairiuose forumuose. Niekam nereikia skaityti kitų žmonių liūdnų patirčių. Jūsų nėštumas yra Jūsų ir jis unikalus. Ramybės ir lengvo nešiojimo ;)

Dėl savaičių skaičiaus, pagal kalendorių (paskutines mėnesines) jis gali būti vienoks, pagal tai, kaip auga Jūsų vaikutis - kitoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 07 lapkričio 2016 - 20:31

Sveiki, jau turėtumėt jausti judesiukus. Jei dar nejaučiat - tai greit pajusit. Man judesiukai buvo lažkas nuostabaus, ir nusiraminimas, kad JIS tikrai gyvas!:) Linkiu sėkmės:)

Atsakyti
Viskas, galas abejonėms, nusprendėme gimdyti, auginti šį vaikelį. Todėl šianakt po ilgo laiko miegojau normaliai, naktį nepabudau...Dabar ramiai (kiek išeis) auginsiu pilvelio gyventoją nestuke.gif Ech, bus kaip bus doh.gif
Atsakyti
Šaunu! Aukit sveikučiai!
Atsakyti
Sveikos pasipasokosiu ir as nes jau nebesuprantu kas su manim. Su vyru turejom santykius per vaisingas dienas, bent po kiek laiko pagal ovoliucijos skaiciuokle pamaciau. Po keliu dienu buvo tokie kaip pilvo tempimai, pradejau itart ar tik nebus ovoliucija nes ja visad jauciu pilvo apacia skauda. Na ka laukiau visgi mmm, pavelavo diena bet atejo tokios idomios be skausmu su patepliojimais. Na galvoju pramus, bet taip visa para pratepliojo, po to lyg normaliai pradejo kraujuot taip kokia para ir vel svaru. Seniau budavo plaukdavau kokias 3d. Po viso to seke dar kokias dienas tokie tepliojimai ir baigesi. Seniau gyvenime taip nera buve. NT dariau ta juostele l juostele. Idomu nes girdejus kad ir nescios kartais serga ir ne viena menesi. Mastau db gal kartot testa unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, kadangi nuo anos savaitės taip ir nesulaukiau mėnesinių - vakar pasidariau nėštumo testą ir jis teigiamas. Turėčiau verkti, tačiau kažkodėl šypsausi ax.gif Nežinau ką daryti, bijau pasakyti tėvams, draugams, bet kam...
Prieš du mėnesius atvažiau į Angliją užsidirbti tam tikrą sumą pinigų ir ketinau grįžti į Lietuvą. Dirbu fabrike, taupau pinigus, tačiau... susimečiau su savo bosu - team leader'iu, kuris yra juodukas ir vyresnis (jam 38, man tuoj 26) ir turi 4!!! vaikus, bet nevedęs ir negyvena su vaikų motina. Darbe slepiam savo romaną, o aš slepiu tai ir nuo savo artimųjų, nes tėvai daugiau mažiau rasistai. O dabar laukiuosi vaiko mulato frusty.gif
Šiandien pasakiau apie nėštumą vaiko tėvui. Kaip supratau jis norėtų, kad aš negimdyčiau, nes nėštumas neplanuotas ir tai didelė atsakomybė ir t.t. O aš nepaisant tų visų logiškų priežasčių, nenoriu darytis aborto. Man nesvarbu, kad tai griauna mano pačios planus ir keičia aplink mane esančių gyvenimus, aš noriu turėt vaiką. Man atrodo niekada sau neatleisčiau, jei pašalinčiau iš savęs tą užsimezgusią gyvybę.
Dabar turiu sugalvoti ką daryti. Nežinau, kiek dar galėsiu dirbti, kada prasidės visi tie pykinimai ir kiti nėščiųjų dalykai. O kai tik nebegalėsiu dirbti turbūt reikės grįžti į Lietuvą pas mamą, nes Londone nuomos kainos kosminės.
Taip ir nesuformulavau jokio klausimo, bet jei kils kokios reakcijos galite atsakyt smile.gif
P.S. pastot galėjau arba spalio 15 arba 22 d.
Atsakyti
QUOTE(Spurganoidas @ 2016 11 10, 00:40)
Sveiki, kadangi nuo anos savaitės taip ir nesulaukiau mėnesinių - vakar pasidariau nėštumo testą ir jis teigiamas. Turėčiau verkti, tačiau kažkodėl šypsausi  ax.gif  Nežinau ką daryti, bijau pasakyti tėvams, draugams, bet kam...
Prieš du mėnesius atvažiau į Angliją užsidirbti tam tikrą sumą pinigų ir ketinau grįžti į Lietuvą. Dirbu fabrike, taupau pinigus, tačiau... susimečiau su savo bosu - team leader'iu, kuris yra juodukas ir vyresnis (jam 38, man tuoj 26) ir turi 4!!! vaikus, bet nevedęs ir negyvena su vaikų motina. Darbe slepiam savo romaną, o aš slepiu tai ir nuo savo artimųjų, nes tėvai daugiau mažiau rasistai. O dabar laukiuosi vaiko mulato  frusty.gif
Šiandien pasakiau apie nėštumą vaiko tėvui. Kaip supratau jis norėtų, kad aš negimdyčiau, nes nėštumas neplanuotas ir tai didelė atsakomybė ir t.t. O aš nepaisant tų visų logiškų priežasčių, nenoriu darytis aborto. Man nesvarbu, kad tai griauna mano pačios planus ir keičia aplink mane esančių gyvenimus, aš noriu turėt vaiką. Man atrodo niekada sau neatleisčiau, jei pašalinčiau iš savęs tą užsimezgusią gyvybę.
Dabar turiu sugalvoti ką daryti. Nežinau, kiek dar galėsiu dirbti, kada prasidės visi tie pykinimai ir kiti nėščiųjų dalykai. O kai tik nebegalėsiu dirbti turbūt reikės grįžti į Lietuvą pas mamą, nes Londone nuomos kainos kosminės.
Taip ir nesuformulavau jokio klausimo, bet jei kils kokios reakcijos galite atsakyt smile.gif
P.S. pastot galėjau arba spalio 15 arba 22 d.


Na, sveikinu, turėsit labai gražų vaikelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti