Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pradžia

Sveikinimai! Pirmiausia svarbiuasia nepanikuoti. Stresas gali taip pat turėti neigiamos įtakos. Kaip sekėsi pas ginekologą?

Atsakyti

Sveikutės prisijungiu ir aš prie Jūsų  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos!

 

Aš labai noriu patarimo. Vakar pasidariau nėštumo testą ir jis buvo teigiamas :)  Pačios mėnesinės turėtų prasidėti būtent šiandien. O pagal viską šiuo metu mažyliui yra 4 savaites ir 2 dienos. Visai nesitikėjau, todėl, kad jaučiau visus simptomus kaip ir prieš mėnesinės: maudė pilvo apačią ir pan. Bet man vis dar skaudena tą pilvą. Jaučiu lyg kaitinimą, tempima, sunku paaiskinti (kartais kausmas būna panšus kaip per oviliuaciją) bet žodžiu skauda. Pas ginekologę pavyks nuvykti tik šį pirmadienį, nes dirbu ir niekas negali manęs pakeisti. Net nežinau ką daryti, tiesiog noriu Jūsų patarimų ar kažkuriai taip yra buvo? Gal padės nurimti šiek tiek.   :sad:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika51: 11 spalio 2018 - 09:59

Sveikutes, as matau cia rasiau liepos menesi :D tai va mums jau 18 savaite, 3 menesius pravemiau, baisus nestumas is tikruju ;D

Atsakyti

Sveikos. Man 5 savaitėlės, kas neramina, tai kad skauda pilvelį kaip prieš mėnesines.. nėra skausmas nuolatinis, bet karts nuo karto, kelis kartus per dieną ir naktį pamaudžia. Buvau pas ginę, tai tik liepė pagerti magnio. Lyg ir padeda, žymiai suretėjo maudimas. Bet vistiek širdyje neramu kodėl taip 

Atsakyti

Sveikos, kada jums su echoskopu pamatė vaisių? Man turėtų būti 7 su puse savaitės, mato tik pūslytę, nieko gero nežada...

Atsakyti

7 savaitej pamate taskeli

Atsakyti

Sveiki, 

esu gydytoja genetikė Eglė Butkevičienė. Noriu atkreipti jūsų dėmesį, kad sukūriau temą diskusijai apie genetinius nėščiųjų tyrimus - NIPT.   

Kviečiu visas būsimas mamas užduoti rūpimus klausimus ir diskutuoti čia: https://www.supermam...e-butkeviciene/

 

Atsakyti

Sveikos , 

Esu nescia.

Vaiko neplanavome. Norime tureti vaiku , bet planavome dar po metu ar dvieju.
Isejo kaip isejo...Turime dvejoniu..Bet problema ne vaikutyje , viskas tvarkoje esame stabilus tiek finansikai tiek emociskai .

Mes nei vienas negeriame..Nebent per Balius isgeriame...
O,bet,taciau..Sis menesis buvo visiskai kitoks...
Susidejo visi kalediniai darbo/imoniu baliai.
Ko pasekoje nebuvo laisvo savaitgalio nuo lapkricio galo..Ir visuose baliuose isgeriau alkoholio.
To niekada nebuna pas mus. Taciau taip ispuole...Mano Menesines turejo buti sia savaite..Taciau vyras viena ryta pabudo ir pasake nepatikesi -

Sapnavau ,kad tu nescia.Nuvaziavo - nupirko testa... Ir se tau.
Dabar mes skaitom straipsnius...Bijom ,kad paveikem vaikeli savo isgertuvem..
Kokia is tiesu rizika...?Ar yra kas susidure su panasiom mintimis..?

Dabar turetu but kokia 4ta savaite..O visus savaitgalius buvom baliuose..Ar tai tures itakos jei nuspresim vaikuti pasilikti ? 
Labai bijau..Nenoriu jaustis visa gyvenima kalta....

Atsakyti
QUOTE(Sepetuk4s @ 2019 01 02, 21:04)
<p>Sveikos , </p><p></p><p></p><p>Esu nescia.
</p><p>Vaiko neplanavome. Norime tureti vaiku , bet planavome dar po metu ar dvieju.
Isejo kaip isejo...Turime dvejoniu..Bet problema ne vaikutyje , viskas tvarkoje esame stabilus tiek finansikai tiek emociskai .
</p><p>Mes nei vienas negeriame..Nebent per Balius isgeriame...
O,bet,taciau..Sis menesis buvo visiskai kitoks...
Susidejo visi kalediniai darbo/imoniu baliai.
Ko pasekoje nebuvo laisvo savaitgalio nuo lapkricio galo..Ir visuose baliuose isgeriau alkoholio.
To niekada nebuna pas mus. Taciau taip ispuole...Mano Menesines turejo buti sia savaite..Taciau vyras viena ryta pabudo ir pasake nepatikesi -
</p><p>Sapnavau ,kad tu nescia.Nuvaziavo - nupirko testa... Ir se tau.
Dabar mes skaitom straipsnius...Bijom ,kad paveikem vaikeli savo isgertuvem..
Kokia is tiesu rizika...?Ar yra kas susidure su panasiom mintimis..?
</p><p>Dabar turetu but kokia 4ta savaite..O visus savaitgalius buvom baliuose..Ar tai tures itakos jei nuspresim vaikuti pasilikti ? 
Labai bijau..Nenoriu jaustis visa gyvenima kalta....
</p><p></p>


Jus jau neščia, jau atsakinga geriat foline ir džiaugiates!!! Tas džiaugsmas visas pamatas! Visokių dalykų buna.
Atsakyti

Ar galima tokioje ankstyvoje stadijoje suzinoti ar buvo padaryta kokia zala..? Tyrimu pagalba.. ? 

Atsakyti
Labas. Prisijungiu i cia esanciu gretas. Vis dar negaliu patiketi, kad esu nestuke.gif Siandiena turiu vaziuoti pas gine, bet deje pas ja papulsiu tik per pietus ar po ju tai turbut negales padaryti jokiu tyrimu. Siaubingai pykina, ima miegas, nebezinau ka be valgyti erzina visi kvapai. Pagal mano skaiciavimus tai turetu buti apie 4 ar 5 savaites. Ir dar skauda pilva, bet kiek teko paskaityti tai cia daugumai taip buna. Tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti