Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo pradžia

QUOTE(Spurganoidas @ 2016 11 10, 00:40)
Sveiki, kadangi nuo anos savaitės taip ir nesulaukiau mėnesinių - vakar pasidariau nėštumo testą ir jis teigiamas. Turėčiau verkti, tačiau kažkodėl šypsausi  ax.gif  Nežinau ką daryti, bijau pasakyti tėvams, draugams, bet kam...
Prieš du mėnesius atvažiau į Angliją užsidirbti tam tikrą sumą pinigų ir ketinau grįžti į Lietuvą. Dirbu fabrike, taupau pinigus, tačiau... susimečiau su savo bosu - team leader'iu, kuris yra juodukas ir vyresnis (jam 38, man tuoj 26) ir turi 4!!! vaikus, bet nevedęs ir negyvena su vaikų motina. Darbe slepiam savo romaną, o aš slepiu tai ir nuo savo artimųjų, nes tėvai daugiau mažiau rasistai. O dabar laukiuosi vaiko mulato  frusty.gif
Šiandien pasakiau apie nėštumą vaiko tėvui. Kaip supratau jis norėtų, kad aš negimdyčiau, nes nėštumas neplanuotas ir tai didelė atsakomybė ir t.t. O aš nepaisant tų visų logiškų priežasčių, nenoriu darytis aborto. Man nesvarbu, kad tai griauna mano pačios planus ir keičia aplink mane esančių gyvenimus, aš noriu turėt vaiką. Man atrodo niekada sau neatleisčiau, jei pašalinčiau iš savęs tą užsimezgusią gyvybę.
Dabar turiu sugalvoti ką daryti. Nežinau, kiek dar galėsiu dirbti, kada prasidės visi tie pykinimai ir kiti nėščiųjų dalykai. O kai tik nebegalėsiu dirbti turbūt reikės grįžti į Lietuvą pas mamą, nes Londone nuomos kainos kosminės.
Taip ir nesuformulavau jokio klausimo, bet jei kils kokios reakcijos galite atsakyt smile.gif
P.S. pastot galėjau arba spalio 15 arba 22 d.


Žinai, jeigu būtum mano draugė, tai aš tave normaliai išbarčiau už kontracepcijos nenaudojimą ir tokį neatsakingą elgesį. Aš kalbu ne tik apie nėštumą, bet o tu ir ligų nebijai, kad su vos pažįstamu žmogumi šitaip nesisaugai?

O dėl nėštumo...tai yra tavo apsisprendimo teisė ir laisvė, bet tikiuosi priimsi protingą sprendimą.
Atsakyti
labai,
kaip savijauta?
as pastojau budama 12 kl.
viskas imanoma jei tik bus palaikymas is tevu o svarbiausia vyro. as neturejau palaikymo is tevu,bet vyras stojo piestu pries visus. ir mums pavyko ;) siuo metu auginame 4 atzalas, baigeme abu mokslus.
o pastojus tu dviprasmisku jausmu ir buvo pas mus. isivaizduoju ka jauciat abu ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 13 lapkričio 2016 - 21:49
Sveikutės 4u.gif
Man 32 cd, kadangi mm veluoja jau 4 diena, pasidariau testą, pamačiau II smile.gif
Leliuko su vyru labai norim ir laukiam, bet bijom džiaugtis, net nekalbam apie tai, kol 21 diena nenueisiu pas gine. krūtinė visai nejautri, gal tik pabrinkusi, nepykina manęs, turiudaug jėgų. Gal tik galva kartais pasvaigsta. Taip pat ir pilvą maudžia.
Žodžiu, bijau džiaugtis ir baigiai laukiu 21dienos, kad pasakytų, jog viskas yra gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles . Jungiames ir mes i nestuke.gif gretas. Vakar 3 nestumo testai parode ryskius 2 bruksnelius wub.gif pirmadieni registruosiuos pas gyd. Visokie skausmeliai ir mane pakamuoja bet tikimes geriausio unsure.gif beje laukiam pagranduko wub.gif
Atsakyti
Panasu, kad ir as laukiuosi! siandien 36 ciklo diena....pries dvi dienas buvau pas ginekologe kitu klausimu, nieko nemate, sake kad neissigalvociau, nes 3 metus negalejau pastoti. Paskyre tyrimus hormonam ir panasiai atlikti, kodel nesusilaukiam....menesines taip ir neprasidejo. Pasidariau du testus, abu rodo kad ir ne itin ryckias, bet dvi juosteles. Pykina ir tempia pilva. Bijom dziaugtis...ir abu vaikstome soke pkolkas. Kada deretu vel eiti pasirodyti ginekologei?
Atsakyti

Panasu, kad ir as laukiuosi! siandien 36 ciklo diena....pries dvi dienas buvau pas ginekologe kitu klausimu, nieko nemate, sake kad neissigalvociau, nes 3 metus negalejau pastoti. Paskyre tyrimus hormonam ir panasiai atlikti, kodel nesusilaukiam....menesines taip ir neprasidejo. Pasidariau du testus, abu rodo kad ir ne itin ryckias, bet dvi juosteles. Pykina ir tempia pilva. Bijom dziaugtis...ir abu vaikstome soke pkolkas. Kada deretu vel eiti pasirodyti ginekologei?

pasidarykit HCG

Atsakyti

Noriu paklausti. Ar pirma kart einant pas ginekologe del nestumo daro vaginaline echoskopija? Ar tokios proceduros galima atsisakyti?

Atsakyti

Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 6 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 4 dieną, bet mėnėsinės eina í pabaigą. Kiekis buvo net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas nei visada, maudo pilvo apačią, net nueina skausmas į nugarą. Pirmą-antrą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Vakar svyravo temperatūra, bet esu peršalus. Dėl ko galėjau sulaukti ankstyvų mėnėsinių? Ir ar tai išvis mėnėsinės? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta55: 25 rugpjūčio 2017 - 12:42

Sveikos mamytes. Turiu sioki toki klausima 🤔 pastaruoju metu niezti pilva, sustambejau, pries savaite pykino, dabar jau praejo. sumazejo aureoles, isskyros kaip zele. 😣 apetitas tai dingsta tai atsiranda.  testas rodo neigiama. lytiniai santykiai buvo pries 3 sav 🤔 kas tai galetu buti? uzsirasiau pas gydytoja, bet mintys kankina mane 😶

Atsakyti

Sveikos esamos ir busimos mamytes ☺

Nesenai suzinojau kad  :nestuke  nors leliulas neplanuotas ,nes jau du vaikucius turiu bet lb laukiamas.Bet nestumo pradzia ne kokia tai dabar bijau del vaisiaus.

Man dabar panasiai apie 6sav suzinojau apie 4savaite.O per tas 4sav buvo 3 rimti baliai uosvio jubiliejus ,vyro sesers gimtadienis ir musu su vyru metines 😊 ir pirti teko pabuti ir taurele pakelti tiksliau net ne viena  :frusty: ,plius dabar dar kosulys baisus ir sloga o girdejau kad pirmas 12sav sirgti negalima ...jetau jetau kaip dabar neramu ir negera :(​ 

Atsakyti

Sveikos esamos ir busimos mamytes,

 

taigi suzinojau pries kelias dienas, kad esu nescia, pirma ciklo diena buvo birzelio 13d. Praeita savaite turejau susirgt 11-12 diena, bet tos dienos nepasirode iki to labai maude krutis ir pilvo apacia,labai pykino,trauke nezmoniskai ant saldumynu, praeita ketvirtadieni vakare pasidariau testuka ir buvo neryski linija,pasidariau kita ryta buvo jau ryskesne na bet kokiu atveju esu nescia,menesines dingo visiskai. Su vyru nusprendem susilaukti vaikelio birzelio praszioje ir is karto ta pati menesi pavyko pastoti. Net as negalejau tuo patiketi, eisiu pas ginekologa antradieni, bet jau nuo vakar jauciu, kad krutys ne be tokios sutine ir mazai skausmingos kartais isvis nebeskauda,bet pilvo apacia daznai maudzia,jokiu tepliojimu nera isvis jokiu isskyru nera,daznai varo slapintis net jei ir nieko negeriu, pykina labai vakare ir saltis krecia,o diena karstis pila, bet sakau krutys visiskai nepatine ir nepadideje ar tai normalu?labai bijau prarasti zirniuka as labai jo laukiau labai noriu tapti mama.

Atsakyti

Pirmiausiai sveikinu. Labai smagu, kad taip greit pavyko. Dėl krūtų visiškai normalu. Nors besiliaukiant menstruacijų nebebūna, tačiau daug moterų pastebi, kad yra tam tikrų mėnesinių simptomų. Vienoms gali sukietėti ir pasidaryti skausminga krūtinė, kitoms net gali būti patepliojimų ir kraujingų išskyrų. Tikrai neturi visą laiką krūtis būti ištinusios, kad būtų galima kalbėti apie sveiką nėštumą. Nusiraminkite ir pasikalbėkite su gydytoja, užsirašykite visus klausimus kurie kyla ir bus ramiau.

Atsakyti