Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su zepter

QUOTE(vestė21 @ 2009 12 15, 10:56)
svečiams dar ir aš nedariau, vis ant šeimos bandau lotuliukas.gif

Niu vt aš irgi tik namiškiams... kiaušiniene juk nenustebinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 12 15, 10:03)
Niu vt aš irgi tik namiškiams... kiaušiniene juk nenustebinsiu  lotuliukas.gif


tai daryk koki troskini, ar kepsnelius idarytus, ar cukinija, paprika idaryta.. desertui - obuoliu arba kriausiu su varske ar su uogiene viduj.. as irgi kazkokiu oooohhhh patiekalu nezinau, kasdieniniai maistai ir tiek, man zepeteris apskritai yra super del to, kad jame greita ir paprasta gaminti, as nemegstu gaminti patiekalu, kuriems reikia sugaisti puse dienos doh.gif
Atsakyti
O mano namiskiam labai patinka zepter keptuvej toks troskinys. Ikaitinu keptuve, tada sprandine marinuota su bazilikais ir trupuciu alyvuogiu aliejaus idedu ir gerai prispaudziu, pakepu kol atsoka, tada apverciu. Paskui pjaustau griezineliais morkas, bulves riekutem, ir paskui dedu ka turiu (brokolius, cukinijas, zirnelius, sparagines pupeles). Ir paskui viska troskinu gana ilgokai, kol mesyte buna visai minksta.
Atsakyti
Kepiau kiausiniene, nerealu thumbup.gif

Keptas upetakis be zodziu nestuke.gif apsivalgymas nestuke.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 12 16, 16:33)
Kepiau kiausiniene, nerealu  thumbup.gif

Keptas upetakis be zodziu  nestuke.gif apsivalgymas  nestuke.gif  tongue.gif


Pasidalinkit patirtim, kaip upėtakį kepės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 12 16, 15:10)
Pasidalinkit patirtim, kaip upėtakį kepės  ax.gif

nieko mandro biggrin.gif as tik gabaliukais supjaustau, suprieskoniuoju, pastovi pasimarinuoja ir kepu paprastai sausoj ikaitintoj keptuvej 4u.gif iskepa per 10 min thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Noreciau prisijungti i Jusu Zepterieciu kompanija biggrin.gif
Perskaiciau visa senaja tema ir sita, issiaugojau daug rezeptuku, po biskiuka bandysiu daryti bigsmile.gif
Bet va siandien pirmas bandymas baigesi nelaime, pradejau atrodo nuo paprastu dalyku, bandziau issivirti saldytas darzoves be vandens. Sudejau i puoda saldytas darzoves, uzkaiciau bvirykle, kai rodykle pasieke zalia laukeli virykle isjungiau, jauciau kad ten kazkas negerai, bet neatidarinejau dangcio, ir va po kokiu 10 min, puse mano darzoviu prikepusios prie dugno doh.gif
Ka dariau blogai?
Gal reikejo uzkaisti su atidaru dangciu? gal reikejo uzkaisti antr laaaabai mazos kaitros?
Kaip geriau atplauti puoda dabar? ar pripilti vandens galima kol puodas dar karstas? ar palaukti kol atves?

Labai dabar man daug klausymu kyla biggrin.gif bet gal kas pagelbes man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2009 12 21, 14:10)
Labas visoms  4u.gif
Noreciau prisijungti i Jusu Zepterieciu kompanija  biggrin.gif
Perskaiciau visa senaja tema ir sita, issiaugojau daug rezeptuku, po biskiuka bandysiu daryti  bigsmile.gif
Bet va siandien pirmas bandymas baigesi nelaime, pradejau atrodo nuo paprastu dalyku, bandziau issivirti saldytas darzoves be vandens. Sudejau i puoda saldytas darzoves, uzkaiciau bvirykle, kai rodykle pasieke zalia laukeli virykle isjungiau, jauciau kad ten kazkas negerai, bet neatidarinejau dangcio, ir va po kokiu 10 min, puse mano darzoviu prikepusios prie dugno  doh.gif
Ka dariau blogai?
Gal reikejo uzkaisti su atidaru dangciu? gal reikejo uzkaisti antr laaaabai mazos kaitros?
Kaip geriau atplauti puoda dabar? ar pripilti vandens galima kol puodas dar karstas? ar palaukti kol atves?

Labai dabar man daug klausymu kyla  biggrin.gif bet gal kas pagelbes man  blush2.gif


viska darei gerai, tik reikejo ipilti bent truputi vandens, ir kaitinti ant nedideles ugnies iki zalios rodykles vidurio - as taip darau. tiesiog neisiskyre pakankamai sulciu is darzoviu ir todel prisvilo doh.gif
del puodo atplovimo gal patars kitos mergaites, as tiesiog palieku atmirkti ir viskas, zinau, kad reiketu kokio skyscio specialaus, ale neturiu ir nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 12 21, 17:57)
viska darei gerai, tik reikejo ipilti bent truputi vandens, ir kaitinti ant nedideles ugnies iki zalios rodykles vidurio - as taip darau. tiesiog neisiskyre pakankamai sulciu is darzoviu ir todel prisvilo  doh.gif
del puodo atplovimo gal patars kitos mergaites, as tiesiog palieku atmirkti ir viskas, zinau, kad reiketu kokio skyscio specialaus, ale neturiu ir nereikia  lotuliukas.gif


Man konsultantas griežtai uždraudė pilt vandenį į prikepusį puodą kol tas puodas dar karštas. Nuo temperatūrų skirtumų gali tas vidinis sluoksnis suskilinėt ir puodas kai kuriose vietose gali paskui prikepinėti. Reikia ataušint ir paskui jau atsimirkyt. mirksiukas.gif

Aš turiu tik indų ploviklį ir pastą pridegimams atšveisti, kad nesubraižytų metalo. Apie tokį , kad atmirkyt nesu net girdėjus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 12 21, 17:19)
Man konsultantas griežtai uždraudė pilt vandenį į prikepusį puodą kol tas puodas dar karštas. Nuo temperatūrų skirtumų gali tas vidinis sluoksnis suskilinėt ir puodas kai kuriose vietose gali paskui prikepinėti.  Reikia ataušint ir paskui jau atsimirkyt.  mirksiukas.gif

Aš turiu tik indų ploviklį  ir pastą pridegimams atšveisti, kad nesubraižytų metalo. Apie tokį , kad atmirkyt nesu net girdėjus. blush2.gif


as ir turejau omeny ta atsveitimo pasta, nes neturiu net tokios doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kadangi mūsų baliukas praėjo, tai dabar jau galiu papasakoti ką gaminau rolleyes.gif nors nieko mandro nedariau, tiesiog pasmulkinau vištienos krūtinėlę, apkepiau si pdaržovėm ir užpyliau grietinėlės padažu ax.gif visiems patiko ir daug vargt nereikėjo ax.gif nors šiaip mėgstu virtuvėj sukinėtis...

Papildyta:
QUOTE(Ledum @ 2009 12 21, 18:19)
Man konsultantas griežtai uždraudė pilt vandenį į prikepusį puodą kol tas puodas dar karštas.

irnesakyk.gif čia jau kas be ko cool.gif
Atsakyti
Niu as aisku jau ipyliau salto andens i karsta puoda, niu tikiuosi nuo pirmo karto nieko jam nenutiks verysad.gif daugiau taip nebedarysiu unsure.gif

Niu reikes ryt vel tu darzoviu bandyt issivirti cool.gif istiek reikes perprasti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnetukas: 21 gruodžio 2009 - 19:00