Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su zepter

Citrinos rūgštis - puikiai išvalo puodus - nei šveisti nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 12 21, 22:00)
Citrinos rūgštis - puikiai išvalo puodus - nei šveisti nereikia mirksiukas.gif


Užduosiu kvailą klausimą. O ta rūgštim trinti reikia ar padaryt tirpalą ir mirkyti ? 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms forumietems rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif noreciau ir as prisijungti prie jusu siemininkiu klubo rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
...gavau ir as dovanu keleta zepter puodu ir maza keptuve smile.gif prisiskaiciau jusu recepteliu, patarimu, bandysiu ekperimentuoti blush2.gif

Beje, gal zinote kaip sudalyvauti zepter pristatyme vilniuje? gal kas rengiate? rolleyes.gif (rasykite man i AZ jei kas zino kur sudalyvauti) ACIUKAS smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(klirisite @ 2009 12 22, 11:04)
Beje, gal zinote kaip sudalyvauti zepter pristatyme vilniuje? gal kas rengiate? rolleyes.gif (rasykite man i AZ jei kas zino kur sudalyvauti)  ACIUKAS  smile.gif  4u.gif

Ir as noreciau sudalyvauti bigsmile.gif tai jei kas zonote saukite garsiai, kad ir as girdeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 12 22, 00:17)
Užduosiu kvailą klausimą. O ta rūgštim trinti reikia ar padaryt tirpalą ir mirkyti ?  4u.gif

Į drėgną keptuvę įberiu ir valau su kempinėle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 12 22, 14:30)
Į drėgną keptuvę įberiu ir valau su kempinėle mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif O taip valyti galima tik vidų ar ir išorę ?
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 12 22, 21:53)
Ačiū  4u.gif  O taip valyti galima tik vidų ar ir išorę ?

Viską - tokį patarimą man davė per prezentaciją...........ir aš išbandžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 12 21, 22:00)
Citrinos rūgštis - puikiai išvalo puodus - nei šveisti nereikia mirksiukas.gif

dar galima uzspausti citrinos sulciu arba slakeli acto mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus apie kepima. Ju labai daug, tik nepatingekite paskaityti, to paties ikyriai neklausinekite. Labai vargina 50 paklausimu kaip kepti kugeli.
O kaip virti garuose pvz. ryzius? Balandelius su bulvemis? Imanoma vienus virti apacioje (puode), kitus produktus deti ant garinimo puodo? Kuriuos reiktu zemiau statyti, kuriuos aukciau? Gal tada nereikia indo su vandeniu? Tarkim, verdu apacioje balandelius su siek tiek vandens, o "kiaurasamtyje" bulves. Kiek laiko reiktu virti?
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 12 21, 22:00)
Citrinos rūgštis - puikiai išvalo puodus - nei šveisti nereikia mirksiukas.gif


ir aš išbandžiau thumbup.gif super dalykas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ailad_SK @ 2009 12 27, 15:58)
Aciu uz patarimus apie kepima. Ju labai daug, tik nepatingekite paskaityti, to paties ikyriai neklausinekite. Labai vargina 50 paklausimu kaip kepti kugeli.
O kaip virti garuose pvz. ryzius? Balandelius su bulvemis? Imanoma vienus virti apacioje (puode), kitus produktus deti ant garinimo puodo? Kuriuos reiktu zemiau statyti, kuriuos aukciau? Gal tada nereikia indo su vandeniu? Tarkim, verdu apacioje balandelius su siek tiek vandens, o "kiaurasamtyje" bulves. Kiek laiko reiktu virti?


Aš ryžių garuose nesu virusi, kažkaip abejoju, ar jie tikrai gerai išvirs, vandeny patikimiau biggrin.gif
O su kitais produktais - pasirinkimo laisvė. Pvz aš balandėlius dedu į puodą ir troškinu su rieboku padažu (svieste kepu svogūnus, morkas, grietinę ir pomidorų padažą, viską verčiu ant balandėlių), o bulves dedu į kiauraindį ir statau ant balandėliu, viską troškinu apie valandą (užverdu ant max kaitros, tada mažinu iki min). Kas mėgsta dietinius balandėlius (aš tai tokius žole vadinu biggrin.gif ) tai žinau, kad kartu su bulvėm be jokio padažiuko troškina kiauraindyje (kad ir virš sriubos). Aš kiauraindyje virš sriubos mėsą (iš vakaro gerai išprieskoniuotą, išmarinuotą) garinu, kiaušinius patinka garinti (gerai išvirę būna ir niekada neperverda, t.y. aplink trynį nepamėlynuoja).

P.S. g.gif vis tik galvoju, kad ir ryžiai turėtų gerai išsigarinti ir būti birūs... Reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ailad_SK @ 2009 12 27, 15:58)
Aciu uz patarimus apie kepima. Ju labai daug, tik nepatingekite paskaityti, to paties ikyriai neklausinekite. Labai vargina 50 paklausimu kaip kepti kugeli.
O kaip virti garuose pvz. ryzius? Balandelius su bulvemis? Imanoma vienus virti apacioje (puode), kitus produktus deti ant garinimo puodo? Kuriuos reiktu zemiau statyti, kuriuos aukciau? Gal tada nereikia indo su vandeniu? Tarkim, verdu apacioje balandelius su siek tiek vandens, o "kiaurasamtyje" bulves. Kiek laiko reiktu virti?


o ka turit omeny garuose? g.gif as ryzius gaminu taip: ikaitinu puoda, ipilu puse sauksto aliejaus, i ji iberiu kario, suberiu sausus ryzius ir truputi pakepinu, minute kokia. tada uzpilu vandeniu (du sykius daugiau, negu yra ryziu) ir kaitinu ant maziausios ugnies uzdengus, kol rodykle pasiekia zalio lauko viduri. isjungiu, po 20 min. galima valgyti. skanu, birus, nesulipe thumbup.gif
Atsakyti