Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 25, 23:09)
Pykina???
O as su mielu noru pavemciau,guleciau kaip lavoniukas nuo silpnumu kad tik kazkas pilvely apsigyventu wub.gif tokia bliuve pasidariau.......

jo biggrin.gif pykina istisa para dar diena nieko bet nakty naktis bemieges bet zinau del ko tai wub.gif tad toliau vaikstau isisiepusi nors jiegu niera bigsmile.gif
suprantu tave ir meldziu devuliulio kad dovanu atsiustu tai wub.gif kaledoms 4u.gif
jautri mergyt pasidarei as pries niestuma labai jautri buva aisku nepraejo vis dar asaroju sedziu rasau o asaros rieda blush2.gif wub.gif mergyt geras zenklas tos asaros wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tule 2 @ 2009 11 25, 21:31)
jo biggrin.gif pykina istisa para dar diena nieko bet nakty naktis bemieges bet zinau del ko tai  wub.gif tad toliau vaikstau isisiepusi nors jiegu niera bigsmile.gif
suprantu tave ir meldziu devuliulio kad dovanu atsiustu tai  wub.gif kaledoms  4u.gif
jautri mergyt pasidarei as pries niestuma labai jautri buva aisku nepraejo  vis dar asaroju sedziu rasau o asaros rieda  blush2.gif  wub.gif  mergyt geras zenklas tos asaros wub.gif

cray.gif cray.gif va va uzteko perskaityt man tavo posta ir apsizliumbiau verysad.gif nesuprantu kas darosi,dar taip nera buve verysad.gif arba man hormonai po operacijos issiderino arba labai stiprus pms doh.gif Aciu tau labai wub.gif O tie blogumai pas jus tikrai baigsis,o jei ir nesibaigs dziaukis,juk yra del ko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 26, 00:38)
cray.gif  cray.gif va va uzteko perskaityt man tavo posta ir apsizliumbiau verysad.gif nesuprantu kas darosi,dar taip nera buve verysad.gif arba man hormonai po operacijos issiderino arba labai stiprus pms doh.gif Aciu tau labai wub.gif O tie blogumai pas jus tikrai baigsis,o jei ir nesibaigs dziaukis,juk yra del ko wub.gif

greiciausei pas tave hormonai siauteja blush2.gif wub.gif
tu teisi bent jau zinosiu del ko wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis
QUOTE(Tule 2 @ 2009 11 26, 03:28)
greiciausei pas tave hormonai siauteja blush2.gif  wub.gif
tu teisi bent jau zinosiu del ko wub.gif  wub.gif

Aha hormonai blush2.gif tikiuos kad neuzilgo jie apsispakains lotuliukas.gif lotuliukas.gif kazkokia kvaila nuotaika wub.gif
Atsakyti
sveikos moterys sian ryte as prizadinta vyro kuris i darbuko ejo dariau tersta rodo,kad as nestuke.gif
dar ziuresiu ka daktarai sakys,bet jau savaite skrandis stoja nevalgau, pikina
savijauta nera nuostabi,bet reik saugoti tuos3men, kad viskas butu gerai.

mmazuliuke
o tu bandei Jadvygos zolytes?
nes seip as girdejau,kad moteris 15metu nepastojo ir pas ja nuvaziavo ir pastojo..
o as tikedama zoleles geriau ir tikriausai pastojau,nes nieko nevartojau ir 2menesius nepastojau...o siuo metu sau pasiseke..
Atsakyti
QUOTE(bernadeta274 @ 2009 11 26, 11:11)
sveikos moterys sian ryte as prizadinta vyro kuris i darbuko ejo dariau tersta rodo,kad as  nestuke.gif
dar ziuresiu ka daktarai sakys,bet jau savaite skrandis stoja nevalgau, pikina
savijauta nera nuostabi,bet reik saugoti tuos3men, kad viskas butu gerai.
mmazuliuke
o tu bandei Jadvygos zolytes?
nes seip as girdejau,kad moteris 15metu nepastojo ir pas ja nuvaziavo ir pastojo..
o as tikedama zoleles geriau ir tikriausai pastojau,nes nieko nevartojau ir 2menesius nepastojau...o siuo metu sau pasiseke..

SUPER NAUJIENOS!!!!!!!!LENGVU JUMS 9 MENESIUKU!!!imesk NT foto blush2.gif o kiek laiko velavo mmmm?Bet kaip faina,ikvepei man vilties kad ir su 4 st.galima pastoti wub.gif O kokias zoleles tu gerei?????
Nebandziau tokiu zoleliu,dabar geriu BOROVAJA MATKA (vienasale uzgina).Gal reiks is jadvygos isbandyt blush2.gif o kur ta zolininke randasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 26 lapkričio 2009 - 12:10
bernadeta, labai labai sveikinu nestuke.gif
Na po tokių naujienų aš pradedu tikėt, kad visos mes pastosim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bernadeta274 @ 2009 11 26, 13:11)
sveikos moterys sian ryte as prizadinta vyro kuris i darbuko ejo dariau tersta rodo,kad as  nestuke.gif
dar ziuresiu ka daktarai sakys,bet jau savaite skrandis stoja nevalgau, pikina
savijauta nera nuostabi,bet reik saugoti tuos3men, kad viskas butu gerai.

mmazuliuke
o tu bandei Jadvygos zolytes?
nes seip as girdejau,kad moteris 15metu nepastojo ir pas ja nuvaziavo ir pastojo..
o as tikedama zoleles geriau ir tikriausai pastojau,nes nieko nevartojau ir 2menesius nepastojau...o siuo metu sau pasiseke..

geros zinios clap.gif clap.gif mergyt sveikinu wub.gif
Atsakyti
[quote=bernadeta274,2009 11 26, 12:11]
sveikos moterys sian ryte as prizadinta vyro kuris i darbuko ejo dariau tersta rodo,kad as nestuke.gif
dar ziuresiu ka daktarai sakys,bet jau savaite skrandis stoja nevalgau, pikina
savijauta nera nuostabi,bet reik saugoti tuos3men, kad viskas butu gerai.

sveikinu thumbup.gif , super ... dziaugiuosi uz tave wub.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
jei ne paslaptis ka gerei ....?
saugok save 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Na ka lygtais greitai ateis mano rimtosios mmm,dabar tik teplioja.Ir galiu pasakyti kad arba ta arbatele arba dar ir operacija,bet nebeteplioja rudai thumbup.gif tai viena gerybe kuri atsitiko si cikla thumbup.gif kita cikla planuoji stimuliuotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 29, 13:03)
Sveikutes,
Na ka lygtais greitai ateis mano rimtosios mmm,dabar tik teplioja.Ir galiu pasakyti kad arba ta arbatele arba dar ir operacija,bet nebeteplioja rudai thumbup.gif tai viena gerybe kuri atsitiko si cikla thumbup.gif kita cikla planuoji stimuliuotis blush2.gif


nudziuginai mirksiukas.gif
as ir geriu arbatyte, tikiu kad pades tik reik laukti rezultato pas mane 3st endo...
Atsakyti
QUOTE(Hekate @ 2009 11 29, 20:11)
nudziuginai  mirksiukas.gif 
as ir geriu arbatyte, tikiu kad pades tik reik laukti rezultato pas mane 3st endo...

Pas mane 4 st.taip kad tikrai sulauksi rezultatu wub.gif
Atsakyti