Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

jungiuosi prie jūsų naujuose namučiuose. Matau apie JAdvygos žoleles šnekat, aš šį savaitgalį irgi vieną Jadvygos arbatų mišinį nusipirkau, bet jis tinka nėščioms ir stiprina imunitetą.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2009 11 29, 23:18)
jungiuosi prie jūsų naujuose namučiuose. Matau apie JAdvygos žoleles šnekat, aš šį savaitgalį irgi vieną Jadvygos arbatų mišinį nusipirkau, bet jis tinka nėščioms ir stiprina imunitetą.

O kokiam mieste ji gyvena? blush2.gif
Atsakyti
Sakykit mergaites, jeigu mano darinys, kuris buvo nuo endometriozes 3cm*5cm, tai cia 3st kaip minimum ane? nes skambinau daktarei, ji sako atvaziuokit treciadieni as jums viska susakysiu, cia ne telefonu kalbet, tik sake jog gavo rezultatus kad tas darinys nuo endometriozes.. as taip tikejausi kad man bent jau kokia 2st...kad galesiu bandyti naturaliai pastoti, o dabar jeigu 3-4st tai pirmiausiai turesiu gydytis, neimanoma bandyt pastoti be gydymo? dar nelabai perpratau as sitos ligos, tai man cia tamsus miskas, bet kuo giliau i ji tuo baisiau verysad.gif
Atsakyti
Dar pamirsau paklausti, ar gali po operacijos sutrikti menesines? nes as kaip ir tureciau jau susirgti, o nesusirgau, po operacijos praejo beveik 2 savaites..
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2009 11 30, 11:44)
Sakykit mergaites, jeigu mano darinys, kuris buvo nuo endometriozes 3cm*5cm, tai cia 3st kaip minimum ane? nes skambinau daktarei, ji sako atvaziuokit treciadieni as jums viska susakysiu, cia ne telefonu kalbet, tik sake jog gavo rezultatus kad tas darinys nuo endometriozes.. as taip tikejausi kad man bent jau kokia 2st...kad galesiu bandyti naturaliai pastoti, o dabar jeigu 3-4st tai pirmiausiai turesiu gydytis, neimanoma bandyt pastoti be gydymo? dar nelabai perpratau as sitos ligos, tai man cia tamsus miskas, bet kuo giliau i ji tuo baisiau verysad.gif

Man po operacijos gyd,aiskino kad jei jau rasta endo cista tai minimum 3 st.jau.Neprarask vilties,man 4 st.bet as giliai sirdelej dar galvoju naturaliai pastot arba bent jau pasistimuliavus blush2.gif Man jokio gyd.neskyre,nes tikslas pastot pas mus,jei neplanuociau butu gyde su KT arba dirbtiniu klimaksu.

QUOTE(Ginte222 @ 2009 11 30, 13:04)
Dar pamirsau paklausti, ar gali po operacijos sutrikti menesines? nes as kaip ir tureciau jau susirgti, o nesusirgau, po operacijos praejo beveik 2 savaites..
Mmmm gali sutrikti paskui vel atsisto wub.gif

Atsakyti
sveikos! 4u.gif
skaitinejau siand rusu forume, ir radau kad BM negalima gert per menesines, tai yra pradet po MM ir baigt kai ateina! smile.gif dar rase kad BM pirma cikla gerimo gali sukelti menstruaciju velavima, ir gali isilginti cikla! doh.gif ir butinai pagerus 3 ciklus is eiles, daryt vieno cikklo pertrauka! smile.gif vat gal dar kuri nezinojot, tai parasiau! mirksiukas.gif nes pati nezinojau kad galima gert tik po mmm ir iki mmm! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiny @ 2009 11 30, 14:12)
sveikos!  4u.gif
skaitinejau siand rusu forume, ir radau kad BM negalima gert per menesines, tai yra pradet po MM ir baigt kai ateina!  smile.gif dar rase kad BM pirma cikla gerimo gali sukelti menstruaciju velavima, ir gali isilginti cikla! doh.gif ir butinai pagerus 3 ciklus is eiles, daryt vieno cikklo pertrauka! smile.gif vat gal dar kuri nezinojot, tai parasiau! mirksiukas.gif nes pati nezinojau kad galima gert tik po mmm ir iki mmm! rolleyes.gif

O man kaip tik mmm,reiks tada nebegert blush2.gif
Nezinau ar cia nuo BM bet pradejo skaudeti kairi inksta doh.gif nezinau kas darosi doh.gif gal valosi kokia slapimo takai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 30, 17:29)
O man kaip tik mmm,reiks tada nebegert blush2.gif
Nezinau ar cia nuo BM bet pradejo skaudeti kairi inksta doh.gif nezinau kas darosi doh.gif gal valosi kokia slapimo takai g.gif

aha negerk, o po mm toliau tesk gerima! mirksiukas.gif
siaip man kol dar jos negeriau uzeidavo desini inksta skaudet, nes nuo senai jau ji man vis paskauda, tik va pastebejau kad kai dabar geriu BM ji man skauda dazniau! doh.gif tai gal ir susije, gal ten valo kazka, nes ant BM pakuotes raso kad daugiau visokiu ligu ji gydo! g.gif
Atsakyti
sveikos, merginos na va as negalejau prieit,nes dirbau ir savijauta nekokia zinot vienom nesciom buna blogai mane pikina,bet nevemiu ir skrandis skauda..
tai va mano mama is zemaitijos na is plunges netoli yra telsai ten jedvygos plantacijos kur augina zolelias...
tai po visus rajono miesteliu vaistines galima gauti..(as nuo endometriozes zolelias geriau),bet ir folio ruksti ir as ir vyrui daviau gerti visom pozom bandem viska bandziau..
siandien grizau is ginekologes jau maciau blush2.gif maza gumbeli kur susidarys vaikutis..
ryt tirimus darysiuosi wub.gif
nenusiminkit sakau man buvo baisu as tik su viena kiauside ir dar ten buvo turinis,bet jis neaugo,o dar prie kiausides buvo net 2cistos laproskopija man negalejo daryt,nes buvo sudetinga operacija pjuvis didelis padarytas beveik visi buvo nuleide rankas ,bet matot yra stebuklu thumbup.gif
net ir ginekologe vat sako ir tokios stadijos galima pastot nustebo..
moterys laikykites as tai dar turiu bent 3men laikytis,kad paugetu mano vaisius ax.gif ir nebutu persileidimo ...
Atsakyti
QUOTE(bernadeta274 @ 2009 11 30, 21:51)
sveikos, merginos na va as negalejau prieit,nes dirbau ir savijauta nekokia zinot vienom nesciom buna blogai mane pikina,bet nevemiu ir skrandis skauda..
tai va mano mama is zemaitijos na is plunges netoli yra telsai ten jedvygos plantacijos kur augina zolelias...
tai po   visus rajono miesteliu vaistines galima gauti..(as nuo endometriozes zolelias geriau),bet ir folio ruksti ir as ir vyrui daviau gerti visom pozom bandem viska bandziau..
siandien grizau is ginekologes jau maciau  blush2.gif maza gumbeli kur susidarys vaikutis..
ryt tirimus darysiuosi wub.gif
nenusiminkit sakau man buvo baisu as tik su viena kiauside ir dar ten buvo turinis,bet jis neaugo,o dar prie kiausides buvo net 2cistos laproskopija man negalejo daryt,nes buvo sudetinga operacija pjuvis didelis padarytas beveik visi buvo nuleide rankas ,bet matot yra stebuklu thumbup.gif
net ir ginekologe vat sako ir tokios stadijos galima pastot nustebo..
moterys laikykites as tai dar turiu bent 3men laikytis,kad paugetu mano vaisius ax.gif ir nebutu persileidimo ...

wub.gif faina! sveikinu ! 4u.gif sekmes visus 9menesius tau ir pilveliui! 4u.gif
jei ne paslaptis kokia ta zole nuo endo gerei? koks jos pavadinimas? ax.gif
kokia buvo nepastojimo priezastis jusu? endometrioze?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiny: 30 lapkričio 2009 - 20:00
QUOTE(Twiny @ 2009 11 30, 15:12)
sveikos!  4u.gif
skaitinejau siand rusu forume, ir radau kad BM negalima gert per menesines, tai yra pradet po MM ir baigt kai ateina!  smile.gif dar rase kad BM pirma cikla gerimo gali sukelti menstruaciju velavima, ir gali isilginti cikla! doh.gif ir butinai pagerus 3 ciklus is eiles, daryt vieno cikklo pertrauka! smile.gif vat gal dar kuri nezinojot, tai parasiau! mirksiukas.gif nes pati nezinojau kad galima gert tik po mmm ir iki mmm! rolleyes.gif

Sveikutes 4u.gif ,o as skaiciau,kad geria nuo ciklo vidurio g.gif BM,nu gerai o kodel ant tu tinktura nieko panasaus neparasyta,kaip gert? schmoll.gif Pas mane parasyta,taip gerti 1 men,po to 10 dienu pertrauka,poto vel testi gydyma,o be to spiritinius lasiukus reikia gert tris kartus dienoj po 30-40 lasiuku,o as geriu ,siaip tinktura paruosta citrinos rugsties pagrindu,tai ten parasyta gert po 10-20 lasiuku schmoll.gif ,Nu ir net neisivaizduoju,kaip tiksliai juos gert ,labai daug skirtingu patarimu doh.gif
O del inkstuir man skauda,bet ten parasyta gydo slapimo takus,cistitusirt.t mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo late: 30 lapkričio 2009 - 20:00
QUOTE(late @ 2009 11 30, 21:56)
Sveikutes 4u.gif ,o as skaiciau,kad geria nuo ciklo vidurio g.gif BM,nu gerai o kodel ant tu tinktura nieko panasaus neparasyta,kaip gert? schmoll.gif Pas mane parasyta,taip gerti 1 men,po to 10 dienu pertrauka,poto vel testi gydyma,o be to spiritinius lasiukus reikia gert tris kartus dienoj po 30-40 lasiuku,o as geriu ,siaip tinktura paruosta citrinos rugsties pagrindu,tai ten parasyta gert po 10-20 lasiuku schmoll.gif ,Nu ir net neisivaizduoju,kaip tiksliai juos gert ,labai daug skirtingu patarimu doh.gif
O del inkstuir man skauda,bet ten parasyta gydo slapimo  takus,cistitusirt.t mirksiukas.gif

sveika! smile.gif
as turejau omeny BM arbatos gerima, o ne BM lasiukus spiritiniu pagrindu smile.gif
ka paskaiciau ta parasiau, is lempos tikrai neistraukiau! smile.gif
o tu kaip suprantu apie lasiukus kalbi smile.gif
Atsakyti