Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžies akmenligė

QUOTE(daivulka78 @ 2009 11 28, 01:38)
O kas operavo ax.gif Tikiuosi pirmasis buvo ne Venslauzkas blink.gif  doh.gif



nea, pirmoji buvo Bielko ..o antrasis mane operavo Siauliuose Vincas Abaliksta, geriausias Siauliu chirurgas.. smile.gif pats mane pasieme operuot savo noru.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 28 lapkričio 2009 - 11:04
Sveikutės 4u.gif
Tai ką gi - pirmadienį laukia skylučių dūrinėjimo pilve procedūra ax.gif Laikykit kumštukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2009 12 02, 15:11)
Sveikutės  4u.gif
Tai ką gi - pirmadienį laukia skylučių dūrinėjimo pilve procedūra  ax.gif Laikykit kumštukus  mirksiukas.gif

Laikau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 02 gruodžio 2009 - 16:38
laikom laikom, jau tikriausiai ir namie mirksiukas.gif

man kazko sona pradejo durineti....nesuprantu, 3 savaites po operacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 03 gruodžio 2009 - 09:31
na ir kaip operacija?? 4u.gif


o sona durineja gal ko uzvalgei? na man tai budavo ir padurineja karts nuo karto..net ir dabar 9men.po operac..jei ko uzvalgau paduria... ax.gif
Atsakyti
Tai operacija dar tik laukia - pirmadienį ax.gif ko tai biškuliuką baimė ateina pamažu... narkozės gyvenime negavusi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2009 12 04, 10:22)
Tai operacija dar tik laukia - pirmadienį  ax.gif ko tai biškuliuką baimė ateina pamažu... narkozės gyvenime negavusi...  doh.gif


suprantu...as irgi nezmoniskai bijojau doh.gif na man narkoze asmeniskai nieko lotuliukas.gif jau 2 kartus esu gavus, atsibundu kaip nauja, jokiu pykinimu, geras narkomanas buciau, kazkada sake vienas anesteziologas lotuliukas.gif va tik atminti tai biskutuka kerta lotuliukas.gif

Na nzn dure, kai buvau nevalgius, pasiemiau kambarius siurbliuot, pabruzinau kiek ir toks lengvas skausmelis kazkur sone ir eina....cia gal, kad tinginiauju jau taip ilgai... doh.gif lotuliukas.gif ai va dar del kelimo noriu paklaust, tai gal kuri zino KIEK KG mes GALIM kelt ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 04 gruodžio 2009 - 10:00
Girdėjau, kad iki trijų mėnesių tik iki penkių kg. Turėtum daktarų klausti.
Aš ir turėjau dvi narkozes, dar plius dvi ERCP. doh.gif Tačiau atsibus pirma visų kitų klausimų buna: kada bus galima valgyti. lotuliukas.gif Po kokios valandos alkio jausmas praeina.
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2009 12 04, 11:22)
Tai operacija dar tik laukia - pirmadienį  ax.gif ko tai biškuliuką baimė ateina pamažu... narkozės gyvenime negavusi...  doh.gif


nebijok.... 4u.gif suleis kazkokiu stebuklinguvaistuku , kad baimes nejaustum,..man kaip suleido..kolnuvaziavom suveike.. lotuliukas.gif pagulde ant operac.stalo.ssakau i vc noriu. lotuliukas.gif sako na greit begam..kaip sokau..begom sesele paskui maneir aiskuina kur eit lotuliukas.gif o as pamenu kaip girta plauuuukiu..visa issisiepus..viskas taip juokinga..po to gryztu ziuriu daktaru pilna visi rankas plaunasi...sako oo paciente pabego ar kas cia?

o as bebegdama ne i ta puse pasukau ir jaudariau duris i kita operacine kur kita zmogu operuoja :ohsesele saukia i desine i desine o as i kaire pasukau doh.gif lotuliukas.gif okad juokinga buvo man tada lotuliukas.gif nubegau iki savo stalo atsiguliau...ir sakau nu pradeddam lotuliukas.gif
ti va...ner ko bijot.;)visi ten nuotaikoj.. 4u.gif
Atsakyti
Oi tu, Tinar, ir pavarei lotuliukas.gif Juokiausi iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 12 04, 14:54)
Oi tu, Tinar, ir pavarei lotuliukas.gif  Juokiausi iki ašarų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif jooo..buvo juoko visiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2009 12 04, 11:08)
nubegau iki savo stalo atsiguliau...ir sakau nu pradeddam lotuliukas.gif
ti va...ner ko bijot.;)visi ten nuotaikoj.. 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi prisijuokiau.........Tikiuosi ir man viskas nuotaikoj praeis...
Atsakyti