Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 08 14, 10:56)
Kad svoris negristu atgal,reikia ziuret ka valgai ir kada valgai,stengtis pavalgyt 2-3val iki miego,kad organizmas spetu suvirskint maista,nevalgyti daug saldumynu ir miltiniu patiekali smile.gif silpna tikrai nesijauciu,dienos maista pasiskirstau i 4dalis ir suvalgau kada norisi.Siuo metu nedirbu,tad laikytis nera sunku,kai grisiu i darba baigsis mano visos dietos smile.gif pagerejima tikrai jauciu,negana to kad nukrito svoris,tai pagerejo ir pacios savijauta,oda prasivale nuo spuogu,ir paciai kazkaip lengviau,tada ir pastumejimas kazkoks yra smile.gif aisku jei prastai jauciates kolkas dietas atidekit smile.gif o as va nuo pirmaienio vel imuosi smile.gif

aciu labai uz atsakyma, jei ryt gerai jauciuos, tai butinai prisijungsiu prie jusu pasidietint 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Aš nuo vakar pradėjau laikytis šios dietos. Tai po pirmos dienos -1,1 kg. Kol kas labai džiaugiuosi rezultatais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Treciadiene: 15 rugpjūčio 2011 - 07:16
QUOTE(Treciadiene @ 2011 08 15, 07:15)
Labas rytas,

Aš nuo vakar pradėjau laikytis šios dietos. Tai po pirmos dienos -1,1 kg. Kol kas labai džiaugiuosi rezultatais

thumbup.gif saunuole, rezultatai puikus thumbup.gif

as nuo siandien pradejau laikytis, ir labai smagu, kad ne viena smile.gif kertu dabar pusryciams virtas bulves, kaip issiviriau dienos norma, tai ne taip mazai pasirode bigsmile.gif tik gaila svarstykliu neturiu, tai neisivaizduoju kaip tas 100g atrodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2011 08 15, 09:18)
thumbup.gif saunuole, rezultatai puikus thumbup.gif

as nuo siandien pradejau laikytis, ir labai smagu, kad ne viena smile.gif kertu dabar pusryciams virtas bulves, kaip issiviriau dienos norma, tai ne taip mazai pasirode bigsmile.gif tik gaila svarstykliu neturiu, tai neisivaizduoju kaip tas 100g atrodys g.gif

Ir as jungiuos su jumis nuo siandien smile.gif o 100gr bus lb mazai,kokios 2 nedideles bulves smile.gif
Atsakyti
As nuo rytdienos ir pradedu sia dieta blush2.gif kaip tik kefyro turiu, o paskui jau uzsiprekinsiu ant kitu dienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2011 08 15, 07:15)
Labas rytas,

Aš nuo vakar pradėjau laikytis šios dietos. Tai po pirmos dienos -1,1 kg. Kol kas labai džiaugiuosi rezultatais

ar nesugriesiani pirma diena? as tris obuoliukus suvalgiau blush2.gif gerai, kad jau greit naktis

QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 08 15, 11:44)
Ir as jungiuos su jumis nuo siandien smile.gif o 100gr bus lb mazai,kokios 2 nedideles bulves smile.gif


bulviu tai pirma diena penkias leidziama, ryt 100g vistos
QUOTE(kristynka* @ 2011 08 15, 15:25)
As nuo rytdienos ir pradedu sia dieta blush2.gif kaip tik kefyro turiu, o paskui jau uzsiprekinsiu ant kitu dienu smile.gif

sakiau reikia ieskot kur pigiau kefyras biggrin.gif

smagu kad tiek besijungianciu thumbup.gif
Atsakyti
Mano jau antra diena baigiasi, kol kas laikausi sąžiningai, o 100 gr vištienos ne taip ir mažai biggrin.gif aš geriu daug Pu-erh arbatos, ji bent jau man gerai slopina apetitą
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2011 08 15, 21:44)
Mano jau antra diena baigiasi, kol kas laikausi sąžiningai, o 100 gr vištienos  ne taip ir mažai  biggrin.gif aš geriu daug Pu-erh arbatos, ji bent jau man gerai slopina apetitą

na ziuresim kiek ryt minuso turesi 4u.gif reiktu ir man pasisvert smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Na po antros dienos - 900 gr, tad is viso -2 kg. Jau pradeda jaustis ant drabužių thumbup.gif
Atsakyti
pradedu nuo siandien. bulbytes dar tik verda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2011 08 16, 08:25)
Labas rytas,

Na po antros dienos - 900 gr, tad is viso -2 kg. Jau pradeda jaustis ant drabužių  thumbup.gif

saunuole 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Laikiausi šios dietos 7 dienas sąžiningai. Iš viso atsikračiau 3,3 kg.

Atsakyti