Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

sveikos
man siandien 6diena kai tik vandenelis ax.gif tai jau numeciau 3.5kg thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

man pirma diena, aisku turetu but trecia bet vakar saslykas buvo tai pradesiu is naujo nuo pirmos dienos, kefyriauju ax.gif kas su manim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nors cia ir visai tylu, bet as irgi jungiuosi prie jusu 4u.gif Pradesiu nuo rytojaus su bulvemis, nors ju jau 100 metu nevalgau. Nevalgau ir miltiniu, saldzius labai apribojau ir stengiuosi isguiti is savo gyvenimo. Pas mane tai didziulis virssvoris, del to tikiuosi, kad greiciau kris rolleyes.gif Gersiu pasukas Bifido ir desiuosi cinamono, cili ir imbiero ax.gif

Ar yra kas su manim bigsmile.gif ?
Atsakyti
as ir nuo siandien startuoju su kefyriuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Arvilė* @ 2011 10 04, 15:35)
as ir nuo siandien startuoju su kefyriuku biggrin.gif


Liuks, ne viena busiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2011 10 04, 14:54)
Liuks, ne viena busiu  thumbup.gif

nepyk, bet as sumaisiau dietas, pasirodo cia ne ta, cia kazkoks specialus kefyro receptas, tai as isejau i kita kefyro tema, kur 7dienu dieta yra blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
jei kas geriat, tai as siandien jungiuos su kefiriniu kokteiliuku.

Dar vienas yra skanus kefyro kokteilis, siep sveikas ir vitaminu daug: vienas raudonas greifutras (nuvalytas tik minkstimas) ir stikline kefyro (daug maz kad kiekiai vienodi butu). Labai skanu.
Atsakyti
cia kas nors kalba? g.gif
Atsakyti
gal kas nors jungiates nuo ryt startuot?
Atsakyti
QUOTE(gigute2 @ 2012 04 26, 09:18)
gal kas nors jungiates nuo ryt startuot?

jo, nuo rytojaus vien tik ant kefyriuko sedesiu, niu gal dar laseliuka alyvuogiu aliejaus isipilsiu, nes tas zveeeriskas apetitas neaisku is kur...baigia nukamuot.
Atsakyti
QUOTE(vaida37 @ 2012 04 29, 21:40)
jo, nuo rytojaus vien tik ant kefyriuko sedesiu, niu gal dar laseliuka alyvuogiu aliejaus isipilsiu, nes tas zveeeriskas apetitas neaisku is kur...baigia nukamuot.


Man irgi reikia, pienktadienį važiuojame į draugės vestuves, nauja Hugo Boss suknelė yra labai gera motyvacija g.gif
Atsakyti
sveikos kefyriautojos 4u.gif kaip sekasi kefyriauti? smile.gif man tai siandien paskutine diena kai tik vandenukas. bet neistveriau su vandenuku tai darzoviu salitas valgiau dar doh.gif numeciau 3kg blush2.gif sakyciau kaip pirmam kartui tai visai nieko ax.gif
Atsakyti