Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

QUOTE(TIKESIU @ 2009 12 01, 16:29)
taisyklės tam kad jas būtų galima laužyti....
nesąmonė,negali uždrausti dalintis kasdienybe irnesakyk.gif tegul kitas peržiūri temas unsure.gif

drinks_cheers.gif


sergant veziu gyvenimas juk nesusitraukia iki diagnozes dydzio... cia ne gripas koks - savaite pasirgai, issigydei ir pamirsai. gyvenimas su liga, su diagnoze, intensyvus gydymas ir pasyvus stebejimas trunka metu metus, ir per ta laika vyksta ivairiausiu dalyku...

o koks sios temos "kilnus tikslas"? argi tai nera tikslas gyventi? tiesiog.
Atsakyti
Tas pats būtų temoj apie vaikus kur mamos šneka apie tai kaip su vaikais juos kepė ir dar receptais pasidalina doh.gif ten niekas to nedraudžia dalintis kasdienybe.....
O čia..aš sergu ir ką? Gal aš šiandien"žygdarbį" atlikau- atsikėliau iš lovos.... Ir tai yra svarbu,nes gal kitas taip pat sergantis jau nesitiki to padaryti.... o pamatęs ar paskaitęs tai pritaikys sau ir pabandys taip pat....
Taip kad uždrausti šnekėti "apie MUMS SVARBIA"kasdienybę- sorry-bet marazmas....
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 01, 17:02)
Kažkokioje tautelėje galvos linktelėjimas žemyn reiškia ne, pasukimas į šonus -taip. 4u.gif

Bulgarija. Teko buti, tikrai juokingu situaciju gaunasi biggrin.gif

Moderatore istryne musu rintka informacija apie neigaliesiems priklausancias nuolaidas? blink.gif Grazu...
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 12 01, 17:10)
Bulgarija. Teko buti, tikrai juokingu situaciju gaunasi biggrin.gif

Moderatore istryne musu rintka informacija apie neigaliesiems priklausancias nuolaidas?  blink.gif Grazu...


zinai yra posakis: atleisk jiems, nes jie nezino ka daro, man tai nesuprantamas noras daryt tvarka ten kur per metus kiek- 5 temas prikalbam 4u.gif o visokie spaminimai, blondinai ir kitokio plauko registruoti vartotojai tersia temas kaip nori ir kada nori, kitas reikalas, ir tai jau ne pirmas siame forume atvejis, galima labai paprastai perkelt bendravima i kita foruma, susikurt savo bloga ir panasiai, nes nesinori but rakstim kazkam 4u.gif
Atsakyti
Va butent.As irgi maniau kad kazkam pades pvz kad as gyvenu dabar normalu gyvenima po III stadijos gydymo,kad kas nors pasisems optimizmo is musu skyrelio mergaiciu (ir aisku patarimu), is ju paveikslu,eilerasciu,kelioniu ispudziu,is to kad kazkas po gydymo susilauke vaikelio ir parode jo nuotrauka cia...O ypac jeigu zmogus praeina sunku gydyma,tai man smagu jeigu jis nors viena karta nusisypsos ir visiskai nesvarbu ar jam pakels nuotaika katinelio nuotrauka,ar linksma smailikas,ar gelyte,arba tokie zodziai kaip "apkabinu","laikau kumstukus". O gal cia skaitosi irgi siuksles???
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 12 01, 18:20)
O gal cia skaitosi irgi siuksles???

Čia skaitosi, kad sotus alkano nesupranta. Tai tas pats, kas aklam pasakoti, kas yra saulėlydis. O gal mes irgi turime užsidėti kaukes, ir vaidinti, apsimesti, būti nenatūralios, lygtai dar maža to gyvenime? Esame tokios, kokios esame - be kaukių, be falšo. Užtenka, kad gyvenime gal neparodome visko, kas širdyje ... o čia galime. Ir tą nuotrauką gyvūno, vaiko, rankdarbio įdedame, kaip teisingai Sveta sakė, tuo tikslu, kad kažkas nusišypsotų....Kaip gera, kaip džiaugies, jei tai pavyksta. Ir dar - nebūna čia ištisiniai puslapiai tų foto, ar juokelių. Esmė, manau, išlieka,-bendrauti, būti kartu, dalytis informacija, padėti kitam ir pačiam gauti pagalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 01 gruodžio 2009 - 17:37
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 01, 17:02)
Kažkokioje tautelėje galvos linktelėjimas žemyn reiškia ne, pasukimas į šonus -taip. 4u.gif

Aplenkė mane merginos, pasakydamos, kad Bulgarija.

Buvom su vaikais, prašom dar vienos lėkštutės. Padavėja papurtė gaslvą ir nuėjo. Iš pradžių pasimetėm, o paskui juoktis pradėjom lotuliukas.gif
P.S. Parašiau ir pagalvoju - nugi ne į temą doh.gif Tuoj mane išmes mirksiukas.gif

QUOTE(TIKESIU @ 2009 12 01, 17:49)
Tas pats būtų temoj apie vaikus kur mamos šneka apie tai kaip su vaikais  juos kepė ir dar receptais pasidalina doh.gif ten niekas to nedraudžia dalintis kasdienybe.....
O čia..aš sergu ir ką? Gal aš šiandien"žygdarbį" atlikau- atsikėliau iš lovos.... Ir tai yra svarbu,nes gal kitas taip pat sergantis jau nesitiki to padaryti.... o pamatęs ar paskaitęs tai pritaikys sau ir pabandys taip pat....
Taip kad uždrausti šnekėti "apie MUMS SVARBIA"kasdienybę- sorry-bet marazmas....

TIKĖSIU 4u.gif Smagu matyti prisijungusią. 4u.gif

__________________________________________

Apie sotų ir alkaną aš irgi pagalvojau. Ir duok Dieve Ritai to nepajausti.
Mano galva geriau gyvas forumas apie viską, negu be jokių postų, nes jie ne į temą....TAI REIKŠKIA, KAD MES ESAME, IR MES ESAME KARTU 4u.gif

.GABIJA., ačiū už temukę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 12 01, 19:10)
Moderatore istryne musu rintka informacija apie neigaliesiems priklausancias nuolaidas?  blink.gif Grazu...

tikrai netryniau... na kodėl šmeižiate?
Atsakyti
Ačiū, . GABIJA., ŠAUNUOLĖ. Tokie svarūs žodžiai.

**************
kažką praleidau. Vakar neprisėdau prie kompo. Galiu spėti apie ką buvo kalbama. Onkologinės ligos- tema daugiau nei tema apie vėžį, tai tema apie sergančiųjų šia liga gyvenimą. Tai mūsų kelionė per vėžį.
Tokia tema, kurią siūlė moderatorė turėtų būti skiltyje Šeimos ir moters sveikata arba antras variantas – Bendraminčiuose. Tačiau mūsų tema apima ir viena ir kita, todėl ji yra Kertelėje sielai. Aš, turbūt, pirmoji pradėjau laužyti stereotipus, įdėjau nuotraukas kažkurioje temoje iš kelionių, ne tam, kad pasigirčiau, tam , kad parodyčiau, sergantis žmogus turi savo džiaugsmų, pomėgių ir, žinoma, kasdieniškų problemų. Bijoma dėl atsitiktinai į temą užklystančių žmonių? Betgi pamatęs ir paskaitęs, kad mes ne tik sergam, bet ir gyvenam, tas žmogus gal įgis drąsos ir pasitikėjimo? Gal ras atsvarą savo depresijai, kurią, turi beveik kiekvienas ligonis. Išsitrauks užmirštus virbalus, perskaitys kažkieno rekomenduojamą knygą, pradės svajoti ir planuoti keliones. Pagalvos, jei kažkas gali, gal galiu pabandyti ir aš. Mūsų tema atlieka psichologinę paskirtį. Tai ne tik pasiskundimai: bijau, negaliu, skauda ar padrąsinimai: laikykis viskas bus gerai, tikėk, mes tikime. Tai žymiai daugiau... Ar bloga, pasiguosti, kad šeimoje problemos: serga gripu vaikai arba kaip manoji - papuolė į policiją. Taip su tema tai nesusiję, bet tai susiję su tarpusavio artumu ir supratimu. Su suvokimu - GYVENAME...
Užkliuvo katinuko nuotrauka, gal ir degančios sūnelio? Tiek viena, tiek kita mus džiugina. Aišku, jos nesulyginamos, bet emocine prasme, jos mus praturtina. Šypsausi žiūrėdama į arunes katinuką ir į degančios Igną!!!Moderatorė nepagalvojo, kad gal tai vienintelė mano šypsena per visą savaitę!!!
P.s. pradžioje tema buvo tokia kaip moderatorės rekomenduojama. Atėjo: „pabėdavojo“, pasidžiaugė ir prapuolė. O taip norėtųsi žinoti kaip sekasi. Ką gali parašyti toks žmogus, aišku, tik ne į temą...Nes liga išsirgta, pasveikta, toliau kasdienybė. bet apie tą kasdienybę draudžiama parašyti!!!Moderatorei siūlyčiau pasidomėti Rugutės formumu, man jis bendravimo ir palaikymo etalonas, ypač mažosios Liepos skiltis. Kodėl negali būti čia taip?
Manau, nieko nekeiskim, o jei bus nuspręsta, kad mes teršiam eterį galėsim pasinaudoti degančios pasiūlymu.

Pritariu. GABIJOS. siūlymui, pratrinti komentuojamą tekstą iki svarbiausios minties, rašant atsakymą. Kiek pastebėjau, paprastai taip ir būna, tokias klaideles daro naujokai. Apsižvalgo ir pramoksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 01 gruodžio 2009 - 18:51
Aciu Gabija uz grazius namucius, didele sirdis Jusu uz tai, taip viskas graziai ir isejo, is paciu sirdies gelmiu 4u.gif

O kas liecia del nukripimu, tai turbut ,ko neliecia sitos problemos, tai niekada ir nesupras, ka reiskia sulaukti Velyku, Kaledu, gimtadieniu, uz tai ir sveikinimai toki ilgi buna, as pati cia pradejau dalyvauti gal tik nuo 15 temos, bet viskas perskaityta nuo pirmos temos ir kiekvienas zodis panaudotas tik vienam tikslui - isgyjimui, na kas gali dar mus labiau isgasdinti, negu jau esame isgasdintos savo, savo artimuju ligu, tegul ir trina tuos pasisakymus, bet niekas negales istrinti is musu sirdziu silumos, gerumo, draugiskumo, niekas mum neuzdraus vienai kitos palaikyti. Adminai trins, o mes toliau rasysim, gydymu metu, kartais buna vienintele galimybe, tik toks bendravimas, tai padeda neuzsisklesti savyje, o visos tos nuotraukeles, padeda nors trumpam pamirsti apie liga, pasidziaugti uz kiekvienos sekme. Mes stiprios ir nepasiduosim jokiems spaudimams drinks_cheers.gif
Atsakyti
Štai jūsų nuolaidos, niekas jų netrynė ir net neketino. Gaištu laiką, kad ginčiausi to, ko nepadariau, net nesiruošiau. Kaip jums ne sarmata užsipulti šitaip dėl paprasto pasiūlymo... Smagu būti "suprastai" ir rasti "bendrą" kalbą, daugiau neturiu nė ką ir pasakyti. Gal tik tiek, kad jeigu šitiek blogio aš jums čia pridariau, jūs galite kreiptis į forumo administraciją ir tai aiškintis

QUOTE(tati @ 2009 11 29, 14:36)
Bandom surašyti nuolaidas:

1. IKI senjoro kortele
2. Teo paslaugos
3. Visuomeninio transporto lengvatiniai bilietai
4. Zoo sodas nemokamai 
5. Kauno dramos teatre 50 proc. nuolaida.
6. Parkavimas nemokamas su lipduku.
7. Asmens dokumenų išdavimas ir keitimas (asmens kortelė (80 Lt), pasas (100 Lt) kompensuojami 100%, turintiems darbingumo lygį 0-40% ir neįgaliems vaikams iki 18 m.
8. Dantų protezavimas. NAUJA DANTŲ PROTEZAVIMO TVARKA
Anksčiau aiškinausi: onkologiniams ligoniams protezavimas ir pinigų grąžinimas be eilės. Kaip dabar nežinau. Kam tai aktualu - reikai būtinai perklausti.
9. Dauguma festivalių (pvz. Tytuvėnų vasaros muzikos festivalis), kultūros renginių, parodos, muziejai - taiko lengvatas bilietams (50%). Paprastai ir reikia klausti.
10. I renginius neigaluji lydintis asmuo geli eiti nemokamai. Zinoma, butu gerai pasidometi is anksto (pvz. Siemens arenoje yra tokia tvarka, be to, neigaliesiems skirta speciali loze, yra atskira parkavimosi aikstele)

Siemens arenoje vakar vaziavom ziureti dinozauru, ten suzinojom, kad mane lydintis asmuo galejo eiti be bilieto  doh.gif 100 Lt i bala...

Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 12 01, 19:36)
Štai jūsų nuolaidos, niekas jų netrynė ir net neketino. Gaištu laiką, kad ginčiausi to, ko nepadariau, net nesiruošiau. Kaip jums ne sarmata užsipulti šitaip dėl paprasto pasiūlymo... Smagu būti "suprastai" ir rasti "bendrą" kalbą, daugiau neturiu nė ką ir pasakyti. Gal tik tiek, kad jeigu šitiek blogio aš jums čia pridariau, jūs galite kreiptis į forumo administraciją ir tai aiškintis

Negaliu vertinti to, kas vakar vyko. Žinutės ištrintos, bet pagal reakciją - suprantu, gavome pylos už perdaug šiltą atmosferą. Mes ginam savo namučius, tokius, kokius pačios sukūrėm. Jei būtų blogi - seniausia būtume sprendę atsiradusias problemas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 01 gruodžio 2009 - 18:48