Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

Labas 4u.gif
bbg23 kai kopijuosi, kopikuok pati ir žiūrėk, kokia gausis kokybė.

mes nukopijuoti paprašėme, tai taip atmetinai padaryta buvo... Vln daktarai neįskaitė daug ko, teko žmogiuką vežti...
Atsakyti
QUOTE(Patr @ 2009 12 01, 21:29)
Aš nežinojau, kad čia ribojamas puslapių skaičius, o kodėl adminui nepasiūlius, leisti temas rašyti su daugiau puslapių. Dar, labai džiaugiaus įdėta vaikelio nuotraukyte, juk jis pagimdytas po visų chemoterapijų sveikutis ir gražutis, kodėl tai draudžiama ???? Kodėl draudžiama įdėti tokią stebuklo nuotrauką!!!!

Toks apribojimas, 50 psl., nustatytas visoms SM temoms. Ir jis, matyt, susijęs su serverio techninėmis problemomis - jam būtų per sunku vartalioti ilgesnes temas.
O dėl to, ką mes čia rašome... Čia ateina ir tie, kuriems remisija, ir tie, kurių artimųjų tuoj nebus arba jau nėra. Kaip tai suderinti? Nežinau...

Atsakyti
Rasu lanka,

taip, as atgausiu tikejimo, reikia man maldos.. Aciu 4u.gif
musu gydytoja chemoterapeute serga, tai net ner kam pasiskambinti.. ir apskritai nelabai rimta gydytoja, nepatinka man:( Norisi daugiau demesio ir prieziuros.. Mums sake, kad yra kazkoks uzdegimas kepenyse, tuo tarpu jokio gydymo as nematau.. ar neturetu buti? Na, del to ir bandau su keliais gydytojais susitikti, aptarti situacija.. Gal kazko naujo suzinosiu, kas prailgins mamytes gyvenima.

labins,

tai vat man idomu ar duotu namo nusinesti kopijai, ar ne:/ reikia svarbiausius duomenis, kuriuos galeciau kitiems gydytojams parodyti.

Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 12 02, 00:41)
taip, as atgausiu tikejimo, reikia man maldos.. Aciu 4u.gif
musu gydytoja chemoterapeute serga, tai net ner kam pasiskambinti.. ir apskritai nelabai rimta gydytoja, nepatinka man:( Norisi daugiau demesio ir prieziuros.. Mums sake, kad yra kazkoks uzdegimas kepenyse, tuo tarpu jokio gydymo as nematau.. ar neturetu buti? Na, del to ir bandau su keliais gydytojais susitikti, aptarti situacija.. Gal kazko naujo suzinosiu, kas prailgins mamytes gyvenima.

Smagu girdėti tavo nusiteikimą nepasiduoti. 4u.gif Jums reikia keisti gydytoją, jei manot , kad ji nerimta. Kaip galima žinoti, kad yra uždegimas ir jo negydyti... g.gif Nesuprantama. O tai, kad nenuleidžiat rankų, ir darot žygius pas kitus gydytojus - tikrai sveikintina. Kuo greičiau tai padarysi, tuo bus geriau mamytei ir tau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 gruodžio 2009 - 22:51
Nežinau ko aš čia tiek sujautrėjau paskutinėmis dienomis, bet skaitau Naujos temos pirmasias "karštas" žinutes ir ašaros bėga....
Adis- linkiu, kad momentų kai norisi šypsotis būtų kuo daugiau wub.gif
TIKĖSIU mirksiukas.gif wub.gif
Domogintare, "Mes stiprios ir nepasiduosim jokiems spaudimams " drinks_cheers.gif
Patr - kuo geriausių yspūdžių iš kelionės ir lauksime foto.

*Rita* - ne pro šalį nusišypsoti ir Jums. Skaitydama mergaičių pasisakymus, buvau tikra, kad dabar turėtų sekti Jūsų atsiprašymas (bent jau aš taip būčiau pasielgusi), bet gavau kaip su šlapiu škuduru..... unsure.gif

Labanaktis wub.gif
Atsakyti
o man atrodo paprasčiausiai kvaila ribot šioje temoje pokalbių tematiką. Juolab, kad lyrinių nukrypimų pasitaiko itin retai.
kartais keli mieli žodžiai, subjektyvus požiūris į situaciją padeda labiau nei vaistai.
temą skaito daug žmonių, kurie nerašo. jie paprasčiausiai iš čia atsigeria -atsigaivina. Tą pati daro ir tie, kuriuos apleido (DuokDie, kad laikinai) jėgelės. Kur jiems pasidžiaugti, su kuo pasikalbėti, jeigu ne su likimo draugais. Tada lengviau. Didesnis tarpusavio supratimas. Tie pokalbiai kaip terapija. pagaliau - įrodymas, kad nereikia nuleisti rankų... kad esi ne vienas... ir kad dar nelaikas nuleisti rankas.

nenoriu tikėti, kad reikia pačiam viską pergyventi, kad suprastum. kartais užtenka perskaityti ir įsivaizduoti, kaip yra... ten toliau nuo tavęs.

Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2009 12 01, 22:41)

labins,

tai vat man idomu ar duotu namo nusinesti kopijai, ar ne:/ reikia svarbiausius duomenis, kuriuos galeciau kitiems gydytojams parodyti.



Mums pasiūlė tas kopijas padaryti, sumokėjom kelias kapeikas... būčiau žinojus, būčiau pasakius: STOP, o kaip perskaityti reiks tokią kokybę... juk ir taip tas daktarų raštas neįskaitomas...
nežinau, ar duos... reikia prašyti. nors jeigu ten aparatas geras, gal ir gera kokybe bus... bet juk jie atmestinai daro - juk ne sau. reikia būt akylam - stovėk šaklia ir žiūrėk, ar įskaitoma viskas normaliai

Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 12 01, 22:41)
Rasu lanka,

taip, as atgausiu tikejimo, reikia man maldos.. Aciu 4u.gif
musu gydytoja chemoterapeute serga, tai net ner kam pasiskambinti.. ir apskritai nelabai rimta gydytoja, nepatinka man:( Norisi daugiau demesio ir prieziuros.. Mums sake, kad yra kazkoks uzdegimas kepenyse, tuo tarpu jokio gydymo as nematau.. ar neturetu buti? Na, del to ir bandau su keliais gydytojais susitikti, aptarti situacija.. Gal kazko naujo suzinosiu, kas prailgins mamytes gyvenima.

labins,

tai vat man idomu ar duotu namo nusinesti kopijai, ar ne:/ reikia svarbiausius duomenis, kuriuos galeciau kitiems gydytojams parodyti.


tikrai leis atsisviesti ir kopijas parsinesti namo, KMUK pvz. hematologai, kad jau neberasyt simta kartu, man sesute visad atsviecia kraujo tyrima, echoskopijos israsa ir atiduoda i rankas, gydytojai belieka lapeli ipaisyt tik viena sakini, be to kai prisiregistruoji gauni korta i rankas, o tada tiesiai prie aparato ir atsikopijuojat, nors jau kmuk tai sisi registraturoj stovi, tik aisku kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Atleiskit uz nekulu isikisima(as tik nuolatine skaitytoja), bet man po moderatores ispejamuju zinuciu(kurios ziauriai sunervino, nors as tik skaitytoja), tai mintis tik viena kilo, tegu pasalina ta tema is svarbiu(kad nebebutu nuolatos virsuje prikabinta) ir tada gal nebesikis su pamokymais kiek galima "nukrypti", o kiek jau nebe. Cia tik pasiulymas blush2.gif O siaip, kiek teko matyti, tai naujai atejes zmogus nepuola skaityti visos temos, o iskart klausia, kas jam tuo metu aktualu (tai matyti, nes kartais tai, ko klausia pora psl atgal buna apkalbeta) ir operatyviai gauna atsakyma. Jam tai ir svarbiausia. O tie, kurie pasilieka cia ilgeliau (pvz, kad ir Patr) ir isilieja i bendravima, tai jiems jau ir kaciuko foto pasidaro idomi ir anokia cia tragedija del tokio "nukrypimo". ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 01 gruodžio 2009 - 23:10
QUOTE(labins @ 2009 12 02, 00:00)
Mums pasiūlė tas kopijas padaryti, sumokėjom kelias kapeikas... būčiau žinojus, būčiau pasakius: STOP, o kaip perskaityti reiks tokią kokybę... juk ir taip tas daktarų raštas neįskaitomas... 


Jau daug kartų džiaugiausi ir "reklamavau" Santariškių privalumą - internetinę paciento kortelę Oi kaip ji man patinka mirksiukas.gif Jokio vargo šifruojant "daktariškus" raštus.
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2009 12 01, 23:07)


bet si tema kabo 5 metus ten virsuje, ir niekam netrukde, nes anot moderatores, nebuvo moderuojanciu, ir siaip, mano nuomone, tai moderatore inese sita sumaisti ir pykti, i tema kurioje per 5 metus da niekas nesusipyko, nesusikoliojo, kas pastoviai beveik vyksta sm temose, todel, kad lengviausia isikist i tokia taikia tema, pabandykit i kitas, tai jau butu 5o nauju psl su aptarimu apie si veiksma, na bet palikim tai zmogaus ir forumo administracijos sazinei, o mes jau pasistengsim cia nedet paveiksliuku ir siaip as visai ne apie tai, ka tik i pasto dezute ikrito, jei kas galit apsilankykit siuos seminarus veda isties nuostabus zmones, pasisemsite gerio, energijos, nezinau as visad budavau pakilime, kai tik galedavau sudalyvauti:
Mielieji,

Gruodžio 3 d. visas šeimas, auginančias onkologinėmis ligomis sergančius vaikučius ar turinčioms šia liga sergantį tėtį ar mamą, maloniai kviečiame į susitikimų ciklo „Šiltas šeimos mėnuo“ nemokamą renginį Klaipėdoje. Renginys vyks viešbutyje „Europa Royale Klaipėda“, Žvejų g. 21 / Teatro a. 1.

Suprantame, kad sunki liga pakeičia ne tik sergančiojo, bet ir visų jo artimų žmonių gyvenimą. Tėvams, seneliams, broliams ir sesutėms tenka nuolatos semtis dvasinės stiprybės, kad jie galėtų įkvėpti daugiau vilties ir tikėjimo mažam ar dideliam ligoniui.

Kviečiame visus šeimos narius palaikyti vieni kitus, o kartu įdomiai bei kūrybiškai praleisti laiką su kitomis panašius išbandymus išgyvenančiomis šeimomis.

Renginio programa:

* 12-14 val. Pokalbis-diskusija su psichologu Dima Kuniskiu: „Kaip keičiasi mano šeima: ligos išmokytos pamokos“

D. Kuniskis jau penkiolika metų padeda šeimoms, turinčioms vėžiu sergančių ar jau išgijusių vaikų. Jo teigimu, liga neišvengiamai pakeičia šeimos gyvenimą. Tačiau šeimos narių įgyta patirtis dažnai suteikia netikėtų pojūčių ir įžvalgų, kurios leidžia kitaip matyti ir jausti pasaulį. Apie gyvenimą su ir po ligos, apie naujas spalvas, kurios nuspalvina ligonio ir jį mylinčių gyvenimą, kalbėsime šioje diskusijoje.

Kol tėveliai dalyvaus psichologinio pobūdžio diskusijoje, mažyliams bus surengti įdomūs žaidimai.
* 14-15 val. Pietūs viešbutyje
* 15-16 val. Dalios Bielskytės patirtis: optimizmo pamokos

Poetė, veikli ir kūrybinga moteris Dalia Bielskytė yra įveikusi kraujo vėžį. Dabar savo patirtimi ir žiniomis dalijasi būdama onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas" vadove. Dalia sako, kad vienas žmogus nieko negalėtų padaryti: „Nepraradau nė vieno žmogaus. Aš esu apdovanota žmonėmis. Tai yra pagrindinis dalykas, man brangiausias gyvenime“. Pokalbis su Dalia - apie tai, kaip neprarasti optimizmo ir pamilti gyvenimą iš naujo.
* 16-18 val. Kūrybinės tapybos dirbtuvės su menininke Sigute Ach.

Žinomos menininkės Sigutės Ach tapybos dirbtuvėse visi šeimos nariai kartu sukurs tapybos darbus. Pasinėrę į kūrybines spalvų ir formų paieškas tėveliai su vaikas turės galimybę atsipalaiduoti, patirti naujų pojūčių ir įrodyti, kad kiekvienas gali būti menininkas.

Prašome mums pranešti, kiek vaikučių dalyvaus renginyje. Jei ketinate atvykti iš toliau, galime kompensuoti kelionės išlaidas.

Dėl planavimo dalyvauti renginyje ir detalesnės informacijos prašome skambinti telefonu 8-5-2499945 arba rašyti edita@luziotaskas.lt. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvių skaičius ribotas.

Lauksime Jūsų,
LR Sveikatos apsaugos ministerija

Organizatorius: UAB „Small talk ideas“

Kviečiam į seminarą „PO ANGELO SPARNU“ Vilniuje

Seminaro dalyviai: visi sergantys ar sirgusieji onkologinėmis ligomis, jų artimieji ir draugai, kurie bendraus, dalysis patirtimi kas jiems padėjo ir kas juos saugojo kritiniais gyvenimo momentais, susikurs savo gyvenimo/ateities žemėlapį, mokinsis relaksacijos ir nusipieš savo angelą globėją ir kt.

Seminaras vyks gruodžio mėn. 5 d. (šeštadienį).
Gražioje vietoje šv. Kryžiaus namuose (S. Daukanto a. 1, Vilnius - senamiestis, šalia Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčios, įėjimas iš Stuokos-Gucevičiaus skvero, priešais Prezidentūrą).
Seminaro trukmė nuo 11.00 iki 14.00 val.
Registracijos pradžia - 10.30 val.

Angelas globėjas, tas kuris lydi, padeda ir saugo sunkiu metu. Kas yra jūsų angelas ar globėjas – jūsų pasąmonė, intuicija, mistinė būtybė, dangaus angelas, jūsų artimas ir mylimas žmogus, gydytojas, jus pats?

Į savo psichologines gelmes susirgus pažvelgsime linksmai per paskaitas, žaidimus ir praktinius užsiėmimus, mums talkins ir su mumis bus lektoriai:

* I TEMA: „Mano globėjas: žmogaus ir angelo kelionė“
Sandra Birbilaitė – med. psichologė Santariškių klinikos Hematologijos centras.
* II TEMA: „Angelas sargas ligoninėje – gydytojas: kaip bendrauti, kad abiem būtų jauku“
Renata Jucaitienė – gyd. hematologė Santariškių klinikos Hematologijos centras.


Seminaras praktinis, todėl dalyvių skaičius ribotas, ilgai nedvejodami užsiregistruokite:

* tel. 8 673 11110
* el. paštu psichologas@kraujas.lt


SEMINARAS NEMOKAMAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 01 gruodžio 2009 - 23:17
QUOTE(bbg23 @ 2009 12 01, 22:44)
Gal zinote, ar lengva gauti dokumentu kopijas? Jeigu nuvaziuosiu pas chemoterapeute, ar duos atsisviesti?


Jei ligos istorija ne visada buna pas chemike, eik prasyti atsisviesti registraturoje, kai ji ten atiduota.
Ligos istorijos i rankas neatiduoda, bet jei nori atsisviesti eina is registraturos sesute kartu i rusi, kur yra svietimo aparatas ir atsviecia. Ne karta ta dariau. Atsiskaitai ten pats. Man tik pasake, kad nesviecia to kas irasyta ju gydytoju i ligos istorija ranka g.gif
Beje, galite reikalauti chemoterapeutes israso is ligos istorijos, galite pasakyti, kad, pvz. seimos gydytoja reikalauja, kad galetu isegti i ligos istorija poliklinikoj. Man israsa paruose ir neprasomi, butent seimos gydytojai, ten matesi visi pooperaciniai pataloginiai tyrimai, chemoterapinis paskirtas gydymas ir jo eiga, visi atlikti tyrimai ir ju rezultatai. Praktiskai viskas ko reikia.


QUOTE(Požiūris @ 2009 12 02, 00:07)
tai mintis tik viena kilo, tegu pasalina ta tema is svarbiu(kad nebebutu nuolatos virsuje prikabinta) ir tada gal nebesikis su pamokymais kiek galima "nukrypti", o kiek jau nebe


Apie ta pati pagalvojau. Ar kam nors is jusu svarbu, kad tema butu pradzioje "raudona"? Gal tegul isima ir ramu bus. Net nematau priezasties, kad ji ideta i svarbias. Suprantu reikia lesas kazkam rinkti, kaip Ugninei.... Ir moderatoriams ramu bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Julija-: 01 gruodžio 2009 - 23:22
labanakt wub.gif

nu va - ir baigias pirma žiemos dienelė... ryt bus geresnė ir gražesnė... 4u.gif
Atsakyti