Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

Deganti,
is kur suzinojai apie siuos seminarus? Galvoju, kad butu gerai ir man suzinoti apie juos is anskto, vis tiek ateis laikas, kai galesiu ir savarankiskai kazkur nuvykti, o laisvo laiko tai turesiu...

Gabija, laikykites! Su tais tyrimais visko buna, labai tikiuosi ir linkiu, kad ten butu nerimtas darinukas.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 12 02, 23:14)
Deganti,
is kur suzinojai apie siuos seminarus? Galvoju, kad butu gerai ir man suzinoti apie juos is anskto, vis tiek ateis laikas, kai galesiu ir savarankiskai kazkur nuvykti, o laisvo laiko tai turesiu...

Gabija, laikykites! Su tais tyrimais visko buna, labai tikiuosi ir linkiu, kad ten butu nerimtas darinukas.


siaip visada gaunu info is kraujas.lt, na buvau sios organizacojos narys, ir esu tik daba bicki atostogauju kol mazius paaugs, tai man i pasta ikrenta, atsiusk man per a.z savo el. pasto adresa, mielai pasidalinsiu biggrin.gif

arba
naujienu prenumerata

ir dar kaunieciams

Gerbiamieji,



Onkohematologinių ligonių bendrija (OHLB) "Kraujas", kurios vienas svarbiausių uždavinių - skleisti informaciją apie visas kraujo vėžio rūšis ir jų gydymo galimybes, moderniausius gydymo metodus bei jų prieinamumą, tęsia švietėjišką veiklą - organizuoja Lietuvoje Mielomos dienas.
Seminarų cikle - gydytojų onkohematologų bei psichologų paskaitos, suteiksiančios praktinės informacijos, kaip gyventi su liga ir ją gydyti.

2009 m. gruodžio 4 d. Mielomos dienų renginys vyks Kaune, J.Gruodžio g. 21, viešbutyje Best Western "Santaka“. Renginio pradžia 16 val.

Nuspalvindamas renginius violetine - Advento spalva, Mielomos dienas lydės profesionalaus dailininko Arūno Mėčiaus specialiai OHLB "Kraujas" sukurtas paveikslas "Violetinis angelas".

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 02 gruodžio 2009 - 23:31
QUOTE(Deganti @ 2009 12 03, 00:24)

Nuspalvindamas renginius violetine - Advento spalva, Mielomos dienas lydės profesionalaus dailininko Arūno Mėčiaus specialiai OHLB "Kraujas" sukurtas paveikslas "Violetinis angelas".

user posted image


Oi nenorėčiau tokio paveikslo savo kambaryje.Tai kažkoks vampyras.Jei jis įkūnija ligą, tai tikrai talentinga.Pasižiūrėjau ir atrodo sverbiasi akimis į vidų.Brrrrrrr
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 02, 21:01)

Oi reiks raminamų tablečių  verysad.gif


.GABIJA. suprantu kaip neramu yra laukti. Bet laukimą sušvelnina darbai, užsiėmimai. O prieš šv.Kalėdas - jų netrūksta doh.gif . Įmečiau vieną pasiūlymą į albumėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
Paveikslas nekoks, sakyčiau,... toks niūrus ir slegiantis unsure.gif

_____________________

Gabija, gal apraminčiau pasakius, kad man preitais metais VOE metu stebėjo darinuką šl.pūslėje. Siuntė aiškiau išsitirti, ir paaiškėjo, kad tai nėra blogietis. Markerį aš pasidaryčiau privačiai, nelaukčiau to 15- to. Kaip šiandien, ar aprimote nors kiek?

Saulytė Jums

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 03 gruodžio 2009 - 09:13
Labas rytas 4u.gif

Mes ryt klinikų nematysim - granuliocitai krito iki 0,7 verysad.gif Atsideda procesas pirmadieniui.

Deganti, smagu matyt čia dažniau užsukančią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 03, 10:12)
Paveikslas nekoks, sakyčiau,... toks niūrus ir slegiantis  unsure.gif



Nepatikėsit ,vakar atsigulusi užsimerkiau ir tas kiborgas prieš akis.
Įtaiga fantastiška, tik man labai negatyvi.

Ifauru labai gaila , kad "Mes ryt klinikų nematysim - granuliocitai krito iki 0,7 Atsideda procesas pirmadieniui."

Arūne ačiū už saulytę.

Ir visoms palaikančioms Saulėlydis, Tati , Deganti, Dogomintarė, Rasų lanka,Ifaurų, Sveta <Ramunė dėkoju labai , labai user posted image

Geros dienos user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 03 gruodžio 2009 - 09:39
Laba diena mergaitės
pagalvojau,kad išdrįsiu paklausti,
gal turite kokių žinių nuo Ugninės?
Atsakyti
QUOTE(tokia @ 2009 12 03, 10:34)
Laba diena mergaitės
pagalvojau,kad išdrįsiu paklausti,
gal turite kokių žinių nuo Ugninės?


Tik tiek
http://ugnine.webs.com/

Nesupratau aš Ugninės vidinio pasaulio.Nuo ašarų iki tokios arogancijos.
Bijau, kad ji padarė meškos paslaugą toms, kurioms irgi reikės rimtos pagalbos.O mergaitės jai tikrai daug padėjo.
Gal aš blogai suprantu?
Atsakyti
labas rytas hi.gif

GABIJA heart.gif

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 03, 09:46)
Nesupratau aš Ugninės vidinio pasaulio.Nuo ašarų iki tokios arogancijos.
Bijau, kad ji padarė meškos paslaugą toms, kurioms irgi reikės rimtos pagalbos.O mergaitės jai tikrai daug padėjo.
Gal aš blogai suprantu?

man atrodo, kad tai gynyba... ji nesava del ligos, del skausmo, del rupescio, baimes del dukrytes, del problemu savoje ir tevu seimoje... jaunos moters peciams tai milziniska nasta, negalime reikalauti, kad ji uzsikrautu dar ir atsakomybe uz mus. padejome, kuo galejome, paaukojome savo laiko ar pinigu ir viskas, cia musu vaidmuo baigiasi, jos keliu mes eiti negalime, net uz rankos negalime palaikyti... labai tikiuosi, kad gydymas vyksta, kad ji gauna reikiama medicinine pagalba...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 12 03, 11:02)
labas rytas hi.gif
negalime reikalauti, kad ji uzsikrautu dar ir atsakomybe uz mus.

o ko mes prašome? Tik trumpo "labas". "kaip gyveni". Rūpi gi... O dabar nesupranti - kaltas? jei kaltas, tai kuo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 03, 10:07)
o ko mes prašome? Tik trumpo "labas". "kaip gyveni". Rūpi gi... O dabar nesupranti - kaltas? jei kaltas, tai kuo ?   g.gif

nekaltas, nekaltas bigsmile.gif

man irgi noretusi zinoti, kaip jai einasi. ir vis delto, tik ji pati sprendzia, kiek ir ko viesinti apie save ir savo liga. juk sioje temoje raso tos, kurios nori rasyti, kurios mato prasme susirasinejime, pasidalijime... bet ne kiekvienas zmogus nori savo kancia nesti i viesuma, o ypac Ugn*Ine - man rodos, ji nori, kad visi ja matytu zydincia, su sypsena. o jei tos sypsenos nera? gyvenimo normalumo iliuzija tokia trapi...
***
dar kilo mintis... prisimenat kaip buvo jos bloge su nuotraukom? kazkas pakomentavo, kad kaip gali sergantis zmogus nuolat sypsotis, jei sypsosi, tai gal ne taip jau ir prastai viskas? ir Ugn*Ine iseme grazias nuotaukas... o pamasciusi - vel grazino... man atrodo, kad ji vis dar neisaugusi is noro patikti ir itikti zmonems - o juk tai paprasciausiai neimanoma, ypac kai isejusi i viesuma susiduri su daugybe zmoniu, kuriu kiekvienas turi savo nuomone ir savo reikalavimus (nors ir pacius geranoriskiausius)... per sunku, tai tiesiog per sunku - ir ji atsitvere, pasitrauke...
***
daznai pagalvoju apie Ugn*Ine... taip norisi, kad ji iveiktu liga, kad gyventu... ji grazus zmogus, kurybiskas - jai dar tiek reikia ismokti, patirti, atsiskleisti, o ne buti nuskintai dar nespejus pražisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 03 gruodžio 2009 - 10:25