Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

bbg23,


Ar mamytė pakankamai geria, nes šitaip vemiant gali ištikti dehidratacija. Todėl reikalingos fiziologinio skysčio lašelinės. Klinikose daug kas ateina susilašinti po chemoterapijos praėjus kelioms dienoms, taip palengvina būklę. Apie tai, kad mama tik tiek tevalgo būtinai pasikalbėkit su gydytoja. Nebandėt siūlyti lengvo omleto, sultinių, trintos daržovių košės.

Dėl kortos, jei duos į rankas ir jei kortelė nėra kaip mano 7 cm storio, be to namie turit skenerį - galima nusiskenuoti ir po to spausdintuvu atsispausti. Kokybė būna gera, bet reikia mokėti neblogai elgtis su kompiuteriu, nes vaizdas juo reguliuojamas arba galima nufotografuoti su skaitmeniniu fotoaparatu, perkelti į kompą ir atspausdinti arba įrašyti į diskelį, taip dažniausia elgiasi mano vyras. Na, man iki tokių viražų toli, tai nepatarsiu kaip tai techniškai padaryti...Bet gal šalia namuose yra koks nors prie kompiuterių žmogiukas arba gal net pati tokia?
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 12 02, 00:16)
Gruodžio 3 d. visas šeimas, auginančias onkologinėmis ligomis sergančius vaikučius ar [B]turinčioms šia liga sergantį tėtį ar mamą, maloniai kviečiame į susitikimų ciklo „Šiltas šeimos mėnuo“ nemokamą renginį Klaipėdoje. Renginys vyks viešbutyje „Europa Royale Klaipėda“, Žvejų g. 21 / Teatro a. 1.[/b]

Vat apie šitą renginį galvoju. Buvau skaičius jau, tačiau nesiregistravau dar. Ta gripo epidemija gąsdina, o be to vaikui - pamokų laikas. Kaip kitos klaipėdietės, ar nežadate? Tati, Sveta ?
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 01, 23:32)
Vat apie šitą renginį galvoju. Buvau skaičius jau, tačiau nesiregistravau dar. Ta gripo epidemija gąsdina, o be to vaikui - pamokų laikas. Kaip kitos klaipėdietės, ar nežadate? Tati, Sveta ?


manau sergantys neis, o tarp sveiku neuzsikresit, butinai sudalyvaukit 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau visų, daugiau nesikišiu į jūsų temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 12 01, 19:36)
Štai jūsų nuolaidos, niekas jų netrynė ir net neketino. Gaištu laiką, kad ginčiausi to, ko nepadariau, net nesiruošiau. Kaip jums ne sarmata užsipulti šitaip dėl paprasto pasiūlymo... Smagu būti "suprastai" ir rasti "bendrą" kalbą, daugiau neturiu nė ką ir pasakyti. Gal tik tiek, kad jeigu šitiek blogio aš jums čia pridariau, jūs galite kreiptis į forumo administraciją ir tai aiškintis

Atsiprasau del to, nes paziurejau ne i 20 tema, o i 19 ir pamaniau, kad stipriai pratrinta viskas buvo.
Bet su jusu siulymu nenukrypti nuo ligos temos nesutinku. Taip iseitu, kad as rasyti beveik negaleciau, nes mano liga reta, daryta operacija irgi reta, siuo metu netaikomas joks gydymas, niekas nevyksta, as laukiu busimos operacijos, po kurios TFU TFU TFU nebereikes galvoti apie ta liga daugiau. Juk tai kertele sielai! Yra temu, kur per maziau nei savaite pripliurpiama 50 psl - tikrai ne i tema didzioji dalis zinuciu yra (kazkada specialiai pavarciau viena is tokiu karstu temu). Tikrai siulyciau "nukelti" sia tema nuo svarbiuju ir leisti mums dziaugtis savo mazais dziaugsmeliais, palaikyti vienai kita sunkia akimirka ir suteikti reikalinga informacija.
QUOTE(Deganti @ 2009 12 02, 00:16)
Gruodžio 3 d. visas šeimas, auginančias onkologinėmis ligomis sergančius vaikučius ar turinčioms šia liga sergantį tėtį ar mamą, maloniai kviečiame į susitikimų ciklo „Šiltas šeimos mėnuo“ nemokamą renginį Klaipėdoje. Renginys vyks viešbutyje „Europa Royale Klaipėda“, Žvejų g. 21 / Teatro a. 1.

Labai noreciau nuvykti! Tik as pati nemobili, o MB dirba sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 12 01, 23:49)
Atsiprašau visų, daugiau nesikišiu į jūsų temą 4u.gif


4u.gif tik neiskelkit temos is svarbiu, cia jau as kitos nuomones nei dalyves, o kodel, o gi man banalybiu banalybe musu tema salia: mane paliko vyras, man siandien nesiseka, kas Jam, sudauzytos svajones, mano jausmai, tavo jausmai, praeities seseliai ir panasiai, pvz ar temos apie treciuosius nereiketu iskelt i ta zymiaja - kai isimaiso trecia skilti 4u.gif bet cia neesme, kazkada su moderatoriu pagalba si tema atsidure tarp svarbiu, mes jau geriau pasistengsim jos neuzgozti plepesiais, bet lai buna, labai prasau wub.gif

[/B]tati gal susikoperuotumet su merginom i ta rengini 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 02 gruodžio 2009 - 00:00
QUOTE(Deganti @ 2009 12 02, 02:00)
4u.gif tik neiskelkit temos is svarbiu

nekelsiu, nė neketinau. Kadangi jūsų temos neseksiu, idant nesupykdyt taip ir vėl, tai jeigu bus čia kokių nors nesklandumų ar reklaminių žinučių, aš šiaip kažkokios pagalbos reikės - kreipkitės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 12 02, 01:00)
]tati gal susikoperuotumet su merginom i ta rengini  4u.gif

Jei kas mane "prikoperuotu" biggrin.gif, labai apsidziaugciau. Arune, kokios jusu galimybes?
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 12 02, 01:04)
nekelsiu, nė neketinau. Kadangi jūsų temos neseksiu, idant nesupykdyt taip ir vėl, tai jeigu bus čia kokių nors nesklandumų ar reklaminių žinučių, aš šiaip kažkokios pagalbos reikės - kreipkitės mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Taika. Miegosim ramiau. Emocingos mes, moterys, vienos pasikarščiavom, kitos, ir gavosi negerumai. "Katinukai" nuo šiol turės kitą jaukią kertelę tongue.gif o visa kita, manau, liks kaip buvę ax.gif


***************

Tati, mašiną aš turiu, vairuoju pati, jei ką, susirašysim... tik reik nuspręst, ar pavyks dalyvaut, ar nesusirgsim iki to laiko. ir pan. Susirašysim, jei ką... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 12 02, 01:00)
banalybe musu tema salia: mane paliko vyras, man siandien nesiseka, kas Jam, sudauzytos svajones, mano jausmai, tavo jausmai, praeities seseliai ir panasiai,


Turbut todel, kad jai cia isvis nevieta ir atrodo ji cia svetima. Logiska butu buve siai temai buti skyriuje "Moters ir seimos sveikata" nei "Tarp musu mergaiciu".
Kazkada, visai neseniai, kai ieskojau informacijos butent sveikatos temoje ir ieskojau. Radau merdejancia leisgyve tema apie kruties vezi, kurioje niekas niekada negauna atsakymo. Net i galva nebutu sove ziureti plepesiuose. O sveikatos temoje jai buti "raudonai: labai tiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Julija-: 02 gruodžio 2009 - 07:11
QUOTE(-Julija- @ 2009 12 02, 07:09)
Turbut todel, kad jai cia isvis nevieta ir atrodo ji cia svetima. Logiska butu buve siai temai buti skyriuje "Moters ir seimos sveikata" nei "Tarp musu mergaiciu".
Kazkada, visai neseniai, kai ieskojau informacijos butent sveikatos temoje ir ieskojau. Radau merdejancia leisgyve tema apie kruties vezi, kurioje niekas niekada negauna atsakymo. Net i galva nebutu sove ziureti plepesiuose. O sveikatos temoje jai buti "raudonai: labai tiktu.


mano nuomone labiau tiktu - Svetimo skausmo nebuna, bet tiesiog esam yprate, kad ji cia Kerteleje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Patr @ 2009 12 01, 21:53)
Oje, ojė, .GABIJA. sudėjo ne nuorodas, o temų pavadinimus ir datas. Kaip tada tas temas surasti???


Kažkodėl nesuveikė technika, pas mane jos buvo atkopijuotos ir veikė, todėl ir nepasitikrinau forume, bet matau klaida ištaisyta.Būna , kad blynas prisvyla...


Dėkoju visoms už pagirimus.Kur raudona ten gražu.Kaip vienas draugas išsireiškė mažam ir durnam.
O jei rimtai .Kas žiūrėjote laidą apie Brazilijos "Dievą Džoną", tai tame kaime gyvena išgijęs rusas, tai jis nuo karolių iki šlepečių raudonai pasirėdęs ir tiki , kad tai jam suteikia energijos ir išgydė nuo vėžio.

user posted image

Geros dienos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2009 12 01, 22:15)
[Sakau mamytei, kad paskambinsiu daktarytei ir paklausiu, ar mes galime dar kartą pasidaryti rentgeną. Mamytė labai užprotestavo ("...trukdysi gydytoją, be to dar truputi kosau, tai pasidarysiu...") , o aš ir nusileidau. Dabar vis graužiuosi, kad paklausiau.  unsure.gif
Juk negalima taip dažnai daryti...


Jei kosa , tai gerai , kad pasidarėte nuotrauką.Kai man pliauroje buvo metastazės, per dvi savaites su gydytojų žinia padarė rentgeną ir dar dvi kompiuterines.
Kažkada klausiau Čekuolio laidą, tai jis sakė, kad Japonijoje daugiausia po atominio bombardavimo mirė nuo tiesioginio griaunamojo bombos poveikio.Radiacijos žala buvo didžiausia netoli epicentro.O toliau gyvena japonai, černobiliečiai.O su rentgenu , tai vienkartinė ir tikrai gyvenimui nepavojinga dozė, juk nestovi po rentgeno aparatu kaip soliariume 10 min.

Papildyta:
QUOTE(Patr @ 2009 12 01, 21:29)
Aš nežinojau, kad čia ribojamas puslapių skaičius, o kodėl adminui nepasiūlius, leisti temas rašyti su daugiau puslapių.


Man rodos esmė ne puslapių skaičiuje, bet pavyzdžiui atkartojus tą patį atviruką , nuotraukytę po kelis kartus , atkopijavus didžiausius tekstus tiesiog pasimeta svarbi informacija.Jos reikia ieškoti perverčiant kelis lapus.
Bet dabar grožėsimės savo brangenybėmis albumėlyje ir niekam nebus problemų.
Tik įspėkime, kad ten kažką įdėjome.
Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2009 12 01, 23:41)
Rasu lanka,


tai vat man idomu ar duotu namo nusinesti kopijai, ar ne:/ reikia svarbiausius duomenis, kuriuos galeciau kitiems gydytojams parodyti.


Namo Klinikose neštis neduoda, bet yra mokamas kopijavimo aparatas.
Atsakyti