Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

Visoms, labas dienas 4u.gif 4u.gif

Gabija wub.gif - kiek tik begaliu , spaudžiu kumštelius, kad tyrimukai būtų tau labai palankūs ir kad šventes švęstum su plačia šypsena veide. Kad tavo raudonas megztukas pritrauktų kuo daugiau gerų emocijų - ne tik šiandien... wub.gif
Atsakyti
Sėkmės Gabija
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 12 02, 14:00)
Visoms, labas dienas  4u.gif  4u.gif

Gabija wub.gif - kiek tik begaliu , spaudžiu kumštelius, kad tyrimukai būtų tau labai palankūs


Su tyrimais pasimetusi.Onkologas nieko nesakė, o kai perskaičiau išrašą radau, kad apčiuopiamas 1,5 cm infiltratas.Ar jis kažkuo neįsitikinęs , ar nenorėjo manęs nervuoti.
Toliau rašo, kad gavus markerio rezultatus bus sprendžiama apie tolesnį gydymą.
O markerį sužinosiu tik 16 gruodžio.Oi reiks raminamų tablečių verysad.gif
Penktą operaciją ir chemiją ? doh.gif

Megstinis ir modelis rankdarbių skyrelyje.
Papildyta:
QUOTE(TIKESIU @ 2009 12 02, 14:28)
Sėkmės Gabija
user posted image


Dėkoju, atrodo jos prireiks.

Ko gaila tai plaukų, nes grįžti teks prie pirmųjų ciklų chemijų.Sveika beplauke vasara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 02 gruodžio 2009 - 20:00
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 02, 20:01)
Megstinis ir modelis rankdarbių skyrelyje.
Papildyta:
Dėkoju, atrodo jos prireiks.

Ko  gaila tai plaukų, nes grįžti teks prie pirmųjų ciklų chemijų.Sveika beplauke vasara.


GABIJA sekmes, viskas bus gerai, visada baisu, bet kaip kazkada viena moteryte sake: aciu Dievui, kad yra ta chemija, tai leidzia man vis dar dziaugtis gyvenimu 4u.gif Iki vasaros dar toli, ziu jau gal ir gydymas bus baigtas ir plaukuciai gris, man kazkaip pasiseke su metu laiku, nuslinko lapkriti, chemija baigiau kova, o birzeli jau vaiksciojau su savais, trumpais, bet savais superiniais, imesiu i albuma, kaip tik klasiokei rodziau, kaip as senatvej plaukus kirpsiu, na ar as ne optimiste lotuliukas.gif

GABIJA - gi ten sedevras, ale Statkeviciaus otkutiur wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 02 gruodžio 2009 - 20:55
QUOTE(arune @ 2009 12 02, 01:32)
Vat apie šitą renginį galvoju. Buvau skaičius jau, tačiau nesiregistravau dar. Ta gripo epidemija gąsdina, o be to vaikui - pamokų laikas. Kaip kitos klaipėdietės, ar nežadate? Tati, Sveta ?

Arune,mes tai neeisim,siandien mazoji nakti turejo temperaturos 38.5,diena nieko g.gif Bet buvo pas mociute visa diena.O dar ir langus mums stato naujus,tai cia tvarkymo karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 12 02, 21:01)
Su tyrimais pasimetusi.Onkologas nieko nesakė, o kai perskaičiau išrašą radau, kad apčiuopiamas 1,5 cm infiltratas.Ar jis kažkuo neįsitikinęs , ar nenorėjo manęs nervuoti.
Toliau rašo, kad gavus markerio rezultatus bus sprendžiama apie tolesnį gydymą.
O markerį sužinosiu tik 16 gruodžio.Oi reiks raminamų tablečių  verysad.gif
Penktą operaciją ir chemiją ? doh.gif

Megstinis ir modelis rankdarbių skyrelyje.
Papildyta:
Dėkoju, atrodo jos prireiks.

Ko  gaila tai plaukų, nes grįžti teks prie pirmųjų ciklų chemijų.Sveika beplauke vasara.

Na labai nesijaudinkit, gal tas infiltratas visai nepiktas ir uz tai reikalingas markeris, kad butu isitikinta ar Jums reikia gydymo ar ne, o gal bandykit pasidaryti privaciai merkeriuka, uztruks tik por dieneliu ir bus ramiau 4u.gif .
Pazistu moteri, kuri serga kruties veziu, na daug metu moteriske po operacijos, gal net jau ja skaito pasveikusia, bet po kurio laiko atsirado darinukas skrandyje, tai ji jau buvo isitikinusi ir gydytojai optimistiskai nenuteike, kad tai pikta, bet po operacijos paaiskejo, kad tai visai nepiktas darinys. Miela Gabija, kiek zinau Jums markeris yra informatyvus, tai gal nesikankinkit dvi savaites doh.gif
Atsakyti
Gabija ,gal tikrai dar nieko 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gabija 4u.gif - laukimas tas tikrai nervus gadina... Bet aš taip pat manau, kad nebus taip , kaip tu sakai. Gydytojas ir negalėjo visko iki galo susakyti, kol nėra visų tyrimų, kad nesuteikti nepagrįstų vilčių ar neužduoti širdies. Ar to markerio visada taip ilgai lauki? Gal jokios penktos operacijos ir penktos chemijos nereiks . Ir vasara bus su puikiąją šukuosena visame gražume... Galvokim šiandien taip... wub.gif
...Raudonoji Mergele mūsų... thumbup.gif
Atsakyti
Mano sūnus irgi sako pasidaryti mokamą.Bet , kad onkologo nebus , tai be jo vis tiek nieko neišspręsiu, bent žinosiu ar reikia nervuotis.Ot š....user posted image

Bet dar galvoju, kad jei blogas, tai 16-to pasikartočiau privačiai, dinamiką matyčiau. g.gif Kai preitą kartą augo, tai per dvi savaites nuo 60 iki 100 užlipo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 02 gruodžio 2009 - 22:21
Didžiausios sveikatėlės Jums Gabija . labai dailus megstukas .
o aš į augintinius savo šuneli idėjau .
Kažin ar Kauno klinikose hematologiniam,nera karantino?ar įleidžia lankyt? penktadieni jau vešiu tėvelį gultis į lygoninę,tikiuosi viskas bus gerai ir chemija nebus labai pikta.
Sveikit visos ,ir visoms stiprybės . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 12 02, 23:22)
Didžiausios sveikatėlės Jums Gabija . labai dailus megstukas .
o aš į augintinius savo šuneli idėjau .
Kažin ar Kauno klinikose hematologiniam,nera karantino?ar įleidžia lankyt?  penktadieni jau vešiu tėvelį gultis į lygoninę,tikiuosi viskas bus gerai ir chemija nebus labai pikta.
Sveikit visos ,ir visoms stiprybės .  4u.gif

Mano mama (jei kraujas leis) irgi penktadienį Kaune klinikose gulsis. Karantinas yra, bet prieš pora savaičių nebuvo labai griežtas - parašytas lapas, kad lankyti leidžiama tik sunkesnius ligonius. Nuo to laiko 2 sav. praėjo.
Papildyta:
.GABIJA., nereikia panikuoti. Gal ramiau būtų žinant markerį, bet pažiūrėja - tas infiltratas dar neaišku kas tai yra...

Megztinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 12 02, 23:22)
Kažin ar Kauno klinikose hematologiniam,nera karantino?ar įleidžia lankyt? 


Teoriškai tikrai yra, bet praktiškai žmonės deda striukes į maišus ir per skyrius ar požemiais pralenda.Klinikų katakombų neužtversi.O palatoje , kai gulėjau vasarį irgi buvo karantinas, tai niekas nieko nesakydavo, tik prašydavo ilgai nebūti.Ir vizitacijų metu liepdavo nesimaišyti.Dabar nežinau.Ifauru gal žino, ji su mama lankosi.
Tik pačiam baisu, kad neužneštum, gal šiuo metu esi nešiotojas, velniai ten žino.
Atsakyti