pas mus ir pastovi sloga,tai nusipirkau oro drekintuva,tai galiu drasiai sakyt,kad vaikui miegant nei karto neuzsikimso nosyte
,tik kai atsikelia,pradeda begt,va dabar jau zalia tokia pasidare,ir taip bijau kad tik ant ausyciu nekristu
,reiks gelbetis kazkaip,mes purskiames sterimara ir Tyzine lasiukus.


Yra lašiukai DERINATI tai vietoje buvusio interferono. Mes jį naudojom tai padėjo neblogai. O kad lengviau juos ištraukti tai daktarė mum skyrė BRONTEX sirupą, kuris skystina sekretą. Mum praėjo slogytė per 4d. šitaip besigydant. Ir infiucidą (hemeopatinį) vaistą dar profilaktiškai išrašė, kad neatkrisrume. O susirgom kai mum buvo vos 3sav.

Mums sloga = beveik nuolatinis palydovas.
Va tik ka baigem antibiotiku kursa del slogos
praejo
, bet bijau kad vel i darzeli eis, tai vel tuoj pat sloga prisistatys. Jau pradejau bijoti kad kokia alergine nebutu.
Mes nuo slogos visada geriam Actifed sirupa ir lasinam Euforbium lasiukus (homeopatiniai). Si kart buvo persilpnas vaistas, tad gavom Colargoli lasint (tokie juodi lasiukai). Ir liepe gydytoja pakeisti Actifeda Sinupretu. Labai stebejausi kai vaikas pradejo gert ta sinupreta, nes tikejausi kad net nesiartins (jis zoleliu pagrindu, kartus labai, pati jo gert negaliu), bet lyg tai nieko.
Va tik ka baigem antibiotiku kursa del slogos


Mes nuo slogos visada geriam Actifed sirupa ir lasinam Euforbium lasiukus (homeopatiniai). Si kart buvo persilpnas vaistas, tad gavom Colargoli lasint (tokie juodi lasiukai). Ir liepe gydytoja pakeisti Actifeda Sinupretu. Labai stebejausi kai vaikas pradejo gert ta sinupreta, nes tikejausi kad net nesiartins (jis zoleliu pagrindu, kartus labai, pati jo gert negaliu), bet lyg tai nieko.
QUOTE(vija @ 2005 03 15, 16:34)
padėjo ir dabar padeda Sinupret ir Gelomyrtol, švelnus vaistukai, ypač jei pradedi gerti tik atsiradus slogai, jie gerai skystina sekretą ir jis ilgai neužsilaiko. Ir daug šiltų skysčių - sriubų ir arbatų.
Mano dukrytei irgi israse Sinupreto, nes 5 sav. jau sloguojam.

QUOTE(mamagitana @ 2005 03 15, 17:37)
Mano LoR'ė ir LOR'as sako,kad Sinupret galima vartot iki dviejų mėnesių. Duodu ir iš šaukšto, jei pradeda piketuot, sumaišau su gira/arbata/pienu.
Nežinau tiksliau, bet manau irgi kad pakankamai ilgai galima jį gerti, jis žolelių pagrindu. Nes visgi vaistų nuo slogos nėra, yra tik ją palengvinančių, tad po max 2 savaičių sloga arba baigiasi arba persimeta į kokią kitą zarazą ar infekcinę. Jei užsitesia, pažaliuoja išskyros, mums padėdavo Bioparox, bet čia vyresniems vaikams tinka.
Aš Sinupret pradėjau dukrai pirkti piliulėmis, jos mažytės, lengvai nuryjamos, ypač su tirštomis sultimis.

pabandyk euphorbium compositum, mums jis padeda, ir nosyte atkemsa. Jis homeopatinis, geriau purskalas nei lasiukai.
Sveikit!

Sveikit!
Nuo slogos gelbejames "humer","vibrocil"ir jaigu sutirsteja 3-4dienoj tai yra tokie "colargolis"lasiukai su jodu iki 3%,parduodami vaistinese kur gaminami vaistai:ju geriau nelasinti o daryti vatos tamponelius(degtuka apvinioti vata pamerkti "colargolije"ir ikisti i nosyte,palaikyti truputi ir istrauki su snargliukais.
labai padeda,taip mums pasake musu pediatre ir dar kai tik prasideda sloga trinti padukus sildomu tepaliuku(rozarban,eucabale,eukaliptu dr.Taiso)ir uzdeti vilnonines kojines nakciai.


JEI TRAUKSITE SNARGLIUKUS SU SLANGUTEM TAI LABAI ATSARGIAI NES GALITE ISTRAUKTI ORA IS AUSU ANGOS. JEI GURGIA SNRGLIUKAS O JO NESIMATO TAI NE SLOGA O PRIDZIUVE SNARGLIUKAI. DREKINKITE ORA, LASINKITE JUROS VANDENI.IR VALYKITE NOSI AR SLANGUTEMIS AR PACIOS SUSUKTAIS VATOS TAMPONELIAIS. RETKARCIAIS TAMPONELI SUVILGYKITE ALYVUOGIU ALIEJUMI TAI APSAUGO IR NUO ALERGINES SLOGOS.
Jaigu bega pusiau vandenelis tai tik pursk su "humer"dazniau,kai uzsikimsa nosyte"vibrocil"lasiukus lasink.Ant nakties istrink kojiciu padukus su sildomoju tepaliuku"eucabale""rozarban"ir uzdek vilnonines kojinites.Kai visai sutirsteja sloga tai gerai padeda"colargolis 3%".Daugiau apie sloga parasyta skyrelije"ligos ir kitos problemites"berods.