Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

Wau, merginos...paziurejau nuotraukytes...super thumbup.gif labai faina pamatyt "gyva" rezultata biggrin.gif pazadu, kai tik rysiuosi ir sulauksiu savo dienos, pasidalinsiu ir savosiomis grozybemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blonde75 @ 2009 12 22, 17:46)
Sveikos, merginos:) ir as labai noreciau gauti prisijungimo duomenis...kadangi intensyviai svarstau galimybe pasididint savo grozybes ir mastau apie GP, o is musiskiu berods Bolivija ir dar kazkuri mergina pas ji daresi op, tai butu labai malonu ir zingeidu pamatyt rezultatus, juolab, kad teko girdeti, rezultatai tobuli:) is anksto aciu:)


tai jei esi vilniete, tai galim susitikt.. ir paciupinet galesi wink.gif, jei ne tai junkis i bendra albuma ir galesi pamatyt..

Atsakyti
Na turbut ir as pasidarysiu,nes echoskopu tikrinausi pries gerus 3metus tai kas zino kas ten dedasi,tikiuosi ymanoma per diena tai padaryt(apmokamoj aisku) kadangi jau 6 metai nesu buvus Liet.o visi mano artimieji cia tai nieko ir nezinau.Gal kas zino kur Kaune galeciau pasidaryt echoskopa?buciau l.dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
as visus tyrimus atliksiu savo seimos centre. Berods tik vienas is ju bus mokamas ir kainuos apie 20Lt.
Kos pabandyk nueiti i Kildos internetini psl. Jie atlieka visus tyrimus. Bent jau MN tai si centra ir rekomenduoja. Kadangi op darys MN, tai Kildos centre gauciau 5proc. nuolaida tyrimams, bet jau kaip minejau, tyrimus atliksiu beveik nemokamai ir arti namu (as gyvenu apie 15km nuo Kauno).

Kazkuri klause del krutines pokyciu po gimdymo bei maitinimo. Bent jau mano krutine (pries gimdyma buvo A) tai patustejo ir siek tiek pazemejo. Kiek zinau didesniu krutu savininkems buna ir didesniu problemu.

Bolivija, tu tiesiog auksas merginoms biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .

p.s. kaip laikas lekia doh.gif biggrin.gif . Ir baisu, ir dziugu. Man iki op liko puse men.
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 23, 11:27)
tai jei esi vilniete, tai galim susitikt.. ir paciupinet galesi wink.gif, jei ne tai junkis i bendra albuma ir galesi pamatyt..


Aciu, Bolivija smile.gif siuo metu gyvenu klaipedoj, tad susitikt ir paciupinet nepavyks lotuliukas.gif bent jau kolkas...kol i vilniu negrisiu...o prie albumuko prisijungsiu butinai smile.gif beje, kai pamaciau pirma tavo papuliu nuotrauka, tiesa sakant, truputi nustebau, kad tokie jie "pupsantys"...tik paskui, paziurejus kitas nuotraukytes supratau, kad tai dar tik galima sakyt pirmos dieneles po oparacijos, tad ir vaizdas truputi "iskreiptas", , papuliai dar turbut patine......na ta prasme neisizeisk, tiesiog nebuvau macius, kaip papuliai atrodo iskart po op...o tolimesnes nuotraukos tai super...tikrai, vaizdas liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 23, 12:55)
Sveikos,
as visus tyrimus atliksiu savo seimos centre. Berods tik vienas is ju bus mokamas ir kainuos apie 20Lt.
Kos pabandyk nueiti i Kildos internetini psl. Jie atlieka visus tyrimus. Bent jau MN tai si centra ir rekomenduoja. Kadangi op darys MN, tai Kildos centre gauciau 5proc. nuolaida tyrimams, bet jau kaip minejau, tyrimus atliksiu beveik nemokamai ir arti namu (as gyvenu apie 15km nuo Kauno).

Kazkuri klause del krutines pokyciu po gimdymo bei maitinimo. Bent jau mano krutine (pries gimdyma buvo A) tai patustejo ir siek tiek pazemejo. Kiek zinau didesniu krutu savininkems buna ir didesniu problemu.

Bolivija, tu tiesiog auksas merginoms  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif .

p.s. kaip laikas lekia  doh.gif  biggrin.gif . Ir baisu, ir dziugu. Man iki op liko puse men.

aciukas uz informacija thumbup.gif galvojau tyrimus cia londone liet. klinikoj pasidaryt bet jie cia plesia kai nuproteja schmoll.gif turbut visi tyrimai puse papu kainuotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kos @ 2009 12 23, 13:07)
aciukas uz informacija thumbup.gif galvojau tyrimus cia londone liet. klinikoj pasidaryt bet jie cia plesia kai nuproteja schmoll.gif turbut visi tyrimai puse papu kainuotu lotuliukas.gif


kaip cia pasakius biggrin.gif : kad ir kiek pinigu turetum, jie kisenes nepleso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 23, 13:34)
kaip cia pasakius biggrin.gif : kad ir kiek pinigu turetum, jie kisenes nepleso  4u.gif

Kas tiesa tai tiesa,tik mano vyrasmano,kad man pinigai kisene drasko lotuliukas.gif na juk kiekvienam savo,jei turi kompleksa tai kodel jo nepakoregavus ax.gif
Atsakyti
Na merginos labai puiki ideja su tuo albumiuku thumbup.gif O jau kad grazios visos! wub.gif
Atsakyti
Noreciau ir as priejimo prie albumuko ax.gif smile.gif Mano op pries Naujuosius jau smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galetumete pasakyti ar 5.2 laso formos implanto projekcija yra didele? Gal galetumete patarti kuri projekcija atrodo naturaliai ir graziai? Bijau rinktis zema, kad neatrodytu kaip blynai, bet ir aukstos nesinori nes sako nlb naturaliai atrodo. Prasau pasidalinkite savo ziniom siuo klausimu. Is anksto dekuj!
Atsakyti
QUOTE(katuliuxa @ 2009 12 23, 19:54)
Sveikos merginos, gal galetumete pasakyti ar 5.2 laso formos implanto projekcija yra didele? Gal galetumete patarti kuri projekcija atrodo naturaliai ir graziai? Bijau rinktis zema, kad neatrodytu kaip blynai, bet ir aukstos nesinori nes sako nlb naturaliai atrodo. Prasau pasidalinkite savo ziniom siuo klausimu. Is anksto dekuj!


Sveika, pas mane 5.2 projekcija...ir man asmeniskai galetu ir dar didesne but ax.gif Taip kad, cia kiekvienai labai skirtingai...didesne projekcija daugiau duoda apacioje mases...ir labai daug priklauso nuo to, ka dabar turi mirksiukas.gif Sunku cia ka ir patart, nes vienai atrodo vienaip, na o kitai su tokiais paciais implantais visai kitaip...ir aisku, didesne projekcija duoda didesni atsikisima 4u.gif O ka gydytojas rekomenduoja?
Atsakyti