Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(graikine @ 2009 12 16, 23:33)
suprantu. Bet kai tokia situacija, tai geriausiai viska gali sustyguoti akis i aki su gydytoju. Kainos pakrite, tai ir tavoji op turetu maziau kainuoti nei pries kokius metus/du. Pati irgi buciau tikriausiai daugiau galvojus jei kainos nebutu tape tokios prieinamos.
4u.gif


Dėkui už supratimą smile.gif Ir manau užteks panikuoti, reikia nuvažiuoti į konsultaciją ir ten išsiaiškinti.
Jei bus brangu pas Norkų, bandysiu kitur. dar būtinai apsuksiu Karalevičiui. smile.gif
O Jums sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rausvėjanti @ 2009 12 16, 22:41)
dar būtinai apsuksiu Karalevičiui. smile.gif
O Jums sėkmės  4u.gif


ir ka tu jam apsuksi biggrin.gif ?
dekui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Rausvėjanti @ 2009 12 16, 22:41)
Dėkui už supratimą smile.gif Ir manau užteks panikuoti, reikia nuvažiuoti į konsultaciją ir ten išsiaiškinti.
Jei bus brangu pas Norkų, bandysiu kitur. dar būtinai apsuksiu Karalevičiui. smile.gif
O Jums sėkmės  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 16, 00:03)
na, gance, turint galvoje, kada esi operuota, tai tikriausiai jau ir uzsimirsus esi  biggrin.gif , prikelta nakti is kieciausio miego nauja dydi atraportuotum  tongue.gif .
Kaip tau sekasi?

man puikiai, dziaugiuosi nauju gyvenimu lotuliukas.gif kaip jum?
Atsakyti
QUOTE(gance @ 2009 12 17, 00:01)
man puikiai, dziaugiuosi nauju gyvenimu lotuliukas.gif  kaip jum?


gerai tau smile.gif , man gi op sausio 7d.
As dar laukiu cool.gif
Atsakyti
[
Rucius, klauset del tos liemeneles- tai siaip iskaiciuota i kaina turejo buti, o jei norit nusipirti kitos spalvos ar pan, tai man klinikoj sake,kad tinka is sportiniu prekiu tos kur sportinio tipo rolleyes.gif
[/quote]


Na mane perspejo, kad liemenele i kaina neiskaiciuota, todel ir domiuosi blush2.gif
Aciu uz patarima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 16, 23:51)
ir ka tu jam apsuksi  biggrin.gif ?
dekui  4u.gif

Papildyta:


biggrin.gif po darbo dienos nusišneku rašydama... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Noriu paklaust ar kam nors po operacijos buvo pakilusi temperatura? g.gif
Atsakyti
QUOTE(babushka @ 2009 12 17, 11:31)
Sveikos merginos.Noriu paklaust ar kam nors po operacijos buvo pakilusi temperatura? g.gif

Praeitoj temoj kazkuri mergina minejo kad jai irgi buvo pakilus temperatura... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zveryte @ 2009 12 16, 21:17)
Sveikos merginos, man jau ketvirta savaite po op ir pradejau nerimauti del randuku...dare per aureole, pradejau tepti Dermatixu ir sukietejo randelis, nors pries tai buvo absoliuciai minkstas!  verysad.gif  apeme panika ir nzn, ar cia Dermatixo pasalinis poveikis, ar normalus rando gyjimo procesas? Gyd TA nieko konkretaus neatsake, kaip ir nenaudoti tepalo, sekti ir pan...gal kazkuriai is jusu panasi situacija buvo? Aciu uz info is anksto...
Beje, galit ir mane itraukti i pirma puslapiuka  smile.gif  410, per aureole, anatominiai, TA

kokia baze?koks buvo dydis ir koks dabar,kur detas,kokia kaina ir TA tai parasykpilna pavarde,aciu 4u.gif

QUOTE(Rausvėjanti @ 2009 12 16, 21:18)
O kada darėtės? Ir kaip dabar atrodo ar randeliai matosi labai?
Man reikia tikriausiai ir kelti ir didinti, taip sakė Norkus iš nuotraukų... smile.gif
O Jūs tik didinotės ar ir kėlėtės?
Aš tuomet jam paskambinsiu ryt, radau nete tik mobilų telefoną ir jokio adreso Vilniuje, kur jis priima. Tikiuosi nereiks važiuot į Šiaulius. smile.gif

dariausi spalio viduryje,randeliai labai grazus,man tiktai didino,nes nebuvo ka kelti lotuliukas.gif koki numeriuka radot?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Babushka, taip man buvo pakilus temperatura pora dienu kai isleido i namus... bet savaime praejo, negeriau nieko temperaturos numusimui, nes klinikoj sake, kad tai normali organizmo reakcija i op smile.gif

merginos, dar karta uzklausiu - ar jums po op speneliu jautrumas toks pat?? na man 3savaites, taciau vienas spenelis toks nepilnai jautrus, idomu ar atsistatys begant laikui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(amaral123 @ 2009 12 17, 12:45)
merginos, dar karta uzklausiu - ar jums po op speneliu jautrumas toks pat?? na man 3savaites, taciau vienas spenelis toks nepilnai jautrus, idomu ar atsistatys begant laikui... g.gif

man viskas tvarkoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amaral123 @ 2009 12 17, 13:45)
merginos, dar karta uzklausiu - ar jums po op speneliu jautrumas toks pat?? na man 3savaites, taciau vienas spenelis toks nepilnai jautrus, idomu ar atsistatys begant laikui... g.gif


zinok, pas man atmintineje yra irashyta, kad galimas speneliu nejautrumas, kuris laikui begant praeina.

Atsakyti