Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

QUOTE(amaral123 @ 2009 12 17, 12:45)
merginos, dar karta uzklausiu - ar jums po op speneliu jautrumas toks pat?? na man 3savaites, taciau vienas spenelis toks nepilnai jautrus, idomu ar atsistatys begant laikui... g.gif


MN per konsultacija sake, kad galimas toks variantas, su laiku atsistato. Arba gali padidet jautrumas. Irgi su laiku atsistato wink.gif

Dar kazkuri rase, kad nemokamos konsultacijos atrodo niekines. Tai as noreciau pasiulyti jomis pasinaudoti wink.gif Man nemokama buvo geresne nei mokama. Ta nemokama ir yra tam, kad pritraukt daugiau klientu. Tai kaip gali nekokybiska daryt? Nu man taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 17, 13:39)
kokia baze?koks buvo dydis ir koks dabar,kur detas,kokia kaina ir TA tai parasykpilna pavarde,aciu  4u.gif
dariausi spalio viduryje,randeliai labai grazus,man tiktai didino,nes nebuvo ka kelti  lotuliukas.gif  koki numeriuka radot?



Aš paskambinau jam šiandien, tai pažadėjo perskambinti ir informuoti, kada galėsim susitikti smile.gif smile.gif smile.gif
Tai dabar nežinau ką daryt - ar važiuot ryt į kauną ar laukt skambučio.... smile.gif doh.gif doh.gif doh.gif
O kaip su gyjimo laikotarpiu - dirbančios ėmėt atostogas???? doh.gif
Atsakyti
sveikos, o norint biski tik sukelti krutine tai pjuvis bus per aureole? ar po krutine?

Atsakyti
QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 17:56)
sveikos, o norint biski tik sukelti krutine tai pjuvis bus per aureole? ar po krutine?


Tai va tas sukėlimas mane labiausiai neramina blink.gif Jei keliant galima po krūtimi arba per spenelį, tai pakeliant daro pjūvį žemyn nuo spenelio blink.gif
Yra nuotrauka įdėta vienos forumietės, pažiūrėkit kaip atrodo. smile.gif
Atsakyti
aciu RAUSVEJANTI, einu ieskoti foto;)
Papildyta:
QUOTE(Rausvėjanti @ 2009 12 17, 17:08)
Tai va tas sukėlimas mane labiausiai neramina  blink.gif Jei keliant galima po krūtimi arba per spenelį, tai pakeliant daro pjūvį žemyn nuo spenelio  blink.gif
Yra nuotrauka įdėta vienos forumietės, pažiūrėkit kaip atrodo. smile.gif




jau radau, nu nelabai man patinka,kad toj vietoj pjaunama unsure.gif geriausia po apacia rolleyes.gif jauciu dar susilaikysiu,nera pas mane jos nukare, jos tik siek tiek skystokos,va gal ka norejau parasyti doh.gif darau pratimukus ir tepsiu spec kremu,gal sustangres ir nereiks op bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 18:12)
aciu RAUSVEJANTI, einu ieskoti foto;)



Nuotraukytės šioje temoje, 5 puslapyje smile.gif smile.gif
Ir nėra už ką smile.gif Aš tik naujokė, daug žinių neturiu ir pati bandau aiškintis. Beje, gydytojas, pažiūrėjęs į mano foto, sakė, kad galima tik kėlima daryti, tačiau jei padidins, tai bus putlesnės smile.gif Bet vat tik didinimo, deja..... bus tuomet ne kas... smile.gif Bet jei Jūsų pakankamai putlios ir didelės, tai užteks tik pakėlimo smile.gif
Bet kol konsultacijoj nebuvau, tai nieko konkretaus ir nežinau smile.gif
Norėčiau apsieiti tik su vienu variantu, nes pigiau blink.gif bet kažin....
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 17:16)
aciu RAUSVEJANTI, einu ieskoti foto;)
Papildyta:
jau radau, nu nelabai man patinka,kad toj vietoj pjaunama unsure.gif    geriausia po apacia rolleyes.gif     jauciu dar susilaikysiu,nera pas mane jos nukare, jos tik siek tiek skystokos,va gal ka norejau parasyti doh.gif     darau pratimukus ir tepsiu spec kremu,gal sustangres ir nereiks op bigsmile.gif


kaip suprantu pakelimo metu yra ''atsisakoma'' dalies odos, tad negali rinktis kur bus daromas pjuvis, o jei nereikia deti implanto- taigi isvis SUPER.. ir absoliuciai naturalu ir pigiau

ash dejau nes kitos isheities nebuvo, bet tikrai ne del to ka tureciau ta svetinkuni..
jei tavo krutineje dar yra turinio, tai tik dziaukis ir dievuliui atnashauk !!!

keletas foto

user posted imageuser posted imageuser posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 17 gruodžio 2009 - 16:41
QUOTE(bolivija @ 2009 12 17, 17:35)
kaip suprantu pakelimo metu yra ''atsisakoma'' dalies odos, tad negali rinktis kur bus daromas pjuvis, o jei nereikia deti implanto- taigi isvis SUPER.. ir absoliuciai naturalu ir pigiau

ash dejau nes kitos isheities nebuvo, bet tikrai ne del to ka tureciau ta svetinkuni..
jei tavo krutineje dar yra turinio, tai tik dziaukis ir dievuliui  atnashauk !!!



protingai kalbi rolleyes.gif thumbup.gif yra ten pas mane biski, gal reikia susimastyti rimciau, kad biski pamankstinti geriau ir viskas bus super rolleyes.gif tarp kitoko, vakar dariau pratimukus krutinei, tai siandien skaudena,tokios biski kaip sutine bigsmile.gif reiskia gal bus rezultatas, jei jau jauciasi biski poveikis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2009 12 17, 17:35)
kaip suprantu pakelimo metu yra ''atsisakoma'' dalies odos, tad negali rinktis kur bus daromas pjuvis, o jei nereikia deti implanto- taigi isvis SUPER.. ir absoliuciai naturalu ir pigiau

ash dejau nes kitos isheities nebuvo, bet tikrai ne del to ka tureciau ta svetinkuni..
jei tavo krutineje dar yra turinio, tai tik dziaukis ir dievuliui  atnashauk !!!

keletas foto

user posted image

user posted image

user posted image



o kaip dabar krutine tavo po op? gal turi foto?
Atsakyti
QUOTE(Lukos_mamyte @ 2009 12 17, 17:42)
Papildyta:
o kaip dabar krutine tavo po op? gal turi foto?


atsiusk man savo maila i mano az imesiu fotkes,

kaip tau tos kur idejau virshui, be implanto, tik pakelimas, o koks grozis,
ka reishkia operacija, kokia buvo negrazi, net nepagalvotum, jog is tokios be implantu galima ka padaryt

gal tau dar leis tas tris baisias fotkes kur citavai ismest, man nepavyko sukelt teisingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 17 gruodžio 2009 - 16:47
QUOTE(bolivija @ 2009 12 17, 17:45)
atsiusk man savo maila i mano az imesiu fotkes,

kaip tau tos kur idejau virshui, be implanto, tik pakelimas, o koks grozis,
ka reishkia operacija, kokia buvo negrazi, net nepagalvotum, jog is tokios be implantu galima ka padaryt

gal tau dar leis tas tris baisias fotkes kur citavai ismest, man nepavyko sukelt teisingai smile.gif



nu zinai tikrai reikejo op kur ikelei foto bigsmile.gif tuoj siunciu meila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2009 12 17, 18:45)
atsiusk man savo maila i mano az imesiu fotkes,

kaip tau tos kur idejau virshui, be implanto, tik pakelimas, o koks grozis,
ka reishkia operacija, kokia buvo negrazi, net nepagalvotum, jog is tokios be implantu galima ka padaryt

gal tau dar leis tas tris baisias fotkes kur citavai ismest, man nepavyko sukelt teisingai smile.gif


Oi, kaip man patiko po pakėlimo smile.gif tai man gal irgi nereiks didinti... O koks ten dydis buvo prieš OP ?? smile.gif Mano dabar 75 B arba C.
O Jūs, Bolivija ir kėlėt ir didinot? Gal ir aš galėčiau Jūsų foto pamatyti. Ačiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rausvėjanti @ 2009 12 17, 17:54)
Oi, kaip man patiko po pakėlimo  smile.gif tai man gal irgi nereiks didinti... O koks ten dydis buvo prieš OP ?? smile.gif Mano dabar 75 B arba C.
O Jūs, Bolivija ir kėlėt ir didinot? Gal ir aš galėčiau Jūsų foto pamatyti. Ačiukas  smile.gif


Rausvejanti, gal mano nike ir bapciunia pavaizduota, bet tiesiog buvau bolivijoj, tai siokie tokie sentimentai inkams smile.gif, o shiaip esu visai jauna ir ''JUS'' man visai ne prie sirdies blush2.gif blush2.gif

deja koks dydis pas ta moterishke buvo nesaishku, nerasho.. bet suvyniojus i ruloniuka galima primest, kad gal i koki C sutalpintum...
jei nori fotkes tai tai atsiusk i az savo meila, permesiu

ash tik didinau, nes mano forma bliuduko buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 17 gruodžio 2009 - 18:23