Įkraunama...
Įkraunama...

Piercing

QUOTE(Marceborzoi @ 2009 12 24, 00:24)
Sveikos, nu va, įsivėriau praeitą pirmadienį auskarą į liežuvį ir esu labai patenkinta. thumbup.gif Vėriausi Eddy Tattoo studijoje, maloniai aptarnavo mirksiukas.gif Ir šiaip, kadangi mano kūnas visiškai normaliai priima svetimkūnius ir pati nesu labai jautri- patinimas prasidėjo tik sekančią dieną ir praėjo per porą dienų, skaudėjo nebent jei stipriau timpteldavau. O ir švepla nebuvau, tiesiog sunkiau buvo 'K ir 'L' tarti. Praėjo šiek tiek daugiau nei savaitė, o atrodo lyg tas auskaras jau porą metų pas mane. biggrin.gif Prieš veriantis visur skaičiau, kad labai nepatogus tas auskaras būna, kurį iš pradžių įveria, nes ilgas ir pan., bet man tai visai patogus rolleyes.gif Tai vadinasi tas trumpesnis bus dar fainesnis..? biggrin.gif
Tikiuosi priimsit į savo šaunią chebrą, jau turėsiu apie ką padiskutuot. hihihi.gif

Sveika 4u.gif Smagu,kad taip džiaugiesi auskariuku smile.gif Patinimas daugmaž tiek laiko ir laikosi, todėl viskas labai normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku smile.gif O dabar kurios nešiojat liežuvy auskarus, papasakokit man... biggrin.gif Yra tie tokie plokšti auskarai, pvz kokio nors gyvūno formos, saulutės, žvaigždutės ir t.t., bet jie gi tokie kampuoti. g.gif Nedrasko gomurio? g.gif Ir kokio ilgio (mm) įprastai nešiojat? ax.gif
Atsakyti
Mano auskarui jau 10metų ax.gif Nešioju 2,5mm storio (telpa ir 3,2, bet ant jo nebeužsisuka plastikiniai kamuoliukai, o metaliniai man nepatinka) ir 10mm ilgio. Ir pakankamai ilgas. Kamuoliukus nešioju tik plastikinius, visgi ir patogiau ir dantims mažiau kenkia, pas mane burnoj metalo jau ir taip gana biggrin.gif bandžiau dėtis kubikus, bet jie braižo gomurį, kaip ir visi kiti ne aplvalūs "dalykai". Žinoma, tai tik mano asmeninė patirtis wink.gif
Atsakyti
Aišku, tai taip ir galvojau, kad ne apvalūs turbūt ne itin patogūs. Įsigysiu bumbuliukus plastikinius, visokių gražiai raštuotų yra biggrin.gif
Per šventes nutilo čia visi, švenčia, ania? biggrin.gif Tai visus su praėjusiom Kalėdom ir ateisiančiais Naujaisiais Metais! newyear.gif
Atsakyti
Ir tave taip pat smile.gif
Atsakyti

Su sventemis! newyear.gif


Body piercing 2 3 biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 12 29, 15:59)
thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Apsisisiosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gazeliuk pribaigei galutinai mane su visais tais paveiksliukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
paskutinis paveiksliukas- superinis thumbup.gif ilgai juokiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2009 12 30, 03:19)
Gazeliuk pribaigei galutinai mane su visais tais paveiksliukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

unsure.gif Nu gi kvepuok, kvepuok, nera ko cia numirinet... unsure.gif lotuliukas.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
"Pierced Glasses" g.gif
user posted image
Įdomiai čia "Robot Girl"... Įdomu ar ne fotošopas. Lyg ir rašo, jog ne. g.gif
user posted image
Atsakyti