Įkraunama...
Įkraunama...

Piercing




Na liezuvyje kiek zinau kremzles nera g.gif Tai zinok tikriausiai ten ne kremzle biggrin.gif

Atsakyti
aha zinau biggrin.gif nu bet toks vaizdas smile.gif kazkas zodziu issoke biggrin.gif kyso biggrin.gif oj net juokas sueme biggrin.gif
Atsakyti



Ir tas kysantis daiktas kietas? g.gif

Atsakyti
nea, jis nekietas. Nu kaip liezuvio dalis butu, tik tiek, kad balta
Atsakyti



Tai gal ten maiselyje pulinukai susikaupe, na kaip kad ausyse buna, kai irgi gumbukas susidaro, o poto kai uzgyja tai po truputi issivaiksto smile.gif Nebuvai to auskaro uzkabinus pastaruoju metu?

Atsakyti
nu velniazin nebuvau lyg ir... blem geriausia butu ta liezuvi kam nors parodyt, bet nzn kur eit Vilniuj.. ot laikai.. nes nu skauda valgyt man. O pulinuko maiselis kaip atrodo, tai zinau, as, cia kazkas ne to smile.gif
Atsakyti
Druskos gali gauti didesnėse maisto prekių pardėse, prie paprastos druskos. Žiek, kad būtų be jodo.
Keista labai, nes tokie "iškilimai" yra ir pas mane, bet man nieko neskauda. Tai neįprasta situacija.. Bandyk skalauti, jei kažkoks pūlinis/riebalinis darinys, tai turėtų padėti, o jei ne, tada jau reikia kažkam rodytis.. Tik vat kam... unsure.gif
Atsakyti
ok bandysiu skalaut, ir po keliu dienu ziuresim kas ten bus
Atsakyti



Ch Ch, is kokio metalo padaryti mano auskariukai? smile.gif
Atsakyti
Kurie? hihihi.gif
Atsakyti



Nagi tie kur tu verei biggrin.gif Is kur tu zinosi is ko padaryti kiti g.gif biggrin.gif

Atsakyti
Na visažine, Ch Ch, pasakyk, ar man nepavojinga eit į pirtį su auskariuku tarp krūtinės? Neįkais jis man smarkiai ir nenudegins ten kur nors odos ? g.gif
Atsakyti